Visszajelzés Csak tejshake! V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a hosszabbra víz + trágya megy.. a rövidebbre csak víz.. akkor kb egyszerre arathatóak;)
     
    nolina1965, vihence, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  2. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    • Köszi! Vízzel még csak lehet győzni, de trágyával???? Egyébként én kimondottan élvezem, hogy fél óránként lehet a kétféle eventnövény miatt farmozni.....
     
    Ava21, bactriaanus, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! A trágya valóban gyenge láncszem... de én erre tartalékolom a ládázott változatát;)
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha nem használsz trágyát, akkor az 5:30-as növényt csak akkor tudod 5-ször aratni, ha mondjuk 6-kor kezdesz, és 23:36-kor zárod a napot; közben percre pontosan aratod a növényt 4 óra 24 percenként. Igen, ekkor valóban nem tudod az összes aratásodat szinkronba hozni a 6 órással, amit - trágya nélkül - csak 4-szer arathatsz le. Ha viszont nem farmozol napi 18 órát, akkor egyszerűen arathatod egyszerre mindkét gazt 5 óránként (4:48 ). Trágya sem kell, és nincsenek fél órás eltérések sem.
     
    maszilva, nolina1965, PalMa és 13 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    10.pálya-csövesevent.png Jóóó reggelt.
    Akkor shakeljünk egyet-kettőt. :) Megcsináltam a pályákat, főleg az érméket és a bónuszládákat vettem ki.
    1.pálya-csövesevent.png

    2.pálya-csövesevent.png

    3.pálya-csövesevent.png

    4.pálya-csövesevent.png

    5.pálya-csövesevent.png

    6.pálya-csövesevent.png

    7.pálya-csövesevent.png

    8.pálya-csövesevent.png

    9.pálya-csövesevent.png

    10.pálya-csövesevent.png

    Bocsáááánat, nem tudom kisebbre venni a képeket.
    A 10. pályánál nem látom, hogy milyen színű a sz.trágya és a TP kocka, lehet hogy nem is jó így az útvonal. Majd este kiszámolom a 9. pályáig hogy kb. mennyi növény kell. Kétszer fogom megcsinálni a 10 pályát. 100 érme kell a felhőhöz és a 20 pályából kapunk 200 cseresznyés érmét, abból kiváltom az 5 bónuszládát meg pár kupont.
    Sok sikert.
    Javítottam a 7. pályát.
    Kicsit besegítettem, (mert megérdemled), kicsinyítettem a képeket.
    Havasi_Gyopár
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy apróság: a 7-es pályán a piros csövet az elágazásokon keresztül vidd fel, mert az nem kerül csőbe. 5 egyenes és egy görbe helyett 3 görbe kell csak.
     
    maszilva, vm68, senga77 és 16 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma, köszi. Javítottam. Eredetileg a sárgát akartam ott vinni és úgy maradt az egész. :D
     
  8. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Nagyon szépen köszönöm az útmutatót.Nagyon megkönnyítetted a munkánkat :)
     
    Kuzdern, Sali~*.*, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  9. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok! most mi van ha szabad kérdeznem? nem indult el az event? mert egy darab babuszrudam sincs amit szaporítani tudnék.
     
  10. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Eventkezdes 18 ora
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Nekem is eltűnt a bambuszrud. Volt, el akartam ültetni, de csak a virág forgott, kiléptem, visszaléptem, most sem a földben, sem az ültethetők között nincs.
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Mindkét event ma 18:00-kor kezdődik
     
    Nagyii58, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  13. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    ez jó mert learattam,kaptam a felröppenőt mire ültetni akartam eltünt az eventnövény.mikor írták ki?
     
    tutitanya kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  15. realmanus

    realmanus Fórum-zöldfülű

    Én tegnap néztem az event naptárt akkor ha jól emlékszem 14 óra volt kiírva mindkét induló eventre ma 14-kor learattam a főfarmot és a szédült szántót repkedtek a villáskulcsok be tudtam vetni a főfarmra 10 bambuszrudat ami még mindig látszik pedig azt a bahamára lehetne,azzal kezdtem,hogy megnéztem van-e eventnövény 14 órakkor volt,a bahamán már nem.Ez mindenképpen játékhiba a tesztprogram vége előtt volt,most a tszt vége után is ott a bevetett bambuszrúd.
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eventnaptár, amire hivatkozol egy előzetes anyag. Tájékoztatás a várható havi eseményekről.

    Szerepel benne minden alkalommal:

    naptár.png

    Kedden két event ismertetője jelent meg a délelőtti órákban.
    Azokban a hirdetményekben külön kiemeltük, ezek az eventek a unity éles 24 órás használata miatt később, szerdán 18:00 órakor kezdődnek!

    Az induló események kezdésekor mindig van értesítés, mikor és milyen körülmények között indítsátok az eventeket a farmokon.

    Nem szabad kapkodni, türelmetlenkedni, mert az kárt okozhat!
     
    jófarmerlány, maszilva, nyuszi63 és 9 más kedveli ezt.
  17. realmanus

    realmanus Fórum-zöldfülű

    Ez igaz de ha csak learattam volna és nem kapok semmit akkor az első szántónál észreveszem de itt nem csak az én hibám mert a játék adott felreppenőt és vetni is engedett így tovább csináltam ez meg már a játék hibája ezt nem lehet a játékosra fogni.

    És ha a tesztprogram adott felreppenőt és engedett vetni is valószínű ott volt a játékban az event logója is az eventek közt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.11.20
  18. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Most én is nézek, mint "Jenő a moziban". 14:15-kor learattam és elvetettem a 10 bambuszrudat. 15:20-kor learattam lett 100 db bambuszrudam. Felröppenőben kaptam összesen 244 villáskulcsot. Most látom, hogy változott a kezdés időpontja, várom a 18:00-t. Az őszi gesztenye felröppenőt elbuktam, de több villáskulcsot kaptam. Ez van. Jó játékot mindenkinek.
     
    ildiko44, Ava21 és Ribiszke kedveli ezt.
  19. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    sziasztok, elültettem a bambuszrudat, most akartam elaratni, de eltünt. 2 órakor ott volt a 10 kezdőmag, vizeztem szupertrágyáztam és most sehol sincs, ez hogyan lehet?
     
  20. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Szia, nézd meg a pajtádban. Én is ültettem bambuszrudat, learattam és ott van a pajtában, csak még nem lehet ültetni.
    Kicsit össze-vissza voltunk keveredve ma. Elkezdtem a tenyésztést mire észbekaptam, hogy hoppácska:D
     
    Ribiszke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.