Visszajelzés Csak tejshake! III. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! 2-szer sikerült végigvinnem a játékot! :D Jó kis nyugis event volt! :D
     
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) köszi a biztatást, sikerrel jártam, még túl is teljesítettem a tervem :) fákat ébresztettem mély alvásból, és a közel 1000 pörgetésből (normál+party) akadt néhány termény és növény bónusz :inlove: most kihasználom még pajtatöltögetésre a bónuszokat (1x1-en 40 termést ad) :inlove:
    Igen, szerintem is nyugis event volt, nekem főleg xD
     
    kutyaszálló, taga1, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  3. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Szia!

    Nem tudom más ajánlotta már-e, de én is felajánlom!
    Cserenapon keress meg, és egy tejcsárdával ki tudlak segíteni, és már csak 2 kitehető fog kelleni neked a felhőhöz! :)




    Sziasztok!

    2 teljes kör, és 6pályát csináltam meg. Ha használtam volna sz.trágyát, akkor 3 teljes kör is meglett volna, de én ennyivel is megelégszem!

    5 tejcsárdát tudtam kivenni pluszba, meg 1db kincses ládát-(5FP).

    Jó kis event volt! Szerintem aki az elején belekezdett, mindenkinek sikerült!
     
    bence201011, Rékuci1111 és Imi* kedveli ezt.
  4. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Reggelre kész lettem a második körrel is, és a titkosakból végre lett egy csillagalmám. :inlove: Úgy látom sokan sikerrel zárták az eventet. Nagy gratula mindenkinek! :)
     
    Rékuci1111, kutyaszálló és kovacstne kedveli ezt.
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok, 3 kört csináltam, kis farmon kettőt. Töröm a fejem, h. kitehető,v. láda? Az eddigiek 1 cápatanyát kivéve semmi olyat nem adtak, amiért a plafonig ugrottam volna: kari süti, TP, CSP, KK trágyák, 8 sztáp. Utóbbinak örülök, de érméért nem igazán tartom bőségesnek.
    Döntés: 1 süldő+ 3 láda, 1 érme maradt.
    Lett: 2 Bécs, 2 vadrózsa, 120e TP. Na, ez utóbbival elégedett vagyok.
    Ha kell süldő valakinek, 1 van fölös.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.18
    Rékuci1111 és kutyaszálló kedveli ezt.
  6. HadfiMira

    HadfiMira Junior szaki

    Sziasztok!Hol találom 6 pálya rajzát?
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Imi* kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Jobbra fönn ráböksz a pipára a "segítségre van szükséged..." duma mellett. Kiadja azt, ami mindent érint. Egyszerűsíteni tudod, a céltól kell visszabontani. De látod a "kötelezőket" pl. keresztezés.
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A Csak tejshake! III. event 2018. eseményeinek végeztével a topicot zárjuk.


    Köszönjük a hozzászólásaitokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!

    Találkozunk a következő program csevegőjében!
     
    HéricsBáró és Imi* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.