Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gábormester

Gábormester Törekvő

Tudom, mib
    Tudom, mibe szóltam bele. A net sebességét Mbps-ben mérik. Mindenütt, az emberek valszeg bele se gondolnak a GB és az MB közötti átváltásba. A T.hom általam jelzett sebességmérője is Mbps-ben adja meg az aktuális értéket.
    Nem tudom, de nem is érdekel, másnak mije van - megkaptam már, h. turkálok a zsebükben... Az biztos, h. nekem (nekünk) évek óta 100-as volt, mikor bementem ügyet intézni, jelezték, h. a LEGKISEBB már 150 náluk, emelnék, ha nem gond. Akkor emeltettem 300-ra - és kihoztak egy olyan ... végkészülék/elosztót, ami már ezres... Egy telefon, és emelik ezerre. Közben a díja pont annyival CSÖKKENT, amennyivel többe került volna, ha 300-as helyett mindjárt 1000-est kérek... Bocs, hogy vissza mertem jelezni, többé egyelőre nem fordul elő. Megvárom, h. a rendszer VÉGRE "kénytelen legyen" átállni unityra... Szép estét! G.

Mind a három farmra beléptünk, most - éjfél közeledtével, huuuúúúúú - minden működött, ahogy kell, mind a három farmon. Várjuk az unityt, jeleztük, azzal SOHA nem volt nagyobb hiba annál, h. valamelyik vadiúj játékelem helyén (EGYELŐRE) csak lila folt volt.

Ez a hiba kb. azóta áll fenn, hogy játszunk (TÍZ ÉVE) - először a gép gyengeségére gondoltunk, de a munkahelyi, erősebb gépeken is előfordultak ezek a hibák. Várjuk az unityt,,, G.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.11.20
  2. Züzü1958

Züzü1958 Utánpótlás-írogató

melcsi67 kedveli ezt.
  3. -tigris05-

-tigris05- Haladó

Nálam is ugyenez a hiba

4. melcsi67

melcsi67 Junior szaki

Sziasztok,csatlakozom az előttem szólóhoz,a kezdőlap után nem lehet belépni,szintén ez Sas stb...link jelenik meg.Köszönöm

5. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Belépési gond van Edge-ből és FOX-ból is, a játékot nem tölti be.

6. macsek.

macsek. Haladó

Már megjavult, be lehet lépni. :)

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. kokovi79

kokovi79 Fórum-zöldfülű

Már megint nem lehet belépni!

8. davide0170

davide0170 Utánpótlás-írogató

Újra nem lehet belépni. A fentiekben leírt szöveget írja ki.

9. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!

Nincs a központtól információnk a belépési gondok okáról.
    Reméljük, hogy csak egy átmeneti háttérmunka okozta a problémát.
    Jelenleg a Chrome megbízhatóan működik, több farmon is teszteltem a belépést.
    Lehetőség szerint ebben a böngészőben játszatok.

-ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Már tökéletesen működik minden, nincs gond sem az Edgében sem Chromeban. Köszönjük a választ :)
    Szép napot Neked :)

Wellwisher kedveli ezt.
  11. -Komazsu-

-Komazsu- Utánpótlás-írogató

Érdeklődöm : a kérdőív még elérhető? Ha igen, akkor hol ? Ha nem, akkor így jártam .Köszi !

12. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A központi adatgyűjtő kérdőív már nem érhető el.
    Amennyiben a farmodon, a hírek felületén megjelenik, akkor ott ki tudod tölteni.
    De ez utóbbi lehetőség egyénre szabott, így ennek elérhetőségéről nem tudunk információval szolgálni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. kissemoke

kissemoke Járnitanuló

sziasztok! nem tudom valaki jelezte e már vagy észre vettétek de nem lehet rák tápot keverni. valamiért nincs benne a tápoknál a malomba.

14. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum ezredese

Kuzdern kedveli ezt.
  15. donkartacs07

donkartacs07 Fórumszaki

A betoltési oldal fekete, nem adja be a játékot.

16. poccci

poccci Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Tegnap este még volt egy katicabogaras ólam, ma reggelre viszont eltűnt. nem volt kihelyezve.
    köszönöm ha megtaláljátok. farm neve poccci, id:56350397

17. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kérlek töröld le a flash playered, telepítsd fel újra, és végezz el egy alapos géptakarítást.
    A játék jelenleg rendben működik.

18. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az általad megadott farmon az ellenőrző panel adatai alapján soha nem is rendelkeztél katicabogárlakkal így nem is tűnhetett el.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  19. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szép napot! Segítséget szeretnék kérni. a birtokomban van 2 dekor elemnek a fejlesztése is, többször próbáltam megkeresni az alapokat, de sajnos nem jártam sikerrel. Légyszives nézzétek meg birtokomban van e az alap dekor, ha igen hova tettem ki. a fejlesztések nevei: Ideje táncolni, és a Kávéimádó! GYuGYu1003 id:32548014 előre is köszönöm a fáradozást!

Utoljára szerkesztett: 14.11.20
  20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A kolléga megnézte, mi a helyzet a dekorokkal.

Ideje táncolni:

A Felföldi fesztivál felhősoron van fent.
    Vedd le a felhósorról, rakd ki valahová és tedd rá a fejlesztést, X alkalommal ad valamit, utána visszateheted a felhőre.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/felföldi-fesztivál.18616/#post-1033613
    Kávéimádó:
    2020 márciusi, 24 órás gazdakörös event. Az első feladatot teljesen kihagytad, ezért nincs alap dekorod, de a későbbi feladatokból szereztél fejlesztést.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerek-mint-egy-medve-24-órás-gazdakörös-event.19250/#post-1080247

Kuzdern, GYuGYu1003 és -ágianyu33- kedveli ezt.