Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Meg egy kis adalek a szezonokhoz...

    A Te szemszogedbol nezve ha jol ertem sokat amugy sem oszt vagy szoroz, mert azt mondtad, egy ev alatt 3-4 eventet csinalsz, tehat ilyen szempontbol tok mindegy mit ad az event, nem vesztesz, nyersz sokat, vagy inkabb semmit.

    Masok szemszogebol, azok akik amugy is eventeznek, nekik megint teljesen mindegy, mert az eventeket amugy is megcsinalnak, nem a szezonpontok miat csinaljak, azok maximum adnak egy kis ezt meg azt, ahogy haladnak a szezonban a szintekkel, meg akkor is ha semmit nem adnak be a megrendelokhoz.

    Igen a szezonpontok helyen lehetne mas is az eventekben, de ugyan nem vetettem ossze szezonok elott es utan az event jutalmakat, de gyanitom hogy a szezonpontok helyen javareszt TP-CSP-BTP, vagy hasonlo szerepelne, persze lehet csak negativ vagyok.

    Azok, akik meg a megrendeloknek is adnak be, azoknak jon az uj olakbol 1-1 db, fixen, amit mondjuk titokol akcioban a fix csomagban lehetne megkapni. A szezonkupa a vege fele mar szep szammal dobalja a tragyas ladat is, abbol johet szupertragya, party pori, esetleg kupon is. Aki ingyen probal lavirozni a farmon, annak ezek a dolgok is igen csak hasznosak tudnak lenni. Akinek nincs full terulet mamutfaja, es/vagy nublonoktol tobb tizezres nagysagrendu utanpotlasa, annak marad a "sok kicsi sokra megy". A megrendelok mostanra ott tartanak szerencsere, hogy okosan adagolva nem erzi meg nagyon a pajta, ami belemegy.
     
    palcsi360, csio70, PalMa és 23 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Köszönöm neked is a választ.
    Helytálló a gondolat, és köszönöm hogy leírtad - egy újabb szemszög, amit már tudok, hogy nem olyan rossz a szezonosdi, azoknak akiknek megéri. :)
     
    PalMa, imi010, vihence és 8 más kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát én már várom az erre évre igért jó eventeket. Az előzőnél nem volt felhő, most lesz. Engem igazból azok a felhők nem hoznak lázba amit csak tp-ket ad, ez a kicsiknek nagyon jó. Várnám már azt a felhőt amelyik legalább 1 db 1-vagy 3 órás farmkupont ad, ha már mindenhonnan kivették. /esetleg egy farmarany fát/;)
     
    vihence, imi010, Domos52 és 8 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ha benezel a pletyis topikba lathatod, hogy a kivansagod hamarabb eljon mint gondolod;)

    Megint mas kerdes, hogy a kapat ket kezzel kell majd megfognod:music: az "esetleges" jutalmadat nem semmiert osztogatjak
     
    szekulagábor, Fuhur, imi010 és 12 más kedveli ezt.
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát a farmarany fáért fogok kapálni.:)
     
    bendi1121, szekulagábor, stefi49 és 4 más kedveli ezt.
  6. Évamacska

    Évamacska Utánpótlás-írogató

    Ez egy egyszerű event. Tiszta sor mit és mennyit kell termelni. Az a "kis pontocska" amit a felhő ad mindig jól jön. Minél több sor annál gyorsabban lehet haladni. Ezt több mint 1 milliárd tp/ szintnél nem utolsó szempont számomra. Tehát szerintem ez egy jó event lesz.:D
     
    fancsaly, eviii_mee, BriGitta75 és 4 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Már mindent leírtatok, ugyan ez a véleményem, én biztosan megnézem azt a csillagos égboltot.;)
     
    PalMa, bendi1121, szekulagábor és 14 más kedveli ezt.
  8. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!
    Kérdésem volna, pálinkát mérnek-e már? Ja, ez Cseh Tamás:)

    Szóval komolyra fordítva a szót: kérdésem, hogy a Röfusz kitehető vajon cserélhető lesz-e szerintetek egyszer.
    Mivel engem a TP nem érdekel, viszont egy jó cserealapnak jó lenne, mert aki a TP-re gyúr, annak hasznos.

    köszi
     
    erko63, imi010 és Ribiszke kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A TP-bónuszos dekorok nem cserélhetők.
     
    szekulagábor, imi010, rozo52 és 7 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nekem kell a Röfusz dekor . :D:inlove:
    Szia
    Eddig aránylag ki tudtam használni a szezonzsetonokat , de most nem tom mire röffentsem el .
    De a 22. szinten van egy 2.000% TP telihold fa bónusz .
     
