Visszajelzés Bubó könyvei - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 23.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Jó reggelt, szép Pünkösdöt Mindenkinek!

    Tegnap még nem láttam a végét, de ma reggelre sikerült befejeznem az eventet, és még a Piccolo-t is begyűjtöttem. Szégyen-nem szégyen kis jegyzetfecnire kiírtam magamnak a pályák lépéseit, és az utolsóknak az elejét arról lestem, mert a továbbiak szinte már maguktól adódtak. Nagy-nagy köszönet azoknak, akik lejegyezték és megosztották a fórumon a lépéseket:inlove: Nagy segítség volt, hogy ne kelljen még több malomterméket gyűjteni a sikertelen próbálkozások miatt. Megvan a felhő, a kitehetők és a bolt is kifosztva, még maradt is 20 csillagos érmém. Igaz sok extrát "bedobtam", igencsak megfogyatkozott a készletem belőlük, de holnap reggeltől megint unokázom, nem lesz időm a játékra. Félmunkát pedig nem szeretek végezni:)
    Sok sikert és kitartást mindenkinek, aki még küzd (mert a vége tényleg küzdelem a jól megkevert könyvrakások miatt).
     
  2. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Madárcsicsergős jó reggelt kívánok mindenkinek!:)
    Mivel most sem kényeztetett az álomtündér, hozom a 39. és a 40. pálya videóját.Nekem a 39-es nehezebb, vagy csak nem aludtam ki magamxDxDxD. Kotta ide,kotta oda, én meg kottából nehezebben tudok játszani, tehát ennek megfelelően elkövetem azokat a hibákat, amit el lehet. Ha, megegyezik a leírásokkal némelyik lépésem, az a véletlen műve. Jól látszik, hogy rengeteg idő van adva, mert a totojázásom ellenére a 39-es pályát 1 hosszabbítással be tudtam fejezni. A 40-es most is sétagaloppnak tűnt az előzőhöz képest.
    39. pálya:
    40. pálya:

    További kellemes pihenést, jó gazdálkodást kívánok mindenkinek!
    Gratulálok az eventet befejezőknek:inlove: a még küzdőknek sikeres hajrát:)!

    Hálás köszönet a számos leírásokért, mert nagyon nagy segítség a kezdő lépések megadása és a kritikus pontokra való figyelemfelhívás.:inlove: Itt olvastam az egyik hsz-ben, hogy nem egyformán jár az agyunk. Pontosan így van. Én személy szerint belekavarodok a számokba, oszlopokba. :oops:Amit számsor szerint csináltam, a 22-es szint. Felmondtam hangrögzítőre a lépéseket, a videó alatt az hallható. Hátha valakinek ez is segítség, hisz szinte minden okostelefonon van már hangrögzítő. :music::)

     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.23
  3. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Ki kellett hagynom 1 egész napot, de ezután már haladtam, innentől kezdve puskáztam is. Köszönet és hála minden kedves segítőnek, készen vagyok.
     
    rudcsi24 és aida2330 kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Hát néhány pálya tiszta nehéz lett... :sleepy:-.-
     
    aida2330 és rudcsi24 kedveli ezt.
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Jó reggelt!

    Event letudva, végre! Köszönettel tartozom mindenkinek, aki időt szakított a játék mellett arra is, hogy elhozza a megoldásokat a részünkre, nagy segítség volt, mert így én minden pályát elsőre és időn belül tudtam teljesíteni. (mintha több idő is lett volna most, mint a sütipakolásnál)
    13-as, 22-es és a 30 felettieknél használtam a leírtakat, sajnos a többi pálya megoldásának leírásait későn vettem észre -BombadilToma- hozzászólásában, de agyalni is kell néha :)
    Szóval összegezve: hálásan köszönöm, további jó eventezést és sok sikert azoknak, akik még pakolgatják a könyveket!
     
  6. kozsu4242

    kozsu4242 Utánpótlás-írogató

    Addig eljutottam lépésről lépésre, hogy a kéket lezárta, de az innentől már adja magát már nem lehet tovább lépni, legalább is nálam nem. 5 játékot végig próbáltam mindig csak idáig jutottam. Mielőtt infarktust kapok abba hagyom. Nem értem, pedig pontosan a leírásnak megfelelően csináltam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.5.23
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok:)
    A 39. és 40. pályának a kezdőképét meg tudnátok mutatni?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Zoli szép, katonás rendbe rakta őket! :)
     
  9. -JarJarBinks-

    -JarJarBinks- Járnitanuló

    Sziasztok az event letudvaxD Bár a 22. és a 39. nem sikerült időn belül, de szerintem jóbb volt mint a múltkori :D és még lesz bankár lámpám igy talán neki futok a hiányzóknak, ha nem engedi még egyszer a 40-est:p
     
    aida2330 kedveli ezt.
  10. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    stb_farmer kedveli ezt.
  11. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    achmed1122 kedveli ezt.
  12. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. Egyet értek veled mert pont ott jön a buktató. A 3. helyről lerakod az 5.-re a kéket akkor a 4.-ről kell a 3-ra tenni és mégegyszer 4-ről 3-ra utána 4-ről 5-re majd 4-ről 2-re, 4-ről 1-re és innen már megy.
     
  13. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Gratulálok!
    Megcsinálhatod a 40-est, de nem kapsz már semmito_O
    Inkább azt próbáld, ahol bent maradt a jutalom. Mindkét pálya erős:(
     
    -JarJarBinks- kedveli ezt.
  14. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.5.23
    PZoli64, zsani_apja, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  15. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Az, hogy nem láttam a zöld kiemelésedet, egy dolog. De, már olvasni sem tudok. Rakta helyett, rakdxD. Jól van, ezt megbeszéltétek,gondoltam, válaszoltál Zolinak, aki nem is ZolixD.
     
  16. HaVera

    HaVera Junior szaki

    Sziasztok. Maradt 100 érmém, hogy lehet az?
     
    aida2330 kedveli ezt.
  17. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Ahol nem tudtam elsőre teljesíteni időn belül a pakolást újra indítottam. Elvégezve a feladatot nem pipálódott ki a plusz jutalom. Ez így is marad? Szerintem nem is kaptam meg a 22. pályán a szupertápot. Mit csinálok rosszul? Köszi az információt.
     
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Nekem 143 ! :D;) Kevés volt az áru a bótban...xDxDxD
     
    agi770 kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Farmnevet, ID-t problémát hozzál kérlek valamelyik Segítségkérő topikba.
    Pl. ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

    Jelen pillanatban nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, kell majd várnod biztos, de megnézik, ha lesz.
     
    Samborg kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Én nem játszottam még ezt az eventet végig, de volt már olyan az event-történelemben, hogy nem lehetett az összes érmét elvásárolni. :)
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és aida2330 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.