Visszajelzés Egy nap a múzeumban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    41 db-ot lehet 2x2-es kockából kirakni.
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A táblázat jobb felső sarka felett kattintsd be a "Komfort talaj" jelölőnégyzetet... (de igen, az is jó, ha 4-gyel szorzol).
    Szia!
    A 41 db 2x2-es mellé 4 db 1x2-es és 16 db 1x1-es fér ki. Ha csak 1x2-esekkel rakod ki, akkor 90 fér el, mellé 8 db 1x1. Csak 1x1-ből 188.
     
  3. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Szia kedves BombadilToma,köszönöm a gyors segítséget!:)Próbálok tervezni...!Kellenek a neon ólas ládák!:)Még kimondani is olyan jó!LÁDÁK....:)Mindenkinek sikeres eventezést!
     
    juliannakoczkas, nolina1965, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  4. gazsu

    gazsu Fórum-zöldfülű

    sziasztok szerintetek ha mindkettö feladatsort megcsinálom a felhőig akkor 2 db felhőt kapok ?? vagy ez hülyeség
     
    juliannakoczkas és Ribiszke kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az elején választanod kell, melyiket csinálod. Valójában a kettő ugyanaz, csak a sorrend más - mind a beadásoknál, mind a nyereményeknél.
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem tudod mind a kettőt megcsinálni csak az egyiket.
    Az ismertetőből:
    Belépünk az eventbe, akkor választanunk kell. 4 illetve a 7 órás növény közül, hogy melyikkel szeretnénk az alap eventet teljesíteni.
    Jól gondoljuk meg a választást, mert utólag módosítani nem lehetséges. Amennyiben választunk, akkor megkapjuk a megfelelő színű tinktúrát. Az eventablak ehhez megfelelőre változik (feladatsor)
     
  7. zamenik

    zamenik Aktív író

    Szia, arról nem is beszélve, hogy ha ananászos sütit használsz a komfort miatt, akkor az 1x1-ben majdnem nullszaldós a termelés :(
     
    juliannakoczkas és koko.54 kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Olvasgattam és alvás nélkül nekiállok a 7 órással, utána a 4 órással, mert kell a kettő matrica. :D ;)
     
  9. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Na szervusztok! Mivel én ritkán aratok,ezért a 7órás a nyerő! Lesz ami lesz;)
     
    juliannakoczkas, incimami, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  10. sanyi0630

    sanyi0630 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Agyaltam az eventen én is, és már rég kellett bónuszokat előszednem a csatnin kívül, de most megnéztem a pajtakészletem, és találtam teljes bevételi bónusz S -t (azaz +100% növénybevételi bónuszt) De hiba van a gépezetben, mert ez azt írja, hogy kategória gyémánt... Most akkor én ezt csak a gyémánt rekeszbe tudom berakni??? Ha ilyet kipörgetek a keréken akkor azt a felső sorba rakja, akkor ugyan ezt ha én akarom beváltani miért akarja a gyémánt rekeszbe rakni??? Tök kiábrándító...
     
    juliannakoczkas, incimami és Ribiszke kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Én is ezt csinálom, csak még nem döntöttem el melyiket szeressem jobban először :D. Viszont szeretek aludni és pörgetni is no ebből adódik, hogy majd meglátom a pörizés után, hogy melyiket szeressem jobban :D.
    A matricás album egyébként szuper jó dolog, csak soha semmire nem használom. Talán, ha háromszor léptem be arra a felületre a játékidőm alatt.
    Ettől függetlenül örülök, hogy van :D
     
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Elolvastam az ismertetőt, azt hiszem a 4 órással kezdek, lesz időm, jön a hétvége, de előtte pörgetek majd, hátha jön valami bónusz, de van a pajtámban is, azt viszont csak végszükség esetén vetném be. Ha jól értettem, amit választunk (4-7 órás), azzal a növénnyel csináljuk az alap eventet. De utána a másik növényt is használhatjuk. Mert a 8. beadásnál megkapjuk hozzá a tinktúrát. Igaz? Mert akkor csak annak fontos az elején a választás, aki nem viszi végig. Aki végig akarja vinni, szerintem annak nagyjából mindegy melyikkel kezd. A nyeremények ugyanazok. Csak nem ugyanott vannak.
    Na majd kitapasztaljuk élesben.
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt a bónuszt vagy állatokra / fákra használd el, vagy ha növényezel, akkor csakis komforton éri meg a használata - ahhoz viszont szupertrágya kell.
    Szia!
    A komfortozás jó választás lehet azért. Persze szupertrágya kell hozzá (és esetleg KK). Ha összehasonlítjuk a csatni és az ananászos süti hozamát, akkor a következőt kapjuk:
    Csatni: komforton 14, 1x1-en 3 a hozam. 41 komfort + 24 1x1 hozama így 646.
    Ananászos süti: komforton 16, 1x1-en 2 a hozam. 41 komfort + 24 1x1 hozama így 704.
    Nem sokkal, de jobb az ananászos.

    Ha a komfortra KK-t is teszünk, még 246 db-ot arathatunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.9.20
    Sali~*.*, maszilva, zamenik és 14 más kedveli ezt.
  14. mandano

    mandano Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A felhő ládája. Messze nem a legjobbak közül való. Szódával elmegy.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Toma!
    Én már el is felejtettem, hogy van ez a süti. :D Mondjuk nagyon sok minden elkerült az agyamból már. Ez akkor lenne jó, ha az ananászost átcsoportosítanák az arany rekeszbe. ;) na, ez egy szuper ötlet, apja :D
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szép estét.
    Nem vagyok múzeum látogató, de most kivételt teszek...a 7 órás növényt választom...hétvégére jó időt mondanak.xD
     
    Sali~*.*, SzuperTájfun, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  17. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Tetszik ez a megoldás azzal a megjegyzéssel, hogy a Bahára csak 41 komfort fér el ahogy fentebb is írtad.
     
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Kedves Toma! Nem értem miért 44 komforttal számoltál.
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem kíváncsi volt, hogy figyel- e valaki. :D
     
    eko19, sutimami57, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  20. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Apja!
    Ha komfortton termelek hogy lesz meg a felröppenő? Valószínűleg maradok a 7 órásnál, de még nem döntöttem.
     
    juliannakoczkas és incimami kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.