  11. macdonaldfarm

    macdonaldfarm Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, hogy szántál időt a válaszra. Sanszos volt
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia macdonaldfarm!
    Parancsolj, itt van a hiteles idézés, ill. másolat az event kiírásból (részlet):
    Csillagos égbolt alatt felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 30:00 óra
    • Kategória: Haladási sorok
    • Jutalom:
      • farm szint x 1250 TP
    • Nem tematikus felhősor, 2 db 1x1-es és 1 db 1x2-es dekor helyezhető rá.
     
    -Fülemüle-70, lukimi, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia .Khrone.!
    Nem tisztem az eventezésre való agitálás, most sem ez a szándékom, de azt tudni kell, hogyha ez a Röfusz dekor tojásként jött volna, akkor az pénzbe kerül. Az event nyereményeként meg csupán kapálnunk kell érte, és nem is olyan túlzott mennyiségben.
    A TP csík sebessége alapvetően engem sem érdekel különösebben, de az már igen, hogy az egyes szinteken mit lehet tenni, miután elértük.
    Ezért viszont minden TP növelési lehetőséget kihasználok, ami a játékkal (és nem szintlépő csomaggal) megszerezhető és elérhető, hiszen így is, úgy is eventezek.
    Jelesül, miután a hajdinával való nullázáson már rég túl vagyok, most a következő szinten, a 234.-en elérhető amaránt a jelenlegi legfőbb célom.
    És ennek a célnak az eléréséhez kiválóan jó szolgálatot tesz Röfusz. :D
     
    BackOffice, Gio, Hagymácska55 és 21 más kedveli ezt.
  14. judy95

    judy95 Haladó

    Jön a csillagos éj, szép álmokat!;) Holnap majd kedve szerint ki-ki elkezdi vagy nem az eventet!
     
    Fuhur, Kuzdern és magdi06 kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!
    Minden egyes eventnek megvan a saját csevegője, és kérem, kérjük, hogy ehhez tartsuk magunkat, és a különböző témákat annak megfelelő csevegőjében tárgyaljunk ki, hiszen azért vannak szelektálva a különböző fórum témák.
    A Fórum Szabályzata mindnyájunkra vonatkozik, és ha egy téma valahol off, akkor azt annak megfelelően kell kezelnünk.
    Köszönöm a megértéseteket, további jó játékot kívánok mindenkinek!
     
    PalMa, Alexa123., Koppi és 6 más kedveli ezt.
  16. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A szenpont az mindig jó ha van egy eventben. Én azzal szoktam kezdeni ha kiválhatós kategória az eventen belűl. Sok állat és növény megspórolható
     
    Kuzdern, maszilva, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  17. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    hello mindenkinek
    szeretnem kerdezni hogy a felhoig megg kell csinalni mind a 4 oszlopot? vagy lehet amejiket akarom csinalni?
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia atyka88!
    Ajánlom figyelmedbe -BombadilToma- játékostársunk részteljesítésre vonatkozó hozzászólását ezen a linken:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/csillagos-égbolt-alatt-eventcsevegő.19536/#post-1098138

    Imi* pedig az event full teljesítési igényét számolta ki:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csillagos-égbolt-alatt-eventcsevegő.19536/#post-1098136
     
    nagymami2, PalMa, stellácska26 és 9 más kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    Az event online!
    Remélhetően mindenki megtalálta a Messzenéző virág vetőmagokat és indulhat az ültetés.

    Ne felejtsetek el frissíteni az eventezés előtt!!!
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, lukimi és 6 más kedveli ezt.
  20. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Sziasztok!
    457 felröpi indulásnak nem is rossz. Hortenzia/krizantém 1x1 + 1 manufaktúra + 4 vadaskert, 2 pannit cipelve + 1 panni a tölgyön + 5 db varázsfa. Nem lesz ezzel gond.
    Nem annyira csábítóak az ajándékok, most először elbizonytalanodtam, végigvigyem-e a teljeset, vagy csak a felhő és a bónuszos kitehető legyen a cél.
     
    Gio, stellácska26, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.