Visszajelzés Egy szelet mennyország - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Jobbulást, gyors gyógyulást kívánok! Most az a legfontosabb!
     
    ildiko44, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Hát nem volt szívem lájkolni a bejegyzésedet. Ez borzasztó pech, egy ilyen baleset. :cry:
    Pár évvel ezelőtt nekem a bal csuklóm törött el, az volt életem első töréses balesete, (remélem, az utolsó is), de a jobbkar törés, főleg ha ráadásul jobbkezes vagy, még rosszabb. :sleepy: És a legrosszabb, hogy ilyenkor az ember teljesen tehetetlennek érzi magát...

    Első dolog a gyógyulás, és tényleg kíméld a kezedet, nehogy rosszul forrjon össze a karod, ezért fogadd meg és tartsd be, amit a dokik mondanak.
    Viszont, ha majd már igen unatkozol, és úgy véled, hogy komoly Farmerama elvonási tüneteid lettek, akkor megpróbálhatsz bal kézzel egerezni. ;) Lehet kapni balkezes egeret, de felesleges, mert van más megoldás.
    A gépeden, a tálcán biztos neked is ott van a nagyító jel, az a kereső,
    arra katt, (vagy bemész a Gépházba, és ott rákeresel) majd beírod, hogy egér, és hogy bal kézzel tudd nyomkodni a mutatóujjaddal, ott az elsődleges gombot átállítod a "bal" helyett a "jobb" verzióba, és máris a jobb kezed tükörképeként tudod a bal kezeddel használni az egeret. (Legalábbis nálam működik, kipróbáltam.)
    Vigyázz magadra, mielőbbi jobbulást, és olvasni azért bármikor jöhetsz, hisz a szemeddel nincs baj hál'Isten. Visszavárunk!
     
    Fuhur, nolina1965, jucus100 és 25 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok:) Tegnap event kezdéskor sikerült sok-sok bónuszt pörgetnem, aktiváltam hozzá rekeszekbe amit tudtam, és hirtelen ma reggeli aratással be is fejeztem az eventet. Gondoltam, ha már ennyi a bónusz, kipróbálom a prémem automatikus aratását is, életemben először, tudatosan nem léptem a fás területre, igaz csak két napig, de így is szuper lett az eredmény, eldöntöttem, most kivárok 1 hetet legalább (ezt is tőletek tanultam, pedig sokszor voltam prémium, de sohasem használtam, milyen kár).
    Közben a hajdinát nemesítem, már csak az utolsó bónusz kell, de az istennek nem adja. 600millió után elérem a 234-es szintet, akkor jön az amaránt is végre. Így azzal is tudok röpikért majd nullázni. (most nem kellett nullázni 15 pannival meglett anélkül is a röpi)
    Gratulálok mindenkinek aki végzett az eventtel, sok sikert, aki még küzd vele :)
     
    szellorozsa, Sali~*.*, kovacstne és 16 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok eventezők :)
    Elkészült a képem, elhoztam megmutatni. Sajnos a fákat learatta az automata, így kezdeti érési fázisban vannak.:cry::cry:
    Elfelejtettem kikapcsolni tegnap este kilépés előtt. Azért fogadjátok szeretettel:

    https://kepkuldes.com/images/5903ad802bc7e43cf21aead4981e8e9a.png

    Boldog születésnapot kívánok a kedvenc játékunknak és mindenkinek aki mostanában ünnepli :):inlove:

    Sikeres játékot kívánok a még eventezőknek :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.22
    Fuhur, k.krisztinka, Amira09 és 43 más kedveli ezt.
  5. csucsedli

    csucsedli Fórum-zöldfülű

    Jobbulást kívánok! Minél előbbi felépülést!
    Tapasztalatból írom, hogy nagyon gyorsan meg lehet tanulni bal kézzel kezelni az egeret...
    Nekem anno 2-3 nap alatt sikerült :D
     
    genka53, Mica67, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  6. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Befejeztem az eventet! xDxDxD
    További jó munkát, Mica67-nek pedig jobbulást kívánok, üdv: cirmi54
     
    Kuzdern, Mica67, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  7. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Szia!
    Sokszor megáll az eszem, mikor egy-egy ilyen farmképet közzétesztek. :) Hemzsegnek bennük az olyan dekorok és tárgyak, amiket életemben nem láttam! Most legjobban a tekintetemet a három rózsaszín szíveket virágzó (?) fa? dekor? és a két nagy zöld csillag-lombú fa? dekor? kapta meg. Mik ezek?
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem szép lett.;):)
     
    -gyöngy-581, Mica67, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sacc/kb. a 3 fa pirosat virágzik és A szeretet fája nevet viseli. 2011 körül volt talán anyanapi dekor, semmit nem ad. A 2 zöld az "csillagbokor", 1x adott 1 csillagot, utána semmit. Csak szépek. Utóbbi 2x volt elérhető, valami titokfából, ha jól emlékszem. Régen volt. De a dekorgyűjteményben minden megvan. Igaz, a használható tábla névre gyűjt.
     
