Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nagyon szép!:)

    Nálam még csak 676 röpi és 2518 e.növény, de még csak egyszer arattam 1x1-ben. Viszont meg fog ugrani a 2. aratáskor, 01:06-kor.xD
     
    -W-595-, juliannakoczkas, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szépen haladok,növény már csak 2x-i aratás kell.Pörgettem 2x +1-et ,betettem az előzőekben kapott +1et és egy 12 órás pörgetést.Holnap délelőtt készen leszek.0 percezek még a felröpik miatt, de szeretek is, mert kellenek a növények, 3 fajtát fogok hadd legyen mindegyikből elég.Pannim az csak egy van a tölgyesen és még egy a raktárban, ki sem szoktam tenni.Jó éjszakát mindenkinek.
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én középutas vagyok: hosszúval várom az eventet, de olyannal, amire szükségem van a gazdakörbe vagy nemesítéshez. Így persze nem a lehető leghosszabb növény van kint, de ezt kompenzálom a Pannikkal. Mivel továbbra sem szeretem őket, nem lelkesít az a lehetőség, hogy naponta négyszer pakolásszam őket... Általában így is bőven elég a röpi, legfeljebb még egyszer hosszúzok valamelyik éjszaka, amit szintén Pannikkal aratok. Most is csak az eventváró növényt panniztam, és van 614 röpim (igaz, hogy a Tölgyesen raktárak és mamutok vannak, ott nem eventnövényezek); ez már több, mint amire szükségem van, de az egész eventhez szükséges mennyiségnek is már a 60%-a - és még egy nap sem telt el...
     
  4. mami1115

    mami1115 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ki tudná megmondani, hogy a Csillagos égbolt eventen miért nem működik a malomban a távcső keverés? Mindkét malomban kerestem már tegnap is, de nincs! Vajjon mi lehet az oka?
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak a farmos malomban lehet távcsövet készíteni. Fent, a kategóriáknál az Események fület válaszd ki (vagy a Minden-t).
     
  6. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Ilyen még soha nem volt.. pörgetésekkel szerintem Szombatra meg is leszek az Eventtel.. ámulok és bámulok! ;):p:inlove:
     
    imifiu, -W-595-, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma . Nálam is jelenleg 610 röpi, pannik nélkül éjjel ment 1 kör Dália.:)+8 termés volt 1*1-en a két virágbónusz és a rackó miatt.:)
    Most már a messzenéző virág van kint ma 3 aratás , holnap 4 és kész a rövidített változat:)
    Esetleg 1-2 leadás még beleférhet szombaton+aratással .ha épp jobb ötletem nem lesz kisebb ajándékokért.:music:
    A hétvégi event ,miatt úgyis eventezek a bahán azaz miért ne.:)
     
  8. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Felhőt beüzemeltem, innen, most szép kényelmesen, kész lesz ami kész lesz. Sok a dolog az igazi kertben, ott sajnos nem szünt meg a gazosodás. Muszáj ott is kombájnolni.
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Most kivételesen van némi szerencsém. Hó elején 3 napot kihagytam, így az a +1 bónusz nekem csak vasárnap lesz elérhető. Ez a 6 órás növény sajnos nem fér bele 2x, de a hétvégi totemszázszorszép a Bahán igen. ;):D
     
  10. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Annyira szép ez az égbolt, kár, hogy ilyen lassan gyűlik a távcsőhöz való. Elkezdtem az egyik csillagképet, de belefogtam a másikba is
    , hogy több legyen fönt egyszerre, mert nagyon jól néz ki. Félek, ha befejezem, akkor az eltűnik onnan.
     
    -kaktuszable-, Fuhur, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  11. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Nekem is nagyon tetszik. Nem akartam az egészet végigvinni, de lehet hogy emiatt a többit is megcsinálom.
     
    -kaktuszable-, bendi1121, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Haladok kapálok, de Rackó ajándéka az a +1 termés lehetett volna 4:30 perc, hogy vízzel és trágyával beleférjek.:wuerg:
     
    -kaktuszable-, Fuhur, bendi1121 és 17 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    10 db távcső már elkészült, igaz ehhez volt segítségem, tegnap event kezdés után sikerült egy 100 % termény bónuszt pörgetnem :inlove:.
    Kapálok tovább..... :);).
     
    maszilva, -Fülemüle-70, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  14. judy95

    judy95 Haladó

    Gratula! :)Nagyon jól haladsz! Kicsit komótosabban 3-at már én is összekapáltam.
     
    DevilMókus, Fuhur, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Madárcsicsergős szép estét mindenkinek!Semmi bónusz,de van már 4 db távcsövem!!
     
    -kaktuszable-, judy95, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!

    Köszönöm szépen :).

    Van még idő bőven :).
     
  17. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Megint nem volt időm olvasni.
    Már megint túl termeltem és még érik 3 szántó növény :D
     
    DevilMókus, -Fülemüle-70 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem is annyi van...úgyhogy látlak téged...xD
     
    -W-595-, -kaktuszable-, judy95 és 7 más kedveli ezt.
  19. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Felhő megszerezve, kapálok tovább, hogy Röfuszt a házi kedvenc futtatómban láthassam! :)
     
    -W-595-, Gio, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    a tervezett 12 lépésből megtettem már négyet, megvan a matrica és jobbra látszik egy patás állat négy lába és hasa, meg a bojtos farka. :)
     
    -W-595-, Gio, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.