Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vica1968

vica1968 Utánpótlás-írogató

sziasztok
    szerintem ugy 3 napja tunnek el a csengopengoim kérlek szépen nézz utánna ID: 1868145 farmernevem vica1968
    koszonom

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szilvia75!
    Arra illetékes kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy valóban tettél ki ajánlatot a cserére, de az nem jött létre, mert később törölted azt.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

Szia vica1968!
    Mit értesz az alatt, hogy 3 napja tűnnek el a csengőpengőid? Folyamatos fogyatkozásra gondolsz, vagy 3 napja eltűnt X összeg?
    Mennyi CSP-t hiányolsz? Szerinted mennyinek kellene lenni?
    Nem lehet, hogy vásároltál valamit akár a Magtárban, akár a piacon, vagy a Gazdaboltban?
    Ezekre a kérdésekre azért is fontos a válasz, hogy tudjuk, hogy mit, hol keressünk.
    Más ismeri a farmod jelszavát? Lehetséges, hogy illetéktelen személy költekezett a farmodon?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. szilvia75

szilvia75 Fórum-zöldfülű

Szia! Légyszíves nézd meg nekem hogy hova tűnt az írótoll műhelyem amit az ajándékozás és kereskedelem eventen cseréltem.
    Még nem volt ilyen műhelyem és a rendszer sikeres cserét igazolt vissza mégsem találom. (azt hiszem hogy hétvégén volt a csere)
    A többi csere üzletem mind megvan.
    Köszönöm a segítséget! szilvia75 ID:32485354

5. Havasi_Gyopár

Szia szilvia75!
    Kettővel fölötted már válaszoltam neked, kérlek egy témájú kérdést csak egyszer tegyél fel. https://board-hu.farmerama.com/thre...-Ól-fa-dekor-elem.19461/page-120#post-1140360

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. szilvia75

szilvia75 Fórum-zöldfülű

Bocsánat nem emlékszem hogy töröltem volna hiszen nem volt ilyen műhelyem.
    Hát lehet hogy tévedek.
    Köszönöm a felvilágosítást.

7. Havasi_Gyopár

Szia szilvia75!
    Hidd el, kérlek, hogy így történt, mert az ellenőrző panel nem hazudik.
    Nekünk meg ugyancsak nem érdekünk, hogy valótlant állítsunk.

-ágianyu33- és klé57 kedveli ezt.
  8. vica1968

Például ma délelott volt 3 353392 és délután mikor beléptem már 2 mill. kevesebb volt. jelszavamat nem ismeri tudtommal senki más. szerettem volna megváltoztatni de nem tudom mert a régen megadott e-mial címem nem él elfelejtettem a jeszót új van . Hogyan változtathatnám meg a jelszavamat?

9. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Az első írásodban 3 nappal ezelőtti csp-t keresel, most pedig a mai egyenleggel van gondod.
    Ha nem tudod megmondani pontosan, hogy mikor és mit keressünk, akkor nem, vagy csak nehezen tudunk segíteni. :(

Kollégám kérdezte, hogy vásároltál-e a Magtárban (piros kosár). Végiggondoltad a kérdésre adandó választ?

Ugyanis rendszeresen vásárolsz a piros kosárból. Ma is 2 milliót költöttél olyan növényekre, amiből 300 db 300ezer felett van. Ezekből pillanatok alatt összejön 2-3 millió kiadás.

Az elmúlt napokban szinte csak a piros kosárból vásároltál, de onnan több millióért.
    Ilyen csp egyenleg mellett ez az 1-2millió szembetűnő.

Más csp mozgás nincs a farmodon. Minden egyes "fillérnek" nyoma van és semmi rendkívüli, vagy hibás dolog nincs nálad. Csak annyi, hogy a piros kosár sokba kerül.

-ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. vica1968

Koszonom hogy foglalkoztatok velem lehet elnéztem mert igazából már régen játszom , de csak a játék miatt. Nem nagyon foglalkozom pontosan a dolgokkal. Ez a játék lