Visszajelzés Ebéd a farmon csevegő - 2019. március

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 19.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tetszik, hogy az eventfelület az egyik nagy kedvencemre, az Empire State Building építésén készült fényképre hajaz:
    [​IMG]
    Csak nem beújított a fejlesztőcsapat egy amerikai kollégát? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.19
    jófarmerlány, csio70, Sanyat és 17 más kedveli ezt.
  2. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Szaporítás után 569 felröpi. A mamutokat ritkítottam, de nem szedem ki mindet, folyamatos üzemben gyártanak, lehet, hogy a végén azok húznak ki a pácból, ha kevés lenne a növény.

    Eredeti ötlet vasúti sínen ebédelni! Kényelmes, tiszta, csendes, és lassú- főleg addig, amíg nem jön a vonat!:D:p:D

    Jó széljárást mindenkinek !
     
    heureca3, Ribiszke, mókás15 és 4 más kedveli ezt.
  3. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem kicsit uncsi ez az event mindenhol event növény.Én szeretek bogarászni átültetni. Ez most a rendszeresen dolgozó embereknek készült ez nem panasz ilyen is kell mindemellett tetszik
     
    fabatka, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan készülnek a dobozkák.... :music: araszolok;)
    Igyekszem végigcsinálni annak reményében, hogy a hiányzó 1 gyárfejlesztést... valamikor meg tudom majd vásárolni...:music:
     
    DevilMókus, osztrak12, fabatka és 3 más kedveli ezt.
  5. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    nekem a gyáram "nagy gyár5" szinten áll

    ha megszerzem a mostani fejlesztéseket, akkor már soha többé nem fogom tudni tovább építeni, mert nem lesz több lehetőség rá? jól értem? :eek:
     
    fabatka kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez még a jövő titka... de jelen pillanatban így tűnik:(
     
    fabatka kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Jelenleg a valószínűtlen gyár 3- nál tartok. De igy is a napi két sima pöri lesz a dobozkából ,elvétve van 3db vagy partypöri. Nem tudom mi vége a sikeres ,furcsa, lenyűgözőt már lehagytam.. Mi a cél? Szerintem nem hagytam ki és fejlesztéseket se tudók már venni..
     
    fabatka és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ez nagyon nagy ez TETSZIK......

    SOHA ne mond,hogy SOHA.........


    Összevontam a hozzászólásaidat, mert dupláztál!/mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.3.19
    fabatka és heureca3 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól tudom a Hihetetlen gyár 1 a cél;)
     
    fabatka kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Közbe Tomától kaptam választ.:music: Az utolsó előtti szinten vagyok és a funky a vége illetve a hihetetlen 1,azaz a mostani fejlesztésekkel meg leszek . Közbe azt is kiderítettem hogy a hiányzó egy-két darab a kacsakatás fejlesztésekbe van amit még nem vettem meg.:music: Ezt az eventet le akartam lazázni de igy kénytelen vagyok ráfeküdni.:oops:Na majd a következőnél pihenek...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.19
    fabatka, heureca3, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én egyet kihagytam.... szóval a 100 fejlesztést elbuktam már rég... :wuerg: így csak funky gyáram lesz:music: azaz már van is... :music: csak a számozása tud nőni8)
     
    alx528, fabatka, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    5% ide vagy oda.. Aszem én is a decemberi lustival buktam a tökéleteset..:oops: Sebaj amit ad az úgyis véletlenszerű ,hátha azzal szerencsénk lesz...
     
    fabatka és Kuzdern kedveli ezt.
  13. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Ha a későbbiekben sem tervezed megvenni FA-ért a 2x5 db-os gyárfejlesztés csomagokat, akkor a mostani gyárad (82. szint - Valószínűtlen gyár 3.) és az eventen szerezhető fejlesztésekkel elérhető gyár (90. szint - Funky gyár 1.) közti különbség az alábbi:
    - Plusz 1.600 TP (bónuszok nélkül, természetesen),
    - Kerekkerék forgatás IV. láda helyett az V. kategóriát adja, ami csupán abban tér el az előbbitől, hogy 2 vagy 3 db szabad pörgetésen, 1 vagy 2 db party pörgetésen kívül 3 db party pörgetést is adhat. (Korántsem biztos, hogy rendszeresen ad is.)
    - Mindkét fejlesztés 20% TP bónuszt ad 4 órán keresztül.

    Tehát amit az eventtel nyerhetsz, az néhanapján 1-1 plusz party pöri és némi plusz TP.

    A 25%-os TP bónuszt - jelenleg - csak és kizárólag a FA-ért vehető csomagokkal együtt lehet elérni.
     
    rozo52, alx528, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  14. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nekem egy darab fejlesztés fog hiányozni,csak azt nem tudom,hol hagytam el?!
     
    fabatka és heureca3 kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    rozo52, -kesudió-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Számomra ez megint 1 olyan event ahol a felröpivel nincsen probléma csak győzzem növénnyel ...:wuerg:
     
    DevilMókus, osztrak12, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  17. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Az elején pörgettem egy 24 órás 100%-os bónuszt.18 ebédes doboz beadva. Lazán meglesz. ;) Igaz, hétköznap korán kell kelnem, így 4x tudok aratni csak vizezéssel. (Ez úton köszönöm a munkahelyemnek a lehetőséget. :inlove: )
    Igaz, tegnap 15.59-kor érett be a gaz, így 1 percen múlt, hogy nem késtem le a telekocsit haza felé. xD
     
    csio70, Gio, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  18. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Még van 100 óra vissza,ehhez képest jól állok asszem. Tegnap bevetettem kis bónuszokat a pajtából,meg pörgettem is.
    Összesen:13.600 egaz és 789 felrepi
    Kb a felénél járok elvben meglehet.Majd hétvégén még megpróbálok valami bónusz pörgetni
    Továbbra semkedvencem a 7h egaz :D
     
    ljanika6, Döbi65, Gio és 4 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Megvan a második Gyárfejlesztés kicsit megcsúsztam az aratásokkal nem biztos,hogy utol tudom magamat érni :oops:a valóvilág beleszólt hiába pörgetek minden negatív....ez 1 ilyen event számomra JÓ TAVASZIAS HÉTVÉGÉT MINDENKINEK
     
    Döbi65, Gio és Sanyat kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A maradék 10 db ebédes dobozt krókusszal megoldottam 1 perc alatt .
    Szóval kész az event .

    Kimaradt 133 db event növény és 20 db felröpi . (végre egyszer okosan termeltem le az event növényt)

    A gyáram a megvehető elemekkel együtt : Valószínűtlen gyár 1
    Pont jó nekem az eggyel utáni gyár , ami 15% helyett már 20% -ot ad

    A másik eventtel ráérek , majd valamikor egyszer talán meglesz a felröpi . :p
     
    ljanika6, maszilva, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.