Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez igen!Színes lesz az életünk,én belekezdek.Nagyjából én is összeadtam, de csak fejbe és egy ezressel kevesebb jött ki,de nem számolok azért utána.Ezer ide vagy oda, mindegy.4 területet fogok használni, de az új fák maradnak és a közös állatok,fák és terményesek is.Hirtelen külön külön nem jutott eszembe a nevük,de így is tudjuk miről van szó.Jó szórakozást!
     
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,
    Én így fogom kezdeni :)szeretek gyorsan haladni ;)

    Ha minden területen ültetek:
    5 magból 2x2-n lesz 45 mag, amiből 27-et ültetek 2x2-n, így összesen lesz 261, amiből 1x1-n ültetnék 254-et, de mivel összesen 964 1x1-ünk van, ezért növényenként csak 241-et ültetek és 22-öt megszórok Kacsa Kata trágyával is (így lesz összesen 1021 dinnye)

    Vagy, ha csak 3 területen ültetek majd, akkor
    5 magból 2x2-n lesz 45 mag, amiből 27-et ültetek 2x2-n, így összesen lesz 261, amiből 1x1-n ültetnék 254-et kétszeri ültetéssel, így elegendő 508 db 1x1-es terület (vagyis bármelyik 3 terület bőven elegendő)

    Az első megoldással estére végeznék az alap 4 dinnyével, de éjszaka nem sokat haladnék (azért a következő dinnyékből már lenne egy kis induló készlet reggelre), a második megoldással reggel tudnám elkezdeni a második fejezetet (de 2 területet nem kellene bontani)

    Még megnézem a folytatást és indulásra meghozom a döntést :D

    Jó eventezést mindenkinek! :inlove:
     
    SzilvaG, újfarm53, heureca3 és 21 más kedveli ezt.
  3. Viki951

    Viki951 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Már annyira belemerültem a számolgatásba és a taktikázásba, hogy 2-kor nekiálltam frissítgetni, mire rájöttem, hogy majd csak holnap kezdünk......:oops:xD
    Úgy látszik nem volt elég hosszú a hétvégém, hogy rendesen kipihenjem magam...:D:p
     
  4. Alpacsino

    Alpacsino Utánpótlás-írogató

    Egy kis segítség a kezdéshez. Remélem jól számolgattam.
    2*2 területen 5 dinnye répás-almás csatnival és kacsa kata trágyájával 45 dinnye
    2*2 területen 45 dinnye répás-almás csatnival és kacsa kata trágyájával 405 dinnye
    1*1 területen 205 dinnye (200 marad a 405-ből) répás-almás csatnival 820 dinnye
    820+200 1020 dinnye (Csak 5 plusz termés)
    Ennyit kell termeszteni az első 4 fajta dinnyéből ha valaki szeretné az automatát is.

    Ha csak a 3 mag kell akkor az 1*1 területre elég csak 70 dinnye (335 marad a 405-ből) csatnivaval 280 dinnye
    280+335 615 dinnye (csak 5 plusz termés)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
  5. ggreta08

    ggreta08 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Számolgattam egy kicsit, most eléggé szupitrágya és kacsa kata spórolósan csinálom. :) Igaz hogy a királynő mindkettőből szórt bőkezűen, de nem rohanok sehova, jó lesz az később is. :) Ha jól számolok csütörtök estére lesz sárkánydinnyém, pénteken még 2x2-es területen dolgozok, hétvégére pedig áttérek 1x1-re. Ez így 20 szupitrágyába, 27 kacsa katába, 4 RACS-ba és a hétvégi munkásokba fáj, meg persze sok kattintgatásba.:music:
     
    újfarm53, -kaktuszable-, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  6. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Én úgy taktikázom ezen az eventen, hogy jól ki/be/meg/mínusz/taktikázva kihagyom :(
    Annyira szeretik a társaságomat melóban, hogy a hét minden napján igényt tartanak rá. Az utolsó két napon az event végén, meg nem hiszem, hogy csodákra lennék képes, ha máskor az event egész ideje alatt sem sikerült csodát tennem.
    Pedig vártam ezt az eventet, van is/lenne is miért csinálni... A dinnyevarázslatért nagyon nagy kár :(
    Azért a háttérben meghúzódva drukkolok majd nektek, és olvasgatok néha fórumot is, hogy lássam ki hogy halad...
     
