Visszajelzés Boszorkányfőzet - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kizárt, kedves farmerogirl! Valamelyik külhoni agyas túlkombinált valamit és belebonyolódott a saját csapdájába, amiből már nem fogja tudni kidumálni magát. Szóval nincs semmi véletlenszerűség, akárcsak a hibatopicokban. Ott sincs.
    Ha mégis igaz lenne amit írsz, akkor ez az event körülbelül 100szor lenne gyengébb a kergekerék mandragórájánál.

    Én nem dőlnék be így elsőre. Ezt a BP csapata nem tudja megcsinálni. Ahhoz jobb csapat kellene. Lehet, hogy ezt akarták, de tuti, hogy nem sikerült. Ez csak elterelő hadművelet. Mindenki hozza az eredményét, majd meglátjuk mi sül ki belőle.
     
    55nagyi55, bendi1121, mya100 és 18 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt én se akarom elhinni, hogy a királynő után még egy ilyen bakit csinálnának. :cry:
     
    bendi1121, mya100, Gio és 14 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Bevallom őszintén, én már semmire nem merem azt mondani, hogy úgy lesz :/ Azt hiszem talán jobb lesz ha csendben maradok...
     
    bendi1121, RRozika, Dana64 és 19 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori,

    Pedig baki baki hatan, szoval szerintem mar semmin sem kellene meglepodni. De legyen igaza Lehonak, hogy ezt csak igy terveztek, de a baki most minket fog segiteni.

    De azt mondom, hogy most ez nekik fontos volt, nehogy mar nekunk gazdaknak jo legyen, ugyhogy megoldottak:oops::mad:

    Mi meg szivhatjuk a fogunkat a temerdek kombinacio mellett, es kapjuk majd a nagyon jo TP-BTP vonalat, gratulalok a BP-nek, vegulis tudjak bizonyitani, hogy mindig van lentebb
     
  5. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Tamás Szia:) én mindenkinek probálok segiteni a tapasztalataimmal..:D
     
    KISHONŐR, bendi1121, mya100 és 7 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Én még bízom abban, hogy nem lesz különbség a farmok között. Jó lenne ezt gyorsan kideríteni, ezért kezdés után, ahogy megoldható egy minijáték, próbáljuk ki mondjuk az 1-es verziót:

    1kékpiroszöldlila

    Ha azt látjuk, hogy egyeznek a nyeremények, akkor megyünk tovább az eredeti terv szerint, ha különböző, akkor a panasz topikban mindenki leírhatja a véleményét (de csak tömören)
     
    steve223, 55nagyi55, Dana64 és 19 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Drága Tamás! :inlove:
    Ezen kínomban akkorát nevettem, szinte felnyerítettem, még pár könnyet is potyogtattam.
    Nyugtával dicsérjük a napot. Majd meglátjuk, a tőlünk balra másodikak mit szólnak hozzá, mert ha tényleg úgy lenne.... akkor biztos, hogy kiverik a hepajt.
    Türelem megoldást terem, addig béke és szeretés van (szokta mondani egy barátném). ;):):inlove:
     
    nagymami2, spagetti24, bendi1121 és 19 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én már csak nevetni tudok a tisztelt Bp ****xDxDTöröljék ezt is, nem lesz gond a kárpótlással!!!xDxD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.10.18
    bendi1121, mya100, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan.) Úgy látszik hogy még mindig meg tudok lepődni. :D
    Várom még a visszajelzést más országoktól is, mert egy csapatjátékot egy tollvonással így keresztbe húzni, az nem semmi.:cry:
    Benne vagyok. Elsőre ezt a variációt fogom kiírni, csak nehogy a végén az legyen hogy aki nem olvasta a fórumot, az készpénznek vegye, mert akkor lesz sírás. A táblázatba egyelőre nem fogok írni semmit, hanem itt kellene megnézni legalább 3 eredményt. Akkor már tudni fogjuk.
     
