Visszajelzés Ebéd a farmon csevegő - 2019. március

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 19.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Margó

    Margó Haladó

    Asszem most megint meguntam a játékot, szünet következik!
     
    osztrak12, polyakf, Dana64 és 11 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én azt hittem egy ugyanilyen...:wuerg:
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Miért lenne ez igaz? Még soha semmiből nem volt utolsó. A farmaranyfa is meg lett ismételve.
    Valamit kidobnak az ablakon visszajön az ajtón, majd a kéményen, majd a pincén, majd a ...
     
    osztrak12, bendi1121, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    osztrak12 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Professzor;)
    Igazad van! Köszönöm;)
     
  6. eraboszi1976

    eraboszi1976 Utánpótlás-írogató

    Ezt elkezdem még ha csak pár fejlesztést szerzek meg akkor is. A bahást kihagyom én is!
     
    heureca3, DevilMókus, elmo2002 és 2 más kedveli ezt.
  7. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Én megcsinálom mindkettőt.
     
    osztrak12, SzilvaG, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdemes együtt csinálni;) Hiszen + belépést nem igényel;)
     
  9. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , ne máá, ki fogja igy megvenni a 2,000 tukánom :):)

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan ugy néz ki mint amelyik nincs áram alatt , csak más a fogása.
     
    osztrak12, bendi1121, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Nálam is van pár ezer állat ami a piacra vágyik:p
     
    Farmi és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    A gabonának mi a +3as termény növelője?
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A csokis croissant.
     
    maszilva, bendi1121, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  13. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :)

    Ezt az eventet megcsinálom , mert így lesz teljes a gyár ,azt hiszem egy picit örülök , hogy eddig az összes fejlesztését sikerült megszereznem , bár amennyire leleményes a játékmester , biztosan jön helyette más :)

    Sikeres eventet mindenkinek :)
     
    Fätum, maszilva, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A Bahás eventnél jó hasznát fogom venni [​IMG] jöhetne gyakrabban is xDxDxD
     
    -W-595-, heureca3, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát hogy úgy mondjam már tele van a hócipőm ezzel az event, event hátán játékkal. Nagyon gondolkozom azon hogy abba hagyom, mert már ez tényleg nem a játékról szól. Nem igaz hogy legalább 1-2 napot lehetne hagyni az eventek között. Amikor 2010-ben elkezdtem akkor még élveztem, de most már csak rabszolga munka és hát nem igazán lehet pajtát töltögeni, de fosztani igen. Ennyi év után elértem hogy sok eventet nem tudok végig vinni.:sleepy:
    Holnap biztosan nem kezdem el, de ha holnap után neki állok csak a farmosat fogom csinálni.
    Nagyon szomorú vagyok hogy már sok szomszédom lekopott, akik kezdettől fogva voltak, de hát ez van ezt kell szeretni.
    Akik csinálják mindkettőt azoknak drukkolok, de tényleg már lehet nem sokáig leszek itt.:sleepy:
     
    Samborg, fregolinyi, almáspite48 és 17 más kedveli ezt.
  16. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves erika05!

    Megértem a csalódottságodat, de én mégis arra kérlek, hogy maradj és találj olyan dolgot a játékban, amit szeretsz és élvezetből foglalkozol vele.

    Amikor azt mondjuk Nektek, hogy nem kötelező minden eventet csinálni, néhányan azt halljátok ki belőle, hogy gúnyolódunk, pedig éppen ellenkezőleg. Látjuk, érezzük a saját farmunkon is, hogy sok event van mostanában. Nem azért írom, hogy szelektálj, mert rosszat akarok Neked, hanem mert jót. Gyakorlatilag már olyan játékosmód is elképzelhető már, hogy valaki 1 kapavágást, egy állatetetést nem csinál 2 event között, hanem kizárólag eventezésre használja a farmját. Ez is egy lehetőség, ez is a játékos döntése, nincsen jó, vagy rossz játékmód. Viszont dönteni muszáj. Aki el tudja engedni az eventkényszert, az újra rátalálhat olyan kedves dolgokra a játékban, amit szeretett régen. Apró grafikákat, kedves állatokat, vicces dekorokat, gazdaköri feladatokat, állattenyésztést, növénynemesítést stb.

    Próbálj újra találni valamit, amit szeretsz ebben a játékban, ne hagyd, hogy sodorjanak magukkal az eventek! Ne engedj a kényszernek, ha nem szeretnél! :inlove:
     
    bakosagi54, Fuhur, fregolinyi és 23 más kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Olyan boldog vagyok, hogy vannak varázsfáim! De a legnagyobb örömöt az okozza, hogy a holnap induló 2 event egyik felröpijét sem adja. Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek a csodálatos ötletükhöz! Lehet,hogy rosszul számoltam, de szerintem a bahamás eventhez 1150 db, míg a normálhoz 1600 db kell.

    Kedves PepperPotts!
    Nem szeretnék fogadatlan prókátor lenni, de úgy éreztem (erika05)-nek írt válaszodra reagálnom kell. Az az egyetlen, amit én nem tudok megemészteni, hogy az utóbbi időben olyan később beszerezhetetlen dolgokat tesznek be nyereményként (jelen esetben a 8 db gyár fejlesztést), amit ha kihagyok, lemondhatok a kitevő teljes hasznosításáról.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.19
  18. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves franyo121!

    A Kincshegyek event egyik felröppenőjét adja majd a Varázsfa.

    Fényképes nyomok
    [​IMG]
    Érkezhet:

    • növények és fák aratásából az alábbi területeken:
      • Főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, baha ültetvény, esőerdő, zuhatagok szigete
    • Ajándékként küldhető (az ingyenes mennyiség felett 2 FA/ db áron)
    • A Varázsfa ebben az eventben fényképes nyomok felröppenőt ad.
    • Gazdabolti vásárlással
    A továbbiakban itt térjünk vissza az Ebéd a farmon eventhez.
     
    maszilva, osztrak12, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, ügyes vagy, hogy mindet meg tudtad szerezni! Szurkolok, hogy itt is mindet elérd. :)
    Nekem most furcsa gyár 9 van, következő szint a valószínűtlen gyár, ahhoz 2 fejlesztés kell, nálam az a célkitűzés. :)
     
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!

    Köszönöm a kedves szavaidat és a biztatást. Eddig az tartott a játékban hogy fantasztikus a grafikája. Én nem veszem gyúnyolódásnak hogy nem kell minden eventet csinálni, és nem is vagyok event és felhő őrült, de most egy kicsit besokaltam. Valószínű pihetetem a játékot és majd ha esetleg lesz több időm, mert azért a valós élet mindíg, de mindíg előrébb való. Nagyon örültem ennek a játéknak amikor este leültem a számítógép elé hogy magam mögött hagyjam a napi dolgokat és élveztem a játékot, de ez már a múlt.:)/Addíg is inkább a kisunokámmal foglalkozom, mert hamar felnő/
     
    Maszatka47, maszilva, szida57 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.