Visszajelzés Boldog foltok IV. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :) a kezdés mindig a gombtól indul, az egyik azzal szomszédos mezőre kell letenni a dominót. A folytatásban a gombhoz bármilyen dominót le lehet rakni (ahol van szabad felület a dominó számára), illetve a már lerakott dominó(ka)t lehet folytatni azonos színűvel. A dominónak azt az oldalát kell megfogni az egérrel, amit oda akarsz helyezni az adott helyre, és utána lehet forgatni, ahogy megfelelő számodra (és ahogy van hely).


    Szia :) ha szeretsz foltozni, akkor most örülhetsz ;) csak foltozni kell, és nem kell elérhetetlen felhőért hajtani, mert nincs :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.9.20
    ursa11, vihence, erzsike511 és 10 más kedveli ezt.
  2. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy a 245 folt után is lehet játszani tovább, mert akkor belehúzok.:D:D
    Nem is gondoltam volna, hogy ez a foltozás ilyen jó játék. Tegnap még meg voltam rémülve, de mára rájöttem
    a lényegre és ez tetszik.:D:D
     
    ursa11, Éva0315, erzsike511 és 8 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia mamszi5107!
    Természetesen, tovább folytatható a játék, azaz a foltozás.
    A pályák ismétlődnek, és lehet tovább gyűjteni a nyereményeket.
     
  4. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Köszönöm szépen! :):)
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  5. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Sajnos egyáltalán nem tudom sehova letenni az anyagot. 2üres hely van oda nem illik a forgatás is megtörtént

    A csere lehetöségem is elfogyott
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.9.20
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia afranya1945!
    Ilyen esetben nyugodtan csukd be az ablakot a nagy pipára rákattintva. Megkapod a nyereményedet a kirakott foltmintázatra, a fel nem használt foltanyagok pedig ott maradnak, és a következő játékablaknál fel tudod használni azokat.
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, incimami és 4 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez is meg van.363 játékot játszottam.Mindent kiváltottam amit akartam.
    Sikeres játékot mindenkinek.
     
    soresne, jófarmerlány, imi010 és 11 más kedveli ezt.
  8. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Ez most komoly? 3 helyről kell összemazsolázni a játék menetét? Hagyom az egészet a fenébe!:(
     
    incimami kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Megérkeztem, de távozok is. Kicsit öltögettem, de a kék folt nagyon elkerül engem. Ezért úgy játszok, hogy ahogy folt, úgy foltozik! :D
     
    juliannakoczkas, imi010, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, én sem szeretem mindegyik minijátékot, de ez a foltozós az egyik kedvencem. :inlove::) Viszonylag kevés növény és röpi kell egy folthoz, szóval lehet rakosgatni a kis tarkabarka darabkákat, szerintem nagyon aranyos. :)

    Köszi, pont most készültem megint az ismertetőhöz menni, hogy megnézzem, melyik kitehető adja a bónuszt, így ezt megspóroltad nekem. :)
     
    gomboc58, imi010, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 94 foltrakáson vagyok túl,d e a kék szövetek gyatrán jönnek. Cserélgetem is a darabokat, de hiába. Így eddig csak 56 érmém van. Hogy lesz ebből meg minden amit szeretnék, még nem tudom. De azt már igen, hogy 245-nél tuti többet kell leraknom, ha a boltból is szeretném amit elterveztem. Ez van, játszok tovább, mert ezt szeretem :)
     
    nolina1965, mamszi5107, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Most összeadtam én is, 572 érme kéne, hogy amit nagyon szeretnék, összejöjjön. :p Most van 73. :eek:
    Jópofa, hogy 30 érméért betették a vetőgépet.... majdnem annyiba kerül, mint egy bónuszláda. xD
     
    mamszi5107, imi010, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szép estét.
    Az én kis varrodám is beindult, 43 folt 34 érme a most esti állásom.:)

    Hétvégére túlórát rendeltem el...igaz én vagyok a főnők és a melós is...lehet rossz döntés voltxD:D
     
  14. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok
    Néha jól sikerült a gyűjtés:
    [​IMG]
     
    ursa11, soresne, marcsi152 és 21 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt egy területen kaptad? o_O Mert akkor röptetem magam az erkélyről.. :D
     
    marcsi152, Atali, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  16. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia, igen igaz voltak "gyengébbek" is.;)
    [​IMG]
     
    marcsi152, BackOffice, Atali és 11 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ilyen jól adja a kéket? Gondolom azért cserélgettél. Mert nálam akkor sem jön.
     
    juliannakoczkas, Éva0315, vihence és 3 más kedveli ezt.
  18. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia, mindig "addig cseréltem" amíg nem jött, de így is volt nullás is.:cry:
     
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nekem eddig 19 volt a legtöbb,nem akar jönni az a kék rongy!xD
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Jövök megosztani a tapasztalatomat ezzel a fránya kék anyaggal:D, hátha valakinek segít. Nekem se adta, még a cserékre sem. Na akkor kakaska mérges lett és taktikát váltott. :D Van két nagy pálya, ahol viszonylag kevés az akadály és csak 3 színből adhat. Erre a két pályára gyűjtöttem a cseréket. A kisebb pályákra nem pazaroltam semmit, amennyi kéket adott, azt leraktam (kettőt kötelező lerakni) és iszkiri, mentem tovább. Amíg nem jött a nagy pálya ezt csináltam. A pályák kirakása előtt mindig megnéztem, hogy biztos csak 3 színt adjon. A nagy pályákat viszont végig kiraktam cserékkel, ott össze lehet szedni 70-80 vagy még több érmét, miután csak 3 színt tud adni, így sokkal több kéket is ad.
    Hajrá, sok sikert.
     
    T.Annie23, ursa11, Katka54 és 38 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.