Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrizte, hogy állsz az eventtel.
    Nem készültél még el az utolsó beadásokkal.
    Valóban nagyon zavaró, hogy 5/5 lépést mutat a számláló.
    De ez nem azt jelenti, hogy készen vagy, hanem azt, hogy az 5. lépés következik az 5-ből....
    Látszik is, hogy ehhez kéne még 1 távcső, amiből neked 0 van csillagképenként.
    Vagyis neked még kell készíteni abból is 4 db-ot.
    Így állsz:

    upload_2020-5-23_20-6-55.png

    És ilyen egy teljesített event képe, mely nem a Te farmodon készült:

    upload_2020-5-23_20-7-52.png

    Egy szép, tiszta képet kell kapnotok!
    Mindennek "el kell tűnnie róla"!
    Kérem erre mindenki ügyeljen, nehogy hetek múlva keresse a dekort és a felhőt!

    Ami a Segítségkérés helyét illeti, nem olyan nehéz a fórumozás...:)

    Csak rá kellett volna kattintanod a linkre, amit írtam és odajutottál volna...
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-észlelése.19465/page-7#post-1098911

    Mentsd el esetleg könyvjelzőnek az oldalt, illetve a Segítségkérő rész így néz ki a Fórumon:
    Help.png
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.20
  2. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Szia! Honnan van ennyi szupertrágyád? Én nagyon küzdök mindennel. kevés az állatom, a szupertápom, a szupertrágyám és minden más is. Csinálom az eventeket, amennyire tudom, de sokat nem tudok befejezni. Te, hogy gyüjtögetsz, jól jönne egy kis segítség. Üdv: Mini

    Szia. A Pannit, hova teszitek?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.5.20
    szellorozsa kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventek teljesítéséhez nagyon sok segítséget ad minden eventcsevegő első hozzászólása.
    A szupertrágya vásárláson kívül szerezhető az eventekből (még ha nem is tudod végig teljesíteni őket, sok mindent kivehetsz belőlük addig is).
    Szupertrágyát adnak gazdaköri feladatok, felhők, ládák, dekorok is.
    Megszerzésének hogyanja nem ennek a topiknak a témája.
    A Törzsasztalon beszélgethetsz erről gazdatársaiddal, különösen a Fejlődési taktika topikban, itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/page-189#post-1097650



    Egy Pannit felrakhatsz a Tölgyre.
    (
    Élő legenda II (Élő legenda rúnán keresztül érhető el)
    1 db Pannit lehet beadni a Legenda II-be. Így ez az egy dekor minden területen növeli a felröppenők esélyét 5%-kal.
    Ára: 400 csillag
    A rúna nem ad pannit!
    Kizárólag helyet biztosít egy panni számára, így annak hatása kiterjesztésre kerül az egész farmunkra.


    Azonban a többi Pannit hurcolni kell, mert mindig csak azon a területen hat, ahová kihelyezték!
    Azaz:
    Először learatsz annyi növényt, ahány Pannid van. Kiteszed őket, a biztonság kedvéért frissítesz, majd aratod az összes növényt.
    Ezután összeszeded a hölgyeket és megismétled ezt az eljárást a többi területen is, ahol használni szeretnéd őket.
     
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Nekem kifejezetten, a 2013-ban szerzett szupermamutfákból vannak. :) És az eventekből és gazdakörökből nyert sok-sok fabevételi bónuszok dupláznak bőven. :)
    [​IMG]

    Most pl, 1 fáról, 20 db jön. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.20
    Matold, bugavalika40, enci2009 és 16 más kedveli ezt.
  5. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

  7. méhenéne

    méhenéne Fórum-zöldfülű

    Minden csillagképet megcsináltam, mégsem találom Röfuszt, hogy kitehessem! hol keressem? Köszi!
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Röfusz a szokásos helyen Láda/Váza ikon, Dekorációs tárgyak alatt várja, hogy kihelyezzék.

    Ha mégsem találod, kérlek ellenőrizd, valóban befejezted-e az eventet!
    <<EBBEN>> a hozzászólásban megnézheted a képet, mit is kell látnod.
     
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Az utolsó távcső is elkészült, így sikerült az eventet befejezni.
     
    -Fülemüle-70, Fuhur, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ügyes vagy, 1 távcső kell nekem is.
     
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Elég jól haladtam ,egyszer sikerült bónuszt forgatnom :+1 termék, igaz estére komfortban szupiztam őket:p
    Felhőt vettem ki legelőször,gondoltam a többi ráér:D
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! már hiányoltam az /eventecske lerendezve/ szlogened...:inlove:
     
    -Fülemüle-70, -W-595-, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Nem tudom kész leszek-e, még 7 db malomtermék hiányzik.Röpi meg van, a növényekkel nem haladok!
     
    -Fülemüle-70, Ribiszke, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Pirike !
    Nekem is kell még 3 db.
    Nem tudom, mi az oka, talán a lustaság, a növények nem akarnak szaporodni, amilyen ütemben azt én gondolnám ::))
     
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Ágika! Nem vagyok én lusta, meg sokam mások sem,de ha nincs bónusz nem megy az event.Én éjjel fel nem kelek aratni,úgy fájnak a patáim alig tudok elaludni így is.
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nálunk borús az idő, de az eventben
    csillagos az ég...kitartás gazdatársak.:D
     
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Úgy gondoltam a növények lusták, nem mi :)
     
    -Fülemüle-70, kovacstne, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia, sziasztok!

    Az eventes csillagos égbolttal elkészültem :).

    Itt délután 5-kor olyan jégeső volt, hogy az ablak párkányt és az erkélyt beterítette - borsónyi jég volt de nem ám elvétve egy-kettő, hanem szinte ömlött :sleepy:, ami nem fagyott le reggelente a kertekben azt most elverte a jég-.-.
     
    -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok, még 3 távcső hiányzik. Nem is akartam megcsinálni az egészet, de olyan szép a kép, és zebra meg dobozhal volt a jószágos ládákban, így megéri. :inlove::)
     
  20. sanka56

    sanka56 Utánpótlás-írogató

     
    szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.