Visszajelzés Egy nap a múzeumban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    7 órást választottam. Jelenleg így állok. Azt hiszem nem élem bele magam a végébe... :D
     
    MamaMeseKertje, Ribiszke, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  2. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Malomban el szoktam indítani 999 juhtápot vagy bármi más keverést ami rettenetes sokáig tart, mondjuk 40-80 óráig. Második helyre beteszem a tinktúrát és a borostyánköveket. Azt majd csak akkor kezdené el keverni amikor a sok juhtáppal végzett. Ezt persze nem várjuk meg, 5 órán belül kapunk újra borostyánköveket. Töröljük a malomból a 2. helyről az előzőleg odatett 5 borostyánkövet, töröljük a 999 juhtápot is (nem kötelező ha még sok óra van belőle hátra). Így lesz 5 db régi és 5 db frissen kapott borostyánkövünk. Ezt a 10 db-ot 10 tinktúrával beteszem a 2. helyre a malomba, de majd csak akkor kezdené el keverni amikor a sok juhtáppal végzett. Ezt persze nem várjuk meg, 5 órán belül kapunk újra borostyánköveket. Töröljük a malomból a 2. helyről az előzőleg odatett 10 borostyánkövet. Így már 15 db lesz a frissen kapott 5 db-bal együtt. Ezekekből 10-et a 2. helyre teszem a malomba, 5-öt a 3. helyre. Ezeket majd csak akkor kezdené el keverni amikor a sok juhtáppal végzett. Ezt persze nem várjuk meg. 5 óra múlva töröljük a 2. 3. helyről a 15 keverést, a frissen kapott 5-tel már 20 db lesz, a 2. helyre 10 db-os keverésből 2 db-ot választva teszem a malomba. Stb, stb.
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    7 órásat választottam, de beütött egy kis gikszer.Tegnap leszedtem a szülinapos felhőröl 1 kirakót, ma 14 órakor aktiváltam volna, de amint visszaraktam a kirakót rá, nem lehetett learatni, mert 10 órással kezdett.Ilyen még nem volt.Kiváncsi leszek, hogy holnap tudom-e aktiválni.A gesztenyés felhőm működik csak.Igy jártam.Mindenképpen kész leszek,semmi keserédes nincs bennem./ persze egyből csináltam egy takaritást,de az sem segitett/Sikeres eventezést mindenkinek.
     
  4. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Én meg csak most értem haza, ezután fogok ültetni... Aggodalomra semmi ok, jutok ameddig jutok!
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A módszer jó az event szempontjából, de a malom 2-3 napig lényegében semmit sem csinál. 3 rekesz van. Beteszünk valami tápot egy - mondjuk - 12 őrás adagban, majd egy újabb 12 órás adagot a 2. rekeszbe is. A 3-ba mehet az eventes. Ha kapunk új borostyánkövet, töröljük a 3. rekeszből, és betesszük az 5-tel nagyobb adagot. Ha közben a malom lekeverte az első adagot, és az eventes visszacsúszott a 2. helyre, akkor oda megint beteszünk valami 12 órásat. Az eventes mindig a 3-ba kerüljön! Így az eventes sem forog veszélyben, és a malom is dolgozik.
    Ha már látható az első etap vége, akkor a malomban akkorra időzítsük a keveréseket, de vigyázzunk, hogy az eventest be ne keverje valahogy. Ha az utolsó adag eventgazt ültetjük, már nyugodtan törölhetjük a malomból az eventest, mert már nemigen kapunk új borostyánkövet.
     
  6. JourneyRickman

    JourneyRickman Törekvő

    Légyszi ,most akkor valaki irja meg nekem ,hogy hogyan lesz meg a másik növényböl a kezdő mag?
     
    magdi06 kedveli ezt.
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Jogos, de a kédésismétlés miatt igyekeztem a legegyszerűbb és tutira érhető, követhető módszert írni. Az alapinfót megadtam, most te írtál egy profi módszert, már biztosan menni fog mindenkinek. Azt talán nem írtuk le, hogy a felhő után megkapjuk a másik tinktúrát és azt viszont már bekeverjük.
    Ui.: ahogy elküldtem a választ, látom a felettem lévő kérdésből, hogy még azt is le kellett volna írni, hogy soká lesz másik magunk, a felhő elérése után.
     
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem,ha meg lesz a felhő,akkor biztosan megelenik az 5 borostyán és a tintura is amivel a malomban keverhetünk a másik növényből is.Még két aratás és akkor már biztosan megtudom.
    Bocsi,kijavitom magam,már a malomban van a hozzávaló.Gyorsan be is keverem!!
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Aláhúzkodtam a lényeget, mint anno a suliba. :D
    Zöld Tinktúra / Piros TinktúraBeszerezhető:Az alap event teljesítése után ha tovább haladunk, kapunk a másikból is, hogy az extra feladatokat meg tudjuk csinálni.
    Amennyiben megszereztük a felhősort, azzal az alap event végére ért.

    Amennyiben tovább haladunk, a következő feladat jutalma a másik színű tinktúrából 9999 db, és tovább tudunk haladni a plusz feladatokban a másik fajta eventnövénnyel.
     
  10. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Köszönöm szépen. :)
     
    marcsi152, .barbi1. és Kuzdern kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi, sziasztok :)

    Nálam is érik már 15 darab 7 órás növény. Az event első részével végeztem. Remélem még lesz annyi energiám ma este, hogy két körben teljes területre felszaporítsam elalvás előtt. Reggel jó lenne teljes területet aratni :D
    Sok sikert mindenkinek :)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felröpi hogy jött össze?
     
    juliannakoczkas és magdi06 kedveli ezt.
  13. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    187 röpim van, hogy lesz meg az 1120? >:(>:(>:(
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Vettem egy közepes kosarat az adott 100 felröppenőt és utána Pannikkal arattam :)
    A kosár felröpijére tulajdonképpen ha megnézed a maradékot nem volt szükségem.
    Mutatom hol tartok most és innét kezdem majd gyűjteni reggel a felröppenőket is és a növényeket is. (a 7 órás teljes területen érik már.):

    [​IMG]
    279 felröpim van most maradt az első részből. A 7 órásnál nem lehet felröpigond :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.9.20
  15. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Egy valami még nem tiszta. A felhő után mindenképpen a másik növénnyel kell folytatni? Nem lehet ugyanazzal a növénnyel, amivel kezdtem, végigvinni az egész eventet?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindenképpen azt kell, mivel azt tudod csak beadni a feladatba. :)
     
  17. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    A másikkal kell. ahogyan a leírásban is benne van.
     
    .barbi1., juliannakoczkas és Olgi52 kedveli ezt.
  18. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Köszönöm mindkettőtök válaszát. Kár, mert ma kipörgettem egy 200 %-os betakarítás bónuszt, csak sajnos a felröpiből hiányzik 110 db, tehát az event szempontjából nem érek vele semmit. Az első növénnyel készen vagyok, azt tudtam volna folytatni.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. Katalin1977

    Katalin1977 Utánpótlás-írogató

    sziasztok!
    Borostyánkő szerzése a gondom. Jól értem hogy 5 óránként 5 db jön és máshogy nem lehet beszerezni? Köszi
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    de ha veszel kosarat a kicsibe 20db van
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.