Visszajelzés Egy szelet mennyország - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    80 x szabad és 56 PP, bónusz semmi. Rengeteg volt a keréken, de átbillent mindig a mérleg nyelve. :D Haza érek még nekiszaladok, kíváncsi leszek. Eventhez biztos elég röpim lesz. ;) Persze nem a pörgetésből. :D
     
  2. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Ha már 2x2-esen használom a szupertrágyát, legyen termény is mögötte:) Ahhoz drága mulatságnak találom, hogy 1x1-en használjam a szupert és a KK-t. De így 2x2-n ki lehet bírni és termés is van mögötte. Sosem vettem mégy egyiket sem, a tölgyes megtermeli a szükséges KK-t, Szt-t és zoknit. 10ezer körül van általában mindből, s ha kell, nem borsózik a hátam a használatuktól.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.22
    nolina1965, Samborg, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  3. Barkaföld

    Barkaföld Utánpótlás-írogató

    Hajdina palántával vártam az eventet. a két területről bejött 364 habzsák, 213 sütimixer. ;)
     
    jófarmerlány, zsona416, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Á én csak a felröpi miatt. Bosszant mikor elcsúszok miatta
     
    Éva0315 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Speciel olyan esetben ahol megvan az 50% több termény nemesítés ( pld Hajdina, len Amaránt) ott érdemes leheto_OPersze attol is függ kinek hogy jön.:)
    Egyébként nem lényeges szerintem :music:Felesleges.
    De ha van többezer ( hozzák a fák felhők ládák stb) tartalékolni is felesleges.;)
    Persze komforton 1 magért kapsz+6 -oto_O,azaz nettó 5 de mamutokra ritka titkosakra érdemesebb használni talán . :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.22
    ursa11 és Éva0315 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Állattal én is szeretnék majd egyszer.... :music: Egyenlőre várok a lehetőséget biztosító virágfestésekre;)
     
    Samborg, Éva0315 és SnéDóri kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Rájöttem, miért nincs annyi röpim. Szédültön nem adták jól az ólak. :D
     
    nolina1965, -Erbrow-, Samborg és 11 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Kacsa Katát tök mindegy, mire teszed: egy KK +3 termést ad. Semmilyen bónusz nem hat rá. Két kivétel van ez alól:
    1. Komfort talajon a KK +3 helyett +6 termést ad.
    2. Néhány növénynek van olyan nemesítése, amely 50%-kal növeli a KK hatékonyságát (bár a játékbeli megfogalmazása más és némileg félrevezető) - komforton használva +6 helyett +9 termést ér. Sima földön gondolom +3 helyett +5 a hozama, de ezt sosem próbáltam ki. De ez ugye csakis azzal a nemesített növénnyel működik, ha a bónuszt be is teszed a rekeszbe.

    Így valójában nem az a kérdés, hogy milyen földre teszed, hanem az, hogy mennyi KK-t akarsz rászánni mondjuk egy eventre. Ha pl. 200-at, akkor az 600 plusz termés, és lényegtelen, hogy egy 1x1-es körben használod, vagy 5 2x2-es körben. Ha használsz komfortot, és szándékodban áll KK-t is használni, akkor a komfortra érdemes kiszórni, de sima földeknél mindegy.
     
    nolina1965, -Erbrow-, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  9. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok,
    Szerintetek ajándékozható lesz a most megszerezhető "Karácsony napja 3." dekor ami ládát és TP bónuszt is ad? Sosem tudom az ilyesmit megjegyezni ...
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Elméletileg sem ládás, sem bónuszos dekorok nem cserélhetők. Sőt, fejlesztett dekorok sem.
     
    Samborg, GA-BI-O-Farm, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Felröpiről volt szó...így mit keres itt az 1X1?
    Közben elolvastam Toma hozzászólását is,így nem ragoznám tovább.
    Ha nullázom akkor inkább pörgetek többet, de nem pazarolom az időt minden kört KK-zni.
    Akkor lehet ezt is rosszul csinálom.....
     
    zsona416, DevilMókus és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én sem KK-zok nullázáskor. Szerintem is teljesen felesleges. Ha arra is hatnának a bónuszok, megérné, de semmi sem hat rá.

