Visszajelzés Csak tejshake! IV. - 2019. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Köszönöm szépen:)
     
    heureca3 és Kuzdern kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a növénybevételi bónuszra kérdezett, ami arany rekeszes, és csak növényekre hat (beleértve az eventnövényt is), fákra, ólakra nincs hatása
     
    heureca3, Gio, -vadocka70- és 2 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A trágya már 2800 csp....mi lesz itt ma megfizetve....
    :wuerg:.....alig van tételem trágya nélküli verzió lesz az már tuti 850 a befogadó helyem...:wuerg:
     
    -W-595-, ildiko44 és heureca3 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ bocsánat:wuerg: Már törlöm is....:oops:
     
    Kuzdern és Rékuci1111 kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A bahán lehet annyi trágyát termelni, amivel összejön napi 1 trágyázás, több meg akkor kell, ha napközben megcsúszol az aratással, de akkor meg ott a piac (még ha drága is lesz) :)
    A csillagokat gyűjtögesd, mert még van hova fejlesztened a trágyás tartályod ;)
     
    Gio, genka53, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A bahán állatok vannak kint ahogy írod de nálam is van 1 határ amit már sajnálok érte fizetni a piacon vagy csak nagyon a végén amikor csúszik a terv...8)
     
    almáspite48, Leho69, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  7. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Szép napot! Napi 4aratás? mikor alszotok, család, főzés, mosás, vasalás, gyerek, unoka.....? Én is csinálok minden eventet, jutok ameddig lehet, de nem vagyok ennyire játékfüggő! Elnézést az az írásomért, senkit nem szeretnél megbántani!!!
     
    Fifike170, taga1, almáspite48 és 14 más kedveli ezt.
  8. fibota

    fibota Junior szaki

    Szia!
    Neked hogy jön ki a napi négyszeri aratás, amikor vízzel, trágyával több mint 5 óra?
     
    [erika05] kedveli ezt.
  9. aranyoska86

    aranyoska86 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Osztom az észrevételedet!o_Oo_O Kiszámoltam magamnak a megtervezett csövezésem alapján, a felhőig 14 pályát kell teljesítenem az 13.359 gaz, 969 röpi! Napi 2x tudok aratni vízzel, trágyát nem pazarlok, csak SOS-ben. tehát nem lesz felhő... Mert én bizony fel nem kelek éjjel, és nappal is amennyire időm engedi. Pénzt sem költök rá. Ha nem lesz meg a felhő, nem dőlök kardomba, max feltöltöm a készleteimet a boltból. :p;)

    Ui.: Észrevételem az, hogy a nagy farmosaknak már a tp nem létfontosságú, nekünk kis farmosaknak meg jól jönne, de nem ilyen event feltételekkel, olyan rossz olvasni (nekem, nem is járok fel ezért), hogy az event első 24 órájában már kész is van az event null-percezéssel. Nekünk nincs annyi raktár készletünk, sem felhőnk, sem nemesítésünk. Persze a ládák adnak mindent, mi szem-szájnak adható, de meddig lesz érdekes? A kicsik pedig belefáradnak, hogy teljesítsél, ha jutni akarsz valamire. :oops::oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.19
    olahkatus1, szida57, Atali és 7 más kedveli ezt.
  10. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Vízzel trágyával 5:03 óra.
    Például: Reggel 7:00, 12:03, 17:06 , 22:09, órakor.
     
    ZitaGAZDA03, maszilva, kovacstne és 15 más kedveli ezt.
  11. fibota

    fibota Junior szaki

    Ez akkor igaz ha végig trágyázol. és percre pontosan tudsz aratni. Rékuci azt írta hogy naponta csak egyszer használ trágyát, ezért kérdeztem rá.
     
  12. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Igen a trágya;), mostanában az egyik kedvenc eventem lett : 6 területet tele ólakkal és irány a piac a trágyával :p

    De kell a változatosság és most csövezni fogok, van kezdésnek 273 felröpi, igyekszem a takarékos és érméket adó csővezetékekre.
    Sok finom shake-t mindenkinek aki szereti!:)
     
    taga1, ildiko44, Gio és 7 más kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    418 villaskulcs , nem lesz felropi gond ;)
    Csoves event nem a kedvencem de megcsinalom , mert miert ne ? Nekem a felho megfelel , nem tervezem 3 x vegig csinalni a 10 palyat , ameddig kedvem lesz ultetgetni , addig csinalom.
    Sok sikert mindenkinek :) Jo cso fektetest
    Szia kedves Ircsike !
    Lehet ugy is napi 4x aratni, hogy ne legyen az ember farmerama fuggo es a tobbi teendokre is legyen ido , en pl ugycsinalom, hogy learatok, megjegyzem mikor jon a kovetkezo aratas , addig , hazimunkat vegzek , kutyakat setaltatok , mezesezek, majd ismet learatok es igy tovabb . Nem is szeretnek napi 20 orat a farmon ulni, pedig imadom ezt a jatekot . En sem szeretnelek megbantani az irasommal, csak leirtam, hogy igy is lehet ;)
     
    -kaktuszable-, maszilva, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Napi egyszeri trágyázással valóban majdnem éjfélkor van az utolsó ha reggel 7-kor kezdi. De így is van akár 7 óra alvásra lehetőség.
    Nem mindenki tud percre vagy közel percre pontosan aratni. De napi hárommal is szép eredményt lehet elérni.
     
  15. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    Köszönöm Kukori, rád mindig számíthatunk! Hálásak vagyunk érte!
     
    kukori80, Rékalány2004, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A felhő mellet még 590 db érmére lenne szükségem a tervezett tételek megvásárlására vagy kapálok mint 1 bolond vagy kihúzok pár tételt a listáról....:oops:.....holnap pörgetek hátha rám kacsint a szerencse....xD
     
    heureca3, Gio, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok
    Elkezdtem, az első pálya kész, kiváltottam a felhőt és a matricát. :)

    Az dehogyis baj! Az a jó, ha minél több mindenkinek igaza van, sok mosolygós barifej. :inlove::)
    Én is szeretném a felhőt a dekorokkal, és a boltot is kifosztani. :p De legalább a kuponokat, a pörgetéseket, a tápokat.... :p:)
     
    heureca3, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  18. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Én bizony vettem egy kis kosarat amiben volt 50 érme,és kiváltottam a felhőt,a kitehetői majd cserenapkor lesznek meg.
     
    -kaktuszable-, heureca3, Gio és 9 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) minden hétköznap 5:50-kor kelek, 6-kor teázom és közben aratok egyet, így indul a napom :)
    A 7 órás növény csak locsolva 5 óra 36 perc alatt érik be, így ha csak locsolnám, akkor 6:00, 11:36, 17:12, 22:48 lenne az aratási idő. Hétköznap este fél 11 után nekem már későn van, ezért rövidítek trágyázással több mint félórát, így ~22:15-kor mehet az utolsó aratás.
    Napközben beállítok magamnak a telefonon jelzést, és ha nem lennék gépközelben, akkor aratok telefonról (maximum 2 perc az egész).
    Hétvégén tolódik minden egy órát, vagy ha olyan programom van, akkor kiesik a teljes nap, és csak reggel meg este aratok xD
    Sokszor kellet már újraterveznem, de mindig tudom, hogy mi az új cél, és ahhoz mi szükséges :)

    CSP-vel nagyon jól állok, ez nálam a játék része, így nem tud olyan drága lenni a trágya, hogy problémát jelentsen a vásárlása, ha szükség lenne rá :)

    Szia :) én egy évben 7-8 alkalommal rászánom egy mozinak az árát, és veszek farmmunkásokat (a többi hónapot megoldom kuponokkal), így egy aratás nem tart tovább 2 percnél, ha minden területen aratok. Ennél persze több időt töltök farmozással, de ez egy percet nem vesz el az egyéb dolgaimból ;) bár lehet, hogy kevesebbet könyvet olvasok mostanában :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.19
    ZitaGAZDA03, heureca3, ildiko44 és 15 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Szöget ütött a fejemben, hogy miért pont ezt az eventet választótad .o_OA piac szempontjából közelítetted meg a felhőt?;) Igazam van?o_O:p
    Alapvetően igy nézve nem rossz döntés;)xD
    Mindenesetre én a nagy eventek full teljesítésére koncentrálok, de ebből a szempontból, nem elvetendő.:music:o_O
     
    heureca3, missuzy_53 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.