Visszajelzés Csak tejshake! II. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én meg éppen most számolom az ábrák alapján hogy merre meddig, mert ott bele van írva hogy mennyi pengőt ad, de nem akarom magam teljesen beleélni mert hátha mégsem és feleslegesen számoltam. Hmmm...
     
    gyuluska, gabianyus, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  2. vizor128

    vizor128 Haladó

    Az előző eventnél szabályosan végigcsináltam először a 10 pályát a maximum ajándékokért, aztán még egyszer, hogy kipróbáljak irreálisan rövid pályákat, ott már nem számított se pengő se semmi.

    Régen gondolkoztam olyanon, hogy sokszor két ültetés között rengeteg üresjárat van, amikor nincs kedvem mással foglalkozni a böngészőben. Ilyenkor el tudnék képzelni ilyesmi farmos időtöltő kis játékokat, akár apró ajándékokért akár csak úgy a szórakozásért. :D
     
    fabatka, Maszatka47, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De ha kimaxolod az útvonalat akkor elég sokat lehet spórolni. Én inkább előtte agyalok rajta minthogy többet ültessek. Viszont ezzel a betett spanyol képekkel nem tudok mit kezdeni mert ez a hivatalosban nincs. Most vagy van valóban, csak mi nem látjuk, vagy valaki feltette és ezzel nem is számolok, mert felesleges. Itt elakadtam.
     
  4. vizor128

    vizor128 Haladó

    Az első kör a kimaxolásé, a második a kreativitásé. Az ültetés nem érdekes, ültetnek a gépek/kuponok, a növényt meg majd visszaváltják. A képeket nem láttam, nem is akarom, mert akkor oda a szórakozás. :D Mondjuk pont az ilyenre lehetne használni a spoiler gombot, aki akarja kinyitja. Bár engem nem zavar, áttekerem, viszont a kábé növény és felröpi mennyiség megsaccolásához azért csak bejövök. :music:
     
    fabatka, Maszatka47, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No én nem vagyok tékozló. :D Szeretem előre kiszámolni hogy mennyibe fog kerülni egy zsemle.:D Nehogy a végén egy Audi árán vegyem meg. :p;)
     
    brekkencs., fabatka, libuskafarm és 10 más kedveli ezt.
  6. vizor128

    vizor128 Haladó

    Ez a jó ebben a játékban, lehet szórni a pénzt és aranyáron zsemlézni.xD
     
    brekkencs., fabatka, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt nem mondanám éppen jónak, mert ha ezek hivatalos képek, akkor lehetne számolni ,mert ott látni lehet hogy mennyi érmét adnak. De addig nem számolok amíg ezek a képek nem hivatalosak. Cakát mindenkinek.
     
    gyuluska, brekkencs., Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok nem kell feleslegesen számolgatni, egyértelmű, meghatározott db eventgaz és röpi szükséges, ahogyan a múltkori eventnél. :):) Így kapunk 10 tökéletes pályát.

    Többször lehet indítani a csillagos érmékért, automatikusan a tökéletes pályát fel ajánlva kapjuk. ;););) Én élek vele, így volt az előtt is. Ez nem taktikázós event kategória, termelni kell, felröpi kell , ennyi a lényege és ennyire egyszerű. :p:p:p
     
    Swordfish, fabatka, jolanda1948 és 7 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pedig ez egy taktikázós event. Te csak ültesd amit a gép felkínál. Én biztos hogy nem fogom elfogadni. ;)
     
  10. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Én igen, a múlt esetben is így csináltam és fogom is. Te is és mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Nem kell bonyolítani.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én nem bonyolítom csak kevesebbet fogok ültetni. De tényleg mindenki úgy csinálja ahogy akarja.
     
    gyuluska, brekkencs., Gio és 6 más kedveli ezt.
  12. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Ennyi a lényege, pontosan.
     
    -kaktuszable- és Imi* kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Csak ne írjál olyat hogy a tökéletes pályát újraindítani mert az nem igaz.
     
    brekkencs. kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Számolj nyugodtan, ismertetőből vannak a képek.
    Kíváncsi vagyok, találsz egyszerűbb megoldást. A szlovák játékos eredeti hozzászólását itt találod. A második spoiler alatt még azt is kiszámolta, hogy mennyi hajlított és mennyi egyenes cső kell külön-külön az egyes pályák sárga, barna, piros útvonalához.
     
    gyuluska, Swordfish, Gio és 11 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Valójában elég egyszerű a számolás még a konkrét értékek ismerete nélkül is. Mivel a 10 pályához kell 9908 növény és ezért kapsz 790 érmét, ezért 10 érméért 125 növényt kell ültetned. Ez átlagosan 5 csődarabhoz szükséges mennyiség. Egy 10 érmés mezőt tehát akkor érdemes kihagyni, ha azzal ennél több növényt spórolsz meg, vagyis legalább 6 csődarabbal kevesebb kell. Egy öt érméset legalább 3 csődarab megtakarításáért, egy 15 érméset pedig legalább 9 csődarab megtakarításáért érdemes otthagyni.
    Tegnap este végignéztem, és lerövidítettem több pályát, de nem volt jelentős a megtakarítás (9900 növényért 8 érmével többet tudtam kiszedni 12 pályáról), így azt hiszem, hagyom a fenébe.
     
    gyuluska, Swordfish, brekkencs. és 15 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez egy több oldalról alátámasztott vélemény. Ezt a véleményem fogalmaztam meg az elején, hogy itt csak érme van, és nem lehet huncutkodni, mint az előző tejbepapinál.
    Megnéztem a pinyátás felhőt és naponta ad 1200xros TP bónuszt. Ez a felhő meg 5 évente fog adni egyszer ennyit.
    Annyira gagyi a felhő is és a maga csövezés is, hogy fogadok, rengeteget törték a fejüket rajta. Törött fejjel meg többre nem futja.
     
    gyuluska, brekkencs., Gio és 10 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, köszi a számolást. Igazából arra gondoltam hogy kihagyjuk az 5 érméseket, pl. a második pályánál kihagyni az 5 érméset, akkor 11 egyenes és 8 hajlított kellene a 14 egyenes és 10 hajlított helyett, stb.....majd ebéd után tele hassal átnézem.:)
     
    gyuluska, brekkencs., imi010 és 6 más kedveli ezt.
  18. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szép napot mindenkinek!
    A felhő valóban gagyi (a befektetett munkához és a mostanság szokásos felhőkhöz képest) , de még holnap lesz idő és simán tolnak rá valami bónuszt vagy megemelik a Tp mennyiséget, hogy a farmozók nagy része elkezdje az eventet!
    Ja én Lóherével várom (és 2 db Pannival mert többre nem futotta idáig) az eventet, termelek és majd kiderül mi lesz!
    Azt meg csak úgy megjegyezném ha már írok, hogy a trágya ára még mindig 1000 csp körül mozog, szóval simán lesz 2000 csp fölötti az ára! Papagájokat lehet kitenni! Amúgy ki milyen állatot tesz ki, ami sok trágyát ad kevés idő alatt? Én nem szoktam magamnak termelni de 2000 csp-t nem fogok adni a trágyáért!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.1.18
    gyuluska, Gio, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  19. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Te hol látsz olyan oldalt, ahol lehet látni, hogy mennyi érmét ad?
    Belinkelnéd?
     
    gyuluska kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.