    55nagyi55, rencsike982, mya100 és 15 más kedveli ezt.
  10. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Persze, én is jobban örülnék annak, ha nem lenne igazam. (Pontosabban a német rajongói oldal csapatának.) Bár Tamás tesztjei is ezt a feltételezést látszanak igazolni. Ám az évek során annyi mindenről derült már ki, hogy élesben nem a tervek szerint működik, akár most is előfordulhat.
     
    rencsike982, mya100, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A kiralynot is egy tollvonassal eltuntettek, szoval nem gond ez nekik-.-

    Ahogy Genka irta, majd ha a kicsit tavolabb levo gazdak beindulnak, akkor lehet esely a valtoztatasra, a tobbiek nem szamitanak, mi csak kovetjuk a sodrast.

    Gondolom ezt az eventet is tul bokezunek iteltek, akkor ha valaki mar nagyon celiranyosan tudja kirakni a kombinaciokat, ugyhogy eletbe lepett a "kiralyno effektus", ami tul jo nekunk, azt inkabb kivesszuk
     
    bendi1121, mya100, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A királynőt is visszahozzák, de olyan feltételekkel hogy nehogy sokat markolj. Ennek is ezt a sanyarú sorsot szánták.
    Értek én mindent, de talán ez volt az egyedüli igazi csapatjáték és most ezt is elvették. Nem tudom hogy más országokban mennyire volt csapatjáték, de nálunk van-volt-lesz.
     
    KISHONŐR, Lillapilla73, szida57 és 19 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Én is döbbenten állok a helyzet előtt. Pedig milyen lelkesen álltam volna én is neki a közös munkának.

    Amikor eventet tesztelünk, egy farmon végigvisszük a teljes eventet, megpróbálva a lehető legtöbb apróságot megnézni. (Természetesen még ilyenkor is kimaradhatnak részletek.)
    Magamról tudok csak beszélni, Tamás módszereit nem ismerem. Szóval, én abban az esetben szoktam másik tesztfarmon is nekiállni ugyanannak az eventnek, ha véletlenül változás történik a tesztidőszak alatt (ez is gyakori), vagy mondjuk kellene még egy kép egy korábbi állapotról a gyikhoz. Ezzel csak azt akarom jelezni, hogy nem jellemző általánosan a munkánkra az, hogy egy eventet több farmon nyomunk végig, megnézve, hogy minden ugyanaz-e. Ahhoz már tényleg főállásban kellene ezt csinálni.

    Gondolom azt sem kell elmesélnünk, hogy mindenkinek annyi melója van, hogy örül, ha a sajátját el tudja látni, a másik dolgának részleteibe ritkán ássa bele magát. Én is hittem Tamásnak, hogy ugyanaz lesz, mint a robotos. Miért is ne hittem volna? Mert eszembe nem jutott, hogy a múltkori közösségformáló játékot megváltoztatnák. Nem is értem az okát ennek a változásnak.

    Lehet, hogy kikapok ezért a mondatomért, mert moderátorként bizonyos lojalitással kell lennem a cég felé, mégis leírom: egyetértek mindazokkal, akik a BP ezen húzását (hogy mondjam finoman?) "nem tartják játékosbarátnak".

    Sajnálom, hogy így agyoncsapták a csevegőt, a hangulatot, a lelkesedést és (legyünk őszinték), az event sikerességét is.

