Visszajelzés Cirkuszgrimbusz! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Miről kéne beszélgetni? Egy faék egyszerűségű event. Taktika nem kell, agyalni nem kell. Le kell termelni kismilliószor sokmillió növényt. Meg a Bahán is. A szokásos hsz-ek megvoltak pro és kontra, a téma ezennel ki is van vesézve. Ráadásul két helyen is, demonstrálandó, hogy ez az event két event.
     
    -W-595-, Ribiszke, taga1 és 16 más kedveli ezt.
  2. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Nagyon tetszenek a kitehetők. Belevágok :)
     
    Gio, dagi18 és Leho69 kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Mi már felhasználtuk az akciós kuponjainkat. Már csak a svéd cseppet vásárolhatjuk.
    Sem lassan, sem gyorsan nem jön ide senki. Azt beszélik, hogy hallgatni arany. Mindenki elment aranyat csinálni.
     
    -W-595-, KISHONŐR, times84 és 14 más kedveli ezt.
  4. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Be kell látnunk, hogy senki nem kíváncsi a BP vezetéséből a játékosok véleményére. Hiába szavaztunk az eventhalmozás ellen, semmi eredményre nem jutottunk. Egyet tehetünk, megválogathatjuk, hogy csináljuk az eventet, vagy nem és kinyitjuk-e a pénztárcánkat. Aki hajlandó szétrombolni az egész farmot és mindkét játékba belekezd, annak sok sikert kívánok.
     
  5. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Szerintem ez nem így van. :)
    Mi csak az egyik ország vagyunk a sok közül, aki úgy szavazott, hogy kevesebb eventet szeretne. A többi ország szavazásának eredményéről fogalmunk sincs. Soha nem láttam olyan összesítést ahol megmutatták volna, hogy milyen eredmény jött ki világ szinten. Van csak lemaradtam róla? :wuerg:
    Szóval könnyen megeshet, hogy igenis az van amire a többség szavazott. :p
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden bizonnyal. A BP VB asztalánál a többség így szavazott.
     
    ulmo12, csopke1, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  7. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Sziasztok!

    Nekem szimpatikus az event, biztosan belevágok! A hosszú érésű növények már el vannak vetve, remélem sok röpit fognak hozni. :) Előre is sok sikert mindenkinek, aki belevág! :)
     
    Gio, kisjanos78 és dagi18 kedveli ezt.
  8. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Semmi gond az eventek számával, jöhet akár 10 is párhuzamosan. Aki kevesebbet akar az kevesebbet csinál. Lehet válogatni...... Azaz lehetne, ha már az elején tisztázni lehetne a párhuzamos eventek ismertetőjét, hogy legyen valamilyen alap ahhoz, hogy eldöntsem melyiket szeretném, ha csak korlátolt időm van. Innentől kezdve a BP sara, ha a játékosok frusztráltságuk miatt. inkább abbahagyják a játékot.
     
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    De ez nem az a játék..:D hogy mindened meglesz azonnal..:) felkell építeni.. ha nem sikerül egy event.. nem döl össze a világ.. ezzel sokan nincsennek tisztába..
     
    KISHONŐR, taga1, Gio és 3 más kedveli ezt.
  10. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Nem az a gond, hogy nem tudod felépíteni. Hanem van egy bizonyos idő (pénz, energia , munkáskupon,) amit a játékra tudok használni. Ha párhuzamosan megy 2 event egy területen, de nincsen mindkettőre erőforrásom, akkor az egyiket kihagyom, miután mérlegeltem, hogy nekem melyik kell. De ha már elkezdtem az egyiket, ráfordítottam az erőforrásaimat, közben betesznek ugyanoda, ugyanabban az időben egy másikat, amit inkább választottam volna az előző helyett, akkor az már frusztrál. Teljesen más lenne a helyzet, ha az elején ismertették volna az event ismertetőjét. Akkor reálisan el tudtam volna dönteni melyiket szeretném. Én pl. inkább a pajtát töltöttem volna a cukorkaszóró patkány helyett és a cirkuszosat csináltam volna, ha ismerem előre a cirkuszos ismertetőjét. Ismétlem nem az a baj, hogy párhuzamos eventek vannak, hanem az, hogy nem kapunk időben korrekt ismertetőt, ami szerint eldönthetnénk melyiket szeretnénk. Ha belekezdek egy eventbe, nem azért kezdek bele, hogy félbehagyjam, és átugorjak egy másikra.
     