    Cyra65, zebrina04, újfarm53 és 19 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Betegszabira kell menni.;)
     
    újfarm53, heureca3, meszimarsi és 12 más kedveli ezt.
  8. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia kukori80! Nem számoltál el valamit,mert nekem 510 db jött ki többszöri átszámolással.
     
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Nem akarlak elkeseríteni, de időben szólok, vmit nem jól számoltál. 405-ből ha elveszed a 240-et, akkor nem 65 db, hanem 165 marad. Újratervezés :)

    Bár nem engem kérdeztél, de a gyémánt részeket nem adta hozzá Kukori80, mert azt a végén csinálja meg. Mindenhol csak az ezüstig számolt, és úgy bizony 610 db kell fajtánként.

    Végignéztem, olvastam az event-leírást, elsőre érthető volt, én is számolgattam, és Kukori taktikáját követem, annó a borsósnál is ezt tettem. Bár hozzá kell tegyem, nemis tudom elkezdjem-e, avagy sem. A héten én is le vagyok terhelve: fiam szombaton ballag, arra készülünk, előtte szerdán még bankett is, aztán jönnek a vendégek csütörtöktől, és még közben fogászatra is szaladgálok, fodrászhoz, virágért, tortáért. Fájó, de azt hiszem sajna erről most le kell mondjak.... Mindenkinek sok sikert aki csinálja.
     
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Máshol működne. Itt utána 7 napból 52-t fogok dolgozni.... :D
     
    újfarm53, -kaktuszable-, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    De én paraszt nem minden területen fogom elárasztani a dinnye során az ár területemet, :) Köszönet Kukori80 :inlove:
    Szia kedves Csókos. :)
    kereszt fiam a TEK -nél van már. Meg járta a a Maga útját.
    De , és itt a De, még Család tag ként sem mondta azt amit Te írtál.( Számára tabu. )
    Nem mondta, hogy mi ott vagyunk, aki ahol,segítünk / segítenék..stb...
    Nála lehet természetes dolog volt, s van is mert egyszer sem hallottam a szájából, nem hogy írásából, viselkedéséből. Vállalom szavaim, gondolataim leírásaival a következményeket.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    újfarm53, revaa, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  12. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszönöm a számolást kedves kukori80 :)
     
    újfarm53, heureca3, Gio és 2 más kedveli ezt.
  13. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen a táblázatot :)
     
    heureca3, revaa, Gio és 7 más kedveli ezt.
  14. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Bele számoltam a gyémántot is.Ezüst 135 db,arany 170 db,gyémánt 205 db összesen 510 db
     
    újfarm53, heureca3, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  15. majoranna65

    majoranna65 Haladó

    Örülök a számolásodnak, köszönöm,így össze tudtam hasonlítani a sajátommal. Egy adatban nem egyezünk. Az alapnövényekből az első 4 gazdakörihez feladatonként 510 dinnye kell, és mivel mindegyiket 2x kéri a feladat, azért kell 1020 dinnye az alapokból. Még számolgatok tovább, hogy hogyan lenne jó termelni, jó tervezgetést neked és mindenki másnak.:) 135 + 170 + 205 = 510 ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    újfarm53, heureca3, Gio és 4 más kedveli ezt.
  16. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Ha csak az ezüstöt, aranyat számolod, az úgy 305 db, és mivel minden alapból 2-szer kell beadni, így 610 db. Ha a gyémántot is számolod, úgy 510 db, de 2-szer minden fajtából akkor 1020 db fajtánként az alap dinnyékből.
     
    újfarm53, heureca3, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  17. Ananke

    Ananke Rutinos

    Sötétebb zöldet használj már, mert ez nálam csak kiemelve olvasható:D
     
    Csókos, heureca3, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  18. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Ismertető elolvasva.8)
    Szerintem egész jó kis eventnek ígérkezik:p
    Szokásomhoz híven, valószínűleg az utolsó pillanatban lesz készxDxD
    Titkos írás:wuerg::D
     
    Ananke, újfarm53, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, 510 kell ha az automatát is ki szeretnéd váltani, de én úgy írtam hogy aki nem szeretné annak 305 kell a 3 maghoz. Tehát aki ki szeretné venni az automatákat annak 1020 kell a 4 alapból. Aki nem szeretné, annak 610.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    Orfanik, Beus85, almáspite48 és 12 más kedveli ezt.
  20. Alpacsino

    Alpacsino Utánpótlás-írogató

     
    marcsi152 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.