    Ági anyu szokta mondani: ő azt szereti, ha tudja, hogy mit kap a munkájáért. "Letermelsz Ági x ezer gazt és ezt és ezt kapod, nem pedig véletlenszerűen osztogatja nekem és másoknak a jó, vagy kevésbé jó ajándékot a rendszer."
    Ugye, hogy ezzel sokan így vagyunk?
     
    imi010, kanzlerviki, Lillapilla73 és 55 más kedveli ezt.
  14. lbs76

    lbs76 Aktív író

    Lehet, hogy túl jól sikerült az a robotos event a magyar csapatnak legutóbb...? :D
    Aztán most próbálják a káoszt bevezetni a rend helyébe. Hát, meglátjuk, felírtam magamnak a kipróbálandó verziót, ha tudok, hozok több eredményt is... És itt meg majd összenézzük. Én azt is el tudom képzelni, hogy felemás megoldás lesz: szerverenként változó randomitással fognak szórakoztatni. (Nem vagyok informatikus/programozó, szóval nem tudom, kivitelezhető-e így a dolog.) De ha a hiba azzal fog járni, hogy azonnal felszáll vagy 500 lepárló, üsse kavics, hibázzanak... :p
     
    Leho69, jolanda1948, bendi1121 és 13 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás!
    Most olvasom az eddigi lemaradásomat. A hír nem jó amit hoztál. Nem nekem , mert én úgyis haladni fogok, de azoknak lesz gond akiknek segítségre lett volna szüksége.
    Segíteni szerettem volna nektek, de már úgy érzem nincs értelme. Beírni előtte sem akartam magam sehová bár, ha szóltok róla, hogy szükség lenne rá, megtehettem volna. Ez után pedig értelmét sem látom a táblázatnak, sem a annak, hogy leírjam, hogy mit hol hogyan kapok majd.
    Jó eventezést kívánok mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.10.18
    bendi1121, Farm_Tadity_, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Rékuci! :)
    Én is benne vagyok, mindhárom eventezős farmon megcsinálom, és hozom az eredményt. Ki is írtam magamnak a szín összeállítást.
    Lehet, hogy a Pi számot is érdemes lenne mellé írni (már nem tabu a fórumon), hátha befolyásolja a következtetést.
     
    55nagyi55, jolanda1948, Gio és 11 más kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    A helyzet hasonló. Adott tesztfarmon néztem, hogy adott kombináció mindig ugyanazt adja, eszembe nem jutott, hogy másik farmon mi a helyzet. "Robotos event másolása" így kezdődik a hivatalos leírás...
     
    Lillapilla73, maszilva, mya100 és 12 más kedveli ezt.
  18. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Én már annak is örülnék, ha időben, és leállás nélkül kezdődne az event.:oops::);)
     
    jolanda1948, bendi1121, mya100 és 13 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    OK. akkor holnap elsőre én is a legelsőt csinálom, akkor már lesz legalább 4-5 eredmény. Nagyon remélem, ezuttal nem rontják el a játékunkat, mert minden csapatjáték erősít minket :) Minden esetre, holnap addig semmit nem vásárolok, amig ki nem derül, amit már a múltkor is írtam, a királynősnél, hogy ezuttal elment a BP a falig :cry:Szóval ha tök eltérő eredményeket hozunk, akkor meggondolom nem csak a vásárlást, de az event fojtatását is.:wuerg:
     
    szida57, jolanda1948, bendi1121 és 15 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Letörtetek, mint a bili füle. Hozzátok az eredményeket gyerekek. Bármire jók lehetnek azok. Nem feladni ilyen könnyen.
    Nem kell beírni a tablicskuba elsőre, hanem hozni ide. Le is lehet fényképezni, képmentés ötösével. Nyugi. A csata még el sem kezdődött, és már feladnátok.
    Két eset van: vagy nem igaz, amit írnak, vagy ha igaz, akkor egy olyan hiba van melyet nem bírnak kijavítani.
    Ez volt az egyetlen közösségi event az elmúlt időszakban. Ha szándékosan verik szét, akkor ott a központban igen komoly bajok vannak. (Bár efelől nekem már rég semmi kétségem, csak ennyire nyilvánvaló bizonyítékkal még nem szolgáltak.)
    Engem amúgyis csak 20 játék érdekelt, amivel kiszedhetem a függönyöket és érméket. A többi a romlott sajtnál is rosszabb.
     
    Kincső52, maszilva, bendi1121 és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.