    tandem6, zagimichna, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Erre nem lehet tetsziket nyomni! Jobbulást kívánok!
    Én hat éve bal kézzel játszom, 2016-ban lebénultak jobb ujjaim egy nap alatt tanultam meg a bal kezes egerezést.
    A kényszer nagy úr. Ne add fel, hamar meglehet tanulni.
    Az eventet befejeztem. https://kepkuldes.com/image/JR8akH
     
    CoraQueen, Sali~*.*, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    95 kiskockán termelgetek:wuerg: már csak 4 + jel amit ki kell pipálni;) Utána jöhet a láblógatás!:music:
     
    DevilMókus, Mica67, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Állítsd át az egered balkezesre :) Már, ha nem akarnak hosszú időre bennfogni valamely kórházban...
    Ettől függetlenül mielőbbi gyógyulást! Ha nagyon fáj, reklamálj azonnal, mert nem igazán kéne, ha rendesen ellátták és rögzítették.
     
    DevilMókus, Mica67 és Éva0315 kedveli ezt.
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia !
    A kérdéseidre a válasz, mindkettő dekor.
    a 3, szíveket formáló virágzó dekor a Szeretet fája.
    a 2, zöld színű csillaglombú dekor a Csillagbokor.
    Mindkettő nagyon régi dekor, talán cserenapkor a Szeretet fája még megszerezhető!

    Kiegészítés!
    A Csillagbokor jelenleg is megszerezhető annak, aki még nem csinálta meg a Művészi felújítás gazdaköri feladatból,a 3/gyémánt részt!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.22
    Éva0315, edina242, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  14. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Én is balkezes vagyok, csak a toll/ceruza használatában nem, gyorsan meg lehet szokni, de jobbulást kívánok!!!!! Vége ennek az eventnek is, még reggel befejeztem, most jöhet a láblógatás...aki még csinálja annak sok sikert és kitartást!:inlove:
     
    Éva0315, Sali~*.*, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok:)
    Reggel mázlim volt. Nyitogattam a ládákat és 202 party pörit találtam. Nosza nekiestem, kipörgettem terménybónuszokat, hármat is, 100 és 200%-osat is, 12 ill. 24 órásat, így még 1 aratás 9 óra magasságában és kész az event. Ilyen gyorsan nem végeztem még termelgetős eventtel. És KK-t, SZt-t csak este használtam a magszaporításra. Ez most sikerélmény számomra:)
     
    ulmo12, Mica67, nolina1965 és 10 más kedveli ezt.
  16. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Én 63 éves koromig jobb kezes voltam, írni nem tanulok meg a maradék életem végéig már.
     
    ildiko44, Mica67, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia !
    A zöld csillagalakú bokor a csillagbokor, a szívet termő "fa" pedig a szeretet fája nevű dekor elem.
    Sajnos még én sem játszottam amikor ezek nyerhetőek voltak, de kaptam párat csere útján lett nekem is.
    A csillagbokrokat pedig az egyik gazdaköri feladat nyereményéből nyitottam amikor megoldottam a feladatokat. Sajnos a feladat nevére már nem emlékszem kicsit régen volt.
    Láttam közben kaptál már moderátori választ . Kicsit magába szippantott a VV, nem voltam a fórumon, bocs a késői választért.
     
    Mica67, Éva0315, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok a szerencsédhez;) Nálam tegnap pl sóher volt a kerék... pl egy árva rózsa szalamandrát sem kaptam:wuerg:
    No de majd legközelebb! Bónusz is lesz! Reméljük;)
     
    Mica67, Éva0315, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  19. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Magam is meglepődtem, mert eléggé mostohagyerekként kezel a kerék és azért most is jutott a sárga ólakból meg az xxl-es fenyőből is, de jött sztáp, sztrágya is bőven, sőt munkás kupon is. Mondjuk 7 hónapra elegendő kuponom van összegyűlve.
     
    ildiko44, Mica67, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi a válaszaitokat. Ilyenkor látom, hogy mennyi mindent nem tudok a játékről, pedig játszom már egy ideje, igaz, hatalmas kihagyásokkal. Eddig valahogy úgy volt, hogy évente kb. 3 hónapot "komolyan" farmoztam, aztán beleuntam és nagyjából egy év múlva tértem vissza a játékba. Most valahogy hosszabb ideje tart az aktív periódusom, s, azt hiszem, ennek köze van ahhoz is, hogy felfedeztem a fórumot :) (addig egyáltalán nem használtam/olvastam). Szóval, nektek is köszönhető, hogy még itt vagyok :)

     
    Mica67, nolina1965, CoraQueen és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.