Visszajelzés Boldog foltok V. - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 25.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Részemről ez az event befejezve!:p484 ronggyal 670 érmét sikerült összeszedni,kiváltottam a dekor fejlesztéseket,az étterem fejlesztéseket,a quokkalakot,az egyik 48 órás kupont és 10 luxus bájitalt.Ennyi bőven elég volt a kapálásból,bele is fáradtam!:D
     
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Az nem elég, hogy megszerezted az alap robotikát és a fejlesztéseket, össze kell építeni. Tedd ki valahová a farmra, vagy valahová ahol szabad helyed van, az alap robotikát, és tedd rá fejlesztésket. Kettőnek kell lennie, ha megcsináltad. De figyelj oda, mert én pld. úgy jártam, hogy rátettem a 2. fejlesztést, aztán elbakettyáltam a felhőre, és azt írta ki, hogy nincs. Már majdnem írtam a suppra, de gondoltam előtte frissítek egyet...hát persze, hogy a 2. fejlesztés ott dekkolt a menüben, pedig azt is rátettem előzőleg. Na mindegy, a lényeg, hogy ott van menüben, de előbb össze kell építeni, és csak utána tudod kitenni a felhőre :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.6.21
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Es ilyen is van :D

    [​IMG]

    281 jatekbol lett 464 ermem, ugyhogy a fejlesztesek meg vannak. Meg ultetem a novenyeket, ha egy par db erme meg osszejon akkor kiveszem meg a Quokkat is.
     
    jófarmerlány, Fätum, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  4. kertész82

    kertész82 Utánpótlás-írogató

    Nagyon dühös vagyok magamra! Nem néztem meg az event ismertetőt rendesen és azt hittem az alap dekor kell a felhőre és most jöttem rá, hogy még csak nem is az egyes, hanem a kettes :( Nagyon szomorú vagyok, mert megvettem az első fejlesztést, aztán kellett a farmmunkás kupon és azt váltottam ki.... és most már esélyem sincs, hogy meg legyen a 2. fejlesztés :( :( :(
    De nem is emlékszem ilyenre, hogy a fejlesztett változatot kellett felrakni a felhőre....
     
    Leho69 kedveli ezt.
  5. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Sajnos, ezt nagyon elnéztem. Nem tudtam megvenni a 2. fejlesztést,- elszórtam a csillagokat - így nem lesz felhőm. Van rá remény, hogy valamelyik esentben megszerezhető? Vagy megvehető lesz? Utálom a fekete felhőket! Addig is adja a tp-ket.
     
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok' A vége felé kicsit jobban adta a rongyokat, így 3 fejlesztés már a birtokomban van. Az ólak nem érdekeltek annyira mivel mindegyikből van több is. Persze szívesen mazsoláztam volna, de így alakult. Az utolsó kör gazom érik belefért volna még egy, de holnapra hosszút kell ültetni és nem akarok pazarolni csak simán vízzel is beérjen a hortenzia időre. Bár ha csak pár érme hiányozna a negyedik fejlesztéshez átgondolnám. Remélem mindenkinek sikerült megszerezni amit tervezett. Én már az elején feladtam aztán csak a magam örömére rakosgattam néha tovább léptem ha egy rongyot sem adott az első ötből, de végeredményben jó volt sok hasznos dolgot is kivettem a pakolgatások során amikre majd szükség lesz /zöldcsepp, szupertáp/. Ha nem jön össze a negyedik fejlesztés akkor is pozitív mérleggel zárok. Szép estét kívánok.
     
    jófarmerlány és mandityalexandra kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Persze! :)
    Csak az írásod bemagolására vagyok képes. ;)
     
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Most tényleg jobban adja a rongyokat. Egy teleszemetelt, kígyós, de 3-félésből 83 érme jött! Aki még tud ültetni, ne adja fel! Ha kell Pali v. a felhő, sztem még szupercsöppöt is megér áldozni. Most van 152 érmém, még nem tudom, mire költöm, Palik, fejlesztések és Quokka van eddig. A mai már csak a hab a tortán. Igaz, jó lett volna minden kupon, de ne legyek telhetetlen: 2 nap kimaradt az ültetésből. eddig 378 folt van letéve.
     
