Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Sziasztok! 387 db folttal fejeztem be... mindent kiszedtem a boltból amit szerettem volna!:D
    Jó kis event volt, nagyon szerettem....:inlove::inlove::inlove: még, még, még sok ilyet!!!!:D:D:D
     
    Fuhur, Gio, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Részemről eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Nagyon klassz volt,hogy olvashattam a különböző taktikákat, dönthettem szabadon mit szerzek meg, a csillagos érméken
    kívül nekem a farmpengő feltöltése volt a cél:p:p:p
    Aki befejezte gratula, aki még foltozgat sok sikert a kitűzött célhoz :inlove::inlove::inlove:
    Szép hetet kívánok, jön a cserenapok: juhé:D:D:D
     
    Gio, mamszi5107, Rékuci1111 és 4 más kedveli ezt.
  3. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. 444 foltozással fejeztem be a játékot. Nagyon jó volt, az elején kaptam egy 100%os bónuszt az komforton jól működött.
     
    kutyaszálló, Gio, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Szerintem is jó kis event volt. A minijáték szórakoztató, minden extra (pörgetés, bónusz, KK...) nélkül is összejött 340 folt, rengeteg érmét gyűjtöttem (és volt pálya, ahonnan 55 szupertrágyát is), így a végén már luxus bájitalra kellett elkölteni, hogy elfogyjon :wuerg: Megmaradt 49 gombom, pedig csak a kezdést vártam fákkal (180 körüli gombot adott a 202 db 21-23 órás fa Panikkal).

    Nagyon kevés minijáték van, ami nagy mennyiségben játszva is szórakoztató. Nálam ez azok közé tartozik :)
     
    kutyaszálló, Hahacska, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 427 db foltocskával zártam az eventet! Jó volt, tetszett nekem! Kivettem és már összeépítettem a dekorokat, kiváltottam az ólakat, bónuszládát, kuponokat, hamarjában nem is tudom mindet felsorolni.
    Sok sikert mindenkinek, aki még gyűjtöget!
     
    kutyaszálló, Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  6. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    ez a hajó elúszott sajna 5 nyavalyás rongyocska hiányzik hozzá nem jön már le sajna a növény hiába szupiztam meg igy jártam sajnos kétszer is "bekevertem összes növényt"véletlen xd van ez így gratulálok akinek sikerült az event
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. -.Napocska.-

    -.Napocska.- Járnitanuló

    Sajnos 121 csillagos érmém veszett el mert épp vége lett és hiába voltam bent már nem engedte beváltani:(
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    Egy nagyon aranyos, és legtöbbünk által igen kedvelt event végére értünk.

    Feleleveníthettük a gyerekkori Dominó játék csínját-bínját, csak most ruhaanyagokat illesztgethettünk egymáshoz.

    Amellett, hogy jól szórakozhattunk a foltanyagok rakosgatása közben, többféle hasznos dolgot is szerezhettünk a farmunkra.
    Az itt megkapható csillagos érmékért még más, nekünk tetsző, egyéb dolgokat is megvásárolhattunk a Varróboltban.

    Jó volt olvasni a sikerekről szóló kommenteket, és a jó szándékú tanácsokat.
    Ismét köszönet jár a segítő játékostársainknak, számítunk rájuk a következő időszakokban is!

    Az event csevegő ezennel zárja kapuit, találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.