Visszajelzés Csak tejshake! IV. - 2019. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Köszönöm a megerősítést ! :)
     
  2. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Hát, ez nem álmaim felhője és a minijáték sem tartozik a kedvenceim közé. A 7 órás növény meg pláne nem. Eljátszottam a gondolattal, hogy kihagyom ezt az eventet mert semmit nem veszítenék, de úgysem bírom megállni, mert a függőség nagy úrxD, és persze, mert szeretek játszani:D. Ezért úgy döntöttem, hogy a felhőt hagyom ki és inkább elvásárolgatom a csillagokat a boltba. Igen ám, de ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha később meg megbánom, mert soha nem lehet tudni, mit találnak ki hozzá a fejlesztők. Végül arra jutottam, hogy kiváltom a felhőt és a dekorokat majd cserenapokon előbb utóbb beszerzem. Ezek után arra gondoltam, hogy mi van, ha más is így gondolkodikxDxD Na megyek és átgondolom újra az egészetxDxD
     
    Kincső52, mementori74, csio70 és 53 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Gio.
    Jót nevettem, köszönöm Neked!:inlove:xDxD
    Ha kicsit visszagondolunk a régi időkre akkor már nem is olyan rossz ez a felhő.
    40 óránként ad 3 ládát (is) ami szerintem a megérős kategóriába tartozik.:)
    A láda tartalma: farm szint x 200 TP, baha szint x 200 BTP, 1 db csokis palacsinta, 1 db cukkinis almatorta, 1 db cseresznyés túrótorta, 1 db túrótorta,1 db Pinkie Pie sütije, 1 db egészséges csemege, 1 db party pörgetés, 10 db csillag, 1 db aranybanán
    Mi kell még?;)
     
    csio70, marcsi152, almáspite48 és 25 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, nagyon jó nevettem. :D:D:D
    A láda tartalmát szerettem volna bemásolni, de Imi megelőzött. Sokat sopánkodtam én is hogy mi legyen, de győzött a felhő. :) Amiben party pörgetés van, az mind jöhet kukorihoz. :D
     
    marcsi152, długa, almáspite48 és 23 más kedveli ezt.
  5. Gio

    Gio Fórum bárója


    Sziasztok:) Miközben megírtam, én is nevettem, írhattam volna zölddel is, de valóban ezek jártak a fejembenxDxD Köszönöm, hogy megírtátok a láda tartalmát, mert e felett elsiklottam. Ezek után persze hogy megszerzem a felhőt, hiszen felhőmániás vagyok:inlove:, és ugye egyszer kell megszerezni és utána már nem kér enni. De egy picit eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, haxDxD
     
  6. cass0129

    cass0129 Haladó

    Szia!
    Nem szabad ilyen sokat gondolkodni , egy csomó időt és energiát megspórolhatnál magadnak. xD ( Ezt azért tudom mert én is így jártam ):p
     
    nagymami2, Fatther, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia én is felhőmániás vagyok /lettem/ minden felhőhöz van 1 kis sztori 1 kis emlék 1 kis büszkeség, hogy ez is meglett:p miért engedjem el ha most van lehetőség a megszerzésére:) most Tönke búzával várom az eventet ez az új szerzeményem, a mostani 2 eventtel naponta léptem szinteket sietek a 200 felé....xDxDxDhaladok mert csinálom
     
    spagetti24, csio70, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  8. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szép napot , sziasztok.
    Vissza tért a csöves event , nincs más hátra mint csövezni.7 órás gazunk lesz ami vizzel lemegy 5,36-ra s mint gondos gazda kiállok a parcella végére és mondom :le van sz...., akarom mondani trágyával 5,03 , tehát ha valakinek van elég ideje időben aratni akkor sima vizzel is napi 4 aratás fér be . Aratásonként ha megmarad 1300 gaz akkor napi 5,200 lesz az az 4 nap alatt lazán meg van a felhő minden bónusz nélkül.A mammutokat leterelem mert terebélyesek, a vadas és füvészek maradnak. A 3 farmos területet egy gyékényre terelem aztán majd kiderül villás kulcsilag mennyit is ér .
    Sikeres eventet mindenkinek

    Egy légy mászik az asztalon. Beleesik egy shakebe. Azt hitte, hogy belefullad, de kimászik belőle. Beleesik még egy shakebe, azt hiszi, hogy belefullad, Így is lesz. Mi ebből a tanulság?
    - Ne ess két shakebe
     
    jófarmerlány, csio70, marcsi152 és 30 más kedveli ezt.
  9. Szama

    Szama Fórum veteránja

    No, mintha magamat olvastam volna.. :D :D
    Kb minden egyes eventnél ezt játszom el. Mivel a BP-nél sosem lehet tudni, hogy mi mikor lesz majd hasznos, vagy nagyon nagy előny ( gesztenyés felhő ugye...), így inkább csinálja az ember. A TP nem nagyon vonz, így a 205-ös szinten teljesen mindegy, hogy mennyit szedek le naponta, mert egyre lassabb a haladás, nem nagyon van értelme erőltetni. Inkább mennek ki a ládákat adó dekorok, mert azok sokkal hasznosabbak, mint a csak TP-t adók. És a ládákat adó felhők is hasznosak, szóval nem lesz ez annyira rossz felhő.
     