    GA-BI-O-Farm, kovacstne és jutka190226 kedveli ezt.
  9. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Kérlek segítsetek! Nagy nehezen eljutottam a felhősorig,de nincs meg a rátehetőm! Valami kertészeti robotika2 hiányzik! Azt honnan szerezzem meg? Előre is köszönöm a választ,..legyen szép a napotok hátra lévő része is! :)
     
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia! Ha ezen az oldalon kicsit feljebb lapozol, sokszororsan kivesézve olvashatsz választ a kérdésedre. Ha más oldalakra átlapozol, akkor ugyanez, még többször.
    Az eventismertető is nyújt segítséget: https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-foltok-v-2021-május.21231/
     
    Menitala kedveli ezt.
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Mekkorát hibáztam,idegállapotba kerültem!xDBetettem a malomba majdnem az összes növényemet és 2,5 óra múlva aratom azt a pár darabot és még 27db.rongy hiányzik Palihoz az utólsó fejlesztéshez!xD
     
    bindi5454 és Evita-55 kedveli ezt.
  12. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem meg növényem van dögivel, röpim nincs elég:pxD Nem lehetne holnapig meghosszabbítani???;)xDxD
     
    jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kedvenc62!
    Az alapot megkaptad a 180. ruhafolt lerakása után. A felhőt a 245. lerakása után.
    Közben remélhetően szorgalmasan gyűjtögetted a farmeranyagok által adott csillagos érméket is, ugye?
    Na azokból tudsz az event boltban venni 2 db Kertészeti robotika fejlesztést, ugyanis ennek a kettőnek a felrarásával lesz felfejlesztve Kertészeti robotika 2. dekorrá. És ezt kell majd felrakni a felhőre, miután az alapot sima területre kiraktad, és felhúztad rá a 2 fejlesztést.
     
    jutka190226, kedvenc62 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Köszönöm a segítséget,...de még most sem értem! :(
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nagyon sok ilyen fejlesztett dekor van felhőkön. Gazdakörisek is! Még mindig meg lehet csinálni, de az igaz, hogy nehéz.
    A rossz hírem az, hogy a fejlesztett dekorok nem cserélhetőek. Legfennebb boltban veheted meg majd, vagy egy következő foltozásban retro elemként, ha most nem sikerül kiváltanod.
    Egyre biztosabb vagyok abban, hogy jó döntés volt átlapozni az eventen. Pedi bele sem gondoltam abba, hgy a felhőre a későbbiekben nehéz lesz a kitehetőt pótolni. Megágyaztak egy újabb akciónak.
     
    ladislaw11, bindi5454, tereza6517 és 3 más kedveli ezt.
  16. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    346 lejátszott játék.Felhő beüzemelve.Sáska,agáma meg a kukucska raktárban pózol.Van még 15 érmém amihez még jöhet pár darab mert 40 perc múlva érik be utolsó két terület egaz.Ha többet nem is még legalább az egyik 5-s AB-t ki szeretném váltani.
     
    Samborg, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi az amit nem értesz? Na, fussunk neki még egyszer.
    Van az alapdekor, azt a feladat adja, ha 180 ruhafoltot leraktál.
    Az event boltból 100 db csillagos érme / db fejlesztés áron meg kell venned a két fejlesztést = összesen 200 csillagos érme.
    Kirakod sima üres területre az alap dekort, ráhúzod a két fejlesztést, és az lesz akkor a Kertészeti robotika2., amit fel lehet rakni a felhőre az összeépítés és törlés után.
    Persze a felhőt is meg kell szerezni, azt 245 db ruhafolt lerakása után kapod meg.

    Ennél közérthetőbben nem tudom megírni.
    A felhőre sem az alapdekort, sem az 1 db fejlesztéssel ellátott Kertészeti robotikát nem lehet feltenni, mert a rendszer nem is érzékeli a meglétét, csakis a kettős fejlesztésűt.
    Ezért kell mindkét db fejlesztést megvenni az eventbolt Főjutalmak fülén.
     
    maszilva, Fätum, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nekem több mint 700 röpim van, de minek?xDAmúgy igazad van,holnap mondjuk 10-ig meghosszabbíthatnákxDJa és vettem két kiskosarat is,megérdemelnénk!
     
    bindi5454, Evita-55 és Leho69 kedveli ezt.
  19. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Akkor már értem,..ezt az eventet is bebuktam!...Hiába volt minden igyekezet a felhő megszerzéséért,.....a rátevőtmár nem tudom megszerezni,...csak 185 csillagos érmém van! :(
     
  20. hollosneilles1

    hollosneilles1 Utánpótlás-írogató

    Üdv! Én szereztem Pali étterme fejlesztést, de nem tudom , hogy magát a Pali éttermét honnan kaphattam volna meg?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.