    magdoka, stellácska26, ronka és 4 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A karneválosnak nincs "vége", akkor hagyod abba, amikor akarod. Ha erőforrást tettél a növénybe, ahhoz jön felröpi a másikból is, tudsz még malmozni és játszani vele péntek estig. Ha a felröpihez használtál erőforrást, azt a növénytermesztéssel úgysem tudnád utolérni, olyan kevés kell egy-egy kosárhoz, ami a letermelt növénnyel együtt meg is jön egy-egy aratással. Vagyis akkor engeded el ezt az eventet, amikor akarod, és nem veszítesz semmit. A kettő mehet együtt is (azonos az érésidő), vagy kezdheted a cirkuszost péntek este is, akkor is megcsinálható.
     
    -kaktuszable-, nagymami2, nyuszi63 és 8 más kedveli ezt.
  12. mekkelek2011

    mekkelek2011 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Köszönetem fejezem ki a játék készítőinek, hogy jelen két event tematikájának köszönhetően lesz jó pár nap nyugalmam, mert egy árva gazt nem termelek az eventekre. Értem, pozitív hozzáállás, öröm és kedv a játékhoz mint ahogy már többen is megírtak, de most valahogy a helótáimat pihentetem és nem küldöm ki a farmra. Nem éri el az ingerküszöböt az az ajándék csomag amiért majd 47.000 db gazt kellene letermelnem két farmon.Inkább bambulom a kedvenc kitehetőmet, ami a Koppanós alma.
    Kellemes időtöltést mindenkinek, találkozunk a következő eventnél.
     
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Rengeteg visszajelzésnek köszönhetően a központ megváltoztatta a felhősor jutalmait. Az eddig kihirdetett jutalmakon kívül pluszban kapunk még 1 db csemegés ládát illetve Szint x 90 TP-t.

    Hivatalos leírást módosítottam ennek megfelelően.
     
    emocy91, -kaktuszable-, nagymami2 és 17 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sziasztok,ez lesz az első 2 event cirkusz amihez hozzá sem kezdek.Aki csinálja, sok sikert hozzá.Kedves szomszik, nem kérek felröppenőket a a cirkuszos eventekhez.Én sem küldök csak annak aki szól, hogy kér,akkor szívesen.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mivel a gazok egy időben érnek így lényegében egy eventnek tekintem a kettőt;)
    Sok felreppenőt mindenkinek!
     
    Gio, stellácska26, szepesej és 2 más kedveli ezt.
  16. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Lehet elkerülte a figyelmedet:
    "Az event vége (várhatóan): 2018. november 2. (péntek) 22:00 óra"
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD szerintem arra gondolt ma kettőkor nincs vége:p
     
  18. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Ha olvasta azt amit írtam, és megértette akkor, nem arra gondolt. Ő szerintem arra gondolt, hogy bármikor abbahagyhatom a karneválosat. Én viszont nem azért kezdtem bele, hogy ne játsszam végig, mer akkor elveszett az addigi munkám és a befektetett erőforrásaim. De ha hamarabb ismerem a cirkuszos ismertetőt, akkor a karneválost el sem kezdem, hogy tudjam végigcsinálni a cirkuszosat. Gondolom érthetően írtam le.
     
  19. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Ha mindkét eventet szeretnéd felezd meg a területedet,igy feltudod szaporítani az új e gazt és tudod még termelni a királynőnek az e gazt.Nem tudom mekkora terület áll rendelkezésedre,de mint Toma írta péntek estétől is meg lehet csinálni az új eventet.Hogy ha attol félsz ,hogy így nem sikerülhet a cirkuszos akkor döntened kell mejiket csinálod,melyik éri meg neked jobban.Én péntek estig 1 területen termelem a cirkuszost a másik 2 területen királynözök holnap estig.A felreppenők meg úgyis jönnek.

    ui:Senki nem tudja napokkal elöbb a következő event leirást,hogy könyebb legyen választani.Olyan is előfordult már hogy nem volt event ismertető és mi rakosgatuk össze a fórumon.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.18
    -kaktuszable-, maszilva, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is a felhőt tűztem ki célul... szóval pont úgy fogom csinálni mint Te;) ha jól értettem;)
     
    nagymami2 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.