  10. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    És a húszasból futja matricára is. xD
    Nekem is muszáj ezt az utat választanom, mivel szintlépőzöm - életemben először. A felhő viszont kell!
     
    csio70, szellorozsa, Döbi65 és 2 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    6. pálya: a sárgával felesleges lekanyarodni az aljára, mehetsz egyenesen is.
    7. pálya: a barnával nem mehetsz úgy, nem kanyarodhatsz egy kereszteződésben; de felesleges is, egyszerűen menj jobbra, majd le.
    10. pálya: itt érdemes meggondolni, hogy nem szeded fel a plusz érmét a bal alsó sarokban, hanem egyszerűen összekötöd a két barna végpontot alul. Ezt akkor érdemes így csinálni, ha nem csak a felhő kell, hanem még ki is akarod fosztani a boltot. Ha csak a felhő kell, akkor itt az érme kihagyása azt jelentené, hogy a 2. körben 5 pályát kell csinálni, az meg úgy már sokkal több növényt emészt fel.
    Egyébként a 10. az egyetlen olyan pálya, ahol egyértelműen sokkal többe kerül a kerülő a plusz érméért. A 8-on is többe kerül, de ott csak egy kicsivel.
    Szia Wellwi!
    A 8. pályához csak 28 db egyenes cső kell, az ismertetőben 32 szerepel. A többi szerintem jó, de ez az egy hibás.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.19
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma, köszi a jelzést, a 6. és 7. pályát javítom, a 10. pályánál a kupon miatt megyek csak fel, nekem nagyon kellenek az 1-3 órásak, mert a 12 órás kevés 1 napra. Amikor nincs kedvem kézzel aratni, akkor az 1 órás kuponnal aratom az esti nagy aratást. Persze mindenki lerövidítheti az utat, ha akarja.
    A felhő után még ki szeretném váltani a partyt, a matricát (mert matrica nélkül egy tapodtat se :D) és a kuponokat, ehhez 19 pályát kellene megcsinálni, ami 18321 növény, amire szintén aludnom kell, hogy akarok-e ennyi növényt ültetni :D,viszont maradna 55 érme amiért nem lehet kapni semmit. Ha kiváltom 35 érméért a 20 sz.trágyát, akkor is maradna 20 érme, amiből nem tudok kiváltani semmit, úgyhogy én is elakadtam, hogy mennyi legyen az annyi.
     
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia Toma!
    Köszönöm szépen az észrevételedet! :)
    Szabad kérnem Tőled egy 28 csővel elkészített pályaképet?
    Betenném a 2. hozzászólásba, mint kiegészítést.
    A teszt alapján készítettem az ismertetőt.
    Itt a 8. pályára az alábbi képet adja a segítség gombbal.
    Elképzelhető, hogy kevesebb egyenes csővel is elkészíthető a pálya, viszont ha valaki a segítséggel építi meg, akkor így korrekt az ismertető leírása:
    Tomának.png
     
    Kincső52, PalMa, szellorozsa és 12 más kedveli ezt.
  14. Gio

    Gio Fórum bárója

    Az előzmény törlése miatt szerkesztve! /Othep


    Szia Leho:), Szia Szama:)
    Igen, érdemes válogatni a bolt kínálatából és hasznosak a ládát adó felhők is. Így jártam, nem nagyon segítettetek lemondani valamelyikrőlxDxD Úgy látom kapálhatok megint rendesen, hogy meglegyen mindenxDxD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.5.19
    szellorozsa, genka53, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az élet megoldja. Ne aggódj!xD

    Maradok távol a fórumtól, legalábbis a csevegőtől, mert a felhő ajijainak értékelését panaszként fogadták legfelsőbb körökben.
    Lényegtelen. Mivel sem hurrázni, sem éljenezni, sem tapsolni nem tudok a "felhőnek" ezt úgy veszem, hogy jelen eventben nincs helyem itt. Hazudnék akkor is, ha azt mondanám, hogy értem és akkor is, ha azt mondanám nem értem. Így elfogyott a mondanivalóm.
     
    farmeres53, inanna11, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem gondoltam, hogy más utat találok, mint a hivatalos. Itt van, amit csináltam:
    https://kepkuldes.com/images/ca12f52ead5785ee37dd78199c183e8e.png
     
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egyeneseket rajzolok a Paint-ben, és nem a ceruza eszközzel szabadkézi rajzot.
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azt értem, de azt hol találom?
     
    szellorozsa, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.