Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Minek olyan fontos a szezonpont ? hisz azt beváltják pénzre
     
    lukimi és szellorozsa kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A szezonpont a szezon eventekben játszik szerepet. A megszerzett szezonpontok alapján különböző ajándékokat kapsz. Szezonpont kapható eventekből, a megrendelők kiszolgálásával, farmárudából, de vehető FA-ért is. A fel nem használt szezonpontokat NEM váltják be!
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/Ősi-kert-szezon.19520/
     
    Gio, stellácska26, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...330 db. felröpi ..mind a 3 területre vittem a 10 Pankát a gyékényekhez.
    Kicsit lehetett volna több is :( Tölgyön nekem is panka .
     
    Gio, Kuzdern, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok!Még jó hogy csak a felhőt és a röfuszt céloztam meg 2 területről (a mamutokat leszedte az arató reggel):oops:239 lencse gyékénnyel.o_O
    Hát elég gyenge ,de este majd dáliázom a holnapi Rackó+1 hez jobban kell.:music:
    Viszont a háttér kép az zseniális.:inlove:
     
    Mica67, -picike40-, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Keveslem én is,két helyen gyékény,tölgyesen 11raktárház, a többi mamut.242 felröpit kaptam. Az előző eventhez képest ami ezen a területen volt,az sokkal többet adott.Viszont nem fog ki rajtam,hosszú az event.
     
    spagetti24, Mica67, Gio és 12 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A felröpinél ne felejtsétek el, hogy az előző eventnél kb. 1500 röpit kellett összeszedni két területen, most 1000-et 3 területen. Várható volt, hogy kevesebbet ad egy-egy aratás.
     
    imi010, BriGitta75, rozo52 és 20 más kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Én nem panaszkodhatom, valószínüleg farmos pályafutásom óta először léptem túl az 500 felreppenőn. A három területről 538 db lett, gyékény volt a soros nálam.:):inlove::music:
    Volt 4 tároló is.

    Szerk: 30 panni.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.20
    maszilva, juliannakoczkas, imi010 és 17 más kedveli ezt.
  8. Ananke

    Ananke Rutinos

    Gratulálok, varázsló vagy.:D
     
    Kuzdern, magdi06, judy95 és 2 más kedveli ezt.
  9. judy95

    judy95 Haladó

    Már nem "szomorkodom"! xD Elkezdtem az eventet, a hortenzia (minden extra nélkül) 246 felröpit hozott, a messzenéző virág szaporítás alatt. Ahogy a 4. hozzászólásban írta BombadilToma a 4. és a 3. csillagképet teljesítem mindenképpen, aztán majd meglátom a többit.

    Jó játékot mindenkinek még szezonpont nélkül is!!!!:inlove:;):pxDxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.20
    juliannakoczkas, Gio, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Imi !
    Te egy Krőzus vagy hozzám képest !
    Nekem "csak" 368 db jött össze, de ennek is örülök ! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.20
  11. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Én tök elégedett voltam a 158 felröpimmel, de ahogy itt titeket olvaslak, ez nem számít soknak xD De szerintem meglesz ez. :)
     
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    xD
    Az is sok, már nem is sok kell hozzá. :)

    Évekig nem foglalkoztam pannikkal és akkor 180-200 egynehány röpi volt az átlagom 1-1 event kezdetekor. Kb fél éve morózusan, de csak beálltam a sorba ééééss, nekem is lett pannim. A többi ismert.xD:p
     
    maszilva, juliannakoczkas, Gio és 8 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Kezdésnek gyékény volt ültetve növények + tterletenként 20 körüli fa. összesen 4 pannival
    Jelenleg a felszaporítás után 3 teljes területen egaz elültetve, este 9 kor lesz aratás és éjszakára is egaz kerül a földekbe.
    Felrepiből 310 jött össze össszesen.
     
  14. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!
    ...... ezt én is benéztem:DD
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! jó az neked, 1 panni a tölgyön, gyékény 244 röpi.:music:
     
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...Akkor tényleg nem annyirra rossz.
     
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. 96 os szint leghosszabb növény a szegfű, 3 terület 187 felröpi. Van még idő, és az event a végéig tart, nem kell rohanni. Az előző event nél is maradt vagy 500 felröpim . Most is lesz majd elég, pedig vásárlás híján , pörgetéseim is 10 alatt vannak, így a bónuszok sem tudnak nálam landolni.
     
    juliannakoczkas, szellorozsa, Gio és 6 más kedveli ezt.
  18. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Imre.

    Eventje válogatja de mutatok valamit,
    150db(1*1) 30 PP eventnövény természetesen.

    [​IMG]

    Arra akarok célozni nem mindig szükséges már hosszúval kezdened a Pannik miatt ,s azt az időt kihasználhatod jobban is.

    Bőven összejön ha azzal aratod az eventnövényt is,
    márpedig az úgyis kötelező feladat nincs kiskapu .
    Saját példám. Nem volt hosszú inkább Zab.
    Kell termelnem 5725 növényt egy területen csak mire ez megvan lesz + 100-150 röpim még így is.
    (Halkan jegyzem a tárgykeresősnél nem így lesz ott szükségesebb lesz hosszú növényekkel kezdeni nekem is)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.20
    kovacstne, maszilva, DevilMókus és 9 más kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia Niki köszi, nálam az a lényeg, hogy mennél hamarabb megcsináljam azt az eventet amelybe belefogok. Tehát ha hosszúval kezdek és nem felejtem el kirakni a pannikat aratáskor, akkor fele vagy több röppenő meg van és event növényezés közben már nem is kinlódok a pannikkal mert úgy is túl lesz teljesítve.
    Tehát ha hosszúval kezdek ziher, hogy nem kell 0 perceznem. :)

    De amit írtál az is megszívlelendő mert van, hogy nagyon kell az ami éppen fut a területeken és kár lenne beszedni mondjuk a gyékény miatt.:)
     
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Nálam most ennyi de már ez is sok lesz xD
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.