    Az amarántnak van olyan bónusza, mint amit emlegettem, így az azzal való nullázáskor el lehet dönteni, hogy becserélek-e mondjuk 1000 KK-t 9000 amarántra, és ha a válasz igen, akkor néhány kört KK-zni kell a szupertrágya kiszórása előtt. Szerintem nem éri meg, de ez egyéni...
     
    nolina1965, Samborg, -bauer70- és 10 más kedveli ezt.
  13. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi. :-(

     
    Éva0315 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Ott segítek , ahol tudok :D


    [​IMG]


    2x2

    [​IMG]


    2x1

    [​IMG]


    1x1

    [​IMG]

    komfort

    [​IMG]
     
    -Erbrow-, maszilva, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  15. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia. :)
    Akkor ebben /is/ egyetértünk. :)
     
    -bauer70-, DevilMókus, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor már biztos, hogy ez a bónusz +3 helyett +5 termést jelent sima földön. Köszönöm a tesztet úttörő ;)xD barátom!
     
    jutka190226, ursa11, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Olvaslak benneteket, elnézést kérek, hogy nem idézek be senkit sem.
    Nálam az amarántnak bent van rekeszben a KK szupertrágya-imádat bónusza állandóan, hogy jól teszem-e vagy sem nem tudom, de azt látom, hogy hiányzik mind termésre, mind TP-re ha nem szórom meg. Igen lehet pörgetni egy kicsit többet, hogy legyen
    még pár bónuszod, de mi van, ha nem lesz? KK-t még soha sem kellett vennem ellentétben a pörivel amiért valós pénzt adok.
    Szóval én használom, ha nem is folyamatosan, de amíg szükségét érzem és a KK mennyiségem megengedi.
    Én úgy érzem ahány ház annyi szokás van a használatában. Szól a használata mellett is érv, és ellene is.
     
    -Erbrow-, jutka190226, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Nekem sokkal értékesebb a KK ennél. Nézzük máshogyan. Mindössze 2 db +100% bónusszal kapok egy komfort talajról 44 növényt. A 9000 db növényért tehát 205 szupertrágya kell, szemben az 1000 KK szupertrágyával. Egy combosabb nullázáskor, sok pörgetés után, amikor egy komfort ad - a könnyebb számolhatóság miatt, teszem azt - 225 növényt, az a 9000 db amaránt mindössze 40 szupertrágyába, vagyis plusz egy körbe kerül, de ha KK-val szeretném megkapni, abból továbbra is 1000 kell, amivel 23 körön keresztül kell foglalkozni.
    Mindazonáltal az utolsó két mondatoddal egyetértek, magam is azzal fejezhetném be.
     
    jutka190226, maszilva, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  19. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Nem tudom ki hogy van vele...az én fejem még nem állt átxD...kicsit fura, hogy tegnap még TOP volt, ma meg már egy másik event indult...az első dolog, amin megakadt a szemem, az a csevegő nyitómondata..."hangulat előkészítő"...háááát, én még olyan nagyon a hangulatomnál vagyok, hogy ma az ügyfelek is csak pillogtak...xDjöttek itt sorba, hogy ez nem jó..az nem működik...de valami olyan eufóriás felhő vont körbe, hogy átragadhatott valami rájuk, mert a végén vigyorgott mindenki...xD

    No, visszatérve az eventre...köszönöm a számolásokat, mert tegnap csak annyira olvastam bele az ismertetőbe, hogy hol kell majd ültetni, és honnan jön a felröpi...gyékényre 25 pankával 402-402 habzsákot és mixert kaptam....szerintem ezzel nem lesz gond...úgy döntöttem, hogy most nem pörgetek, szép csendesen zavarom le az eventet...néha kell az is:)

    hja igen...a nyeremények tetszenek...én még mindig piccolo mániás vagyok...aki elkezdi, annak jó kapálgatást kívánok:)
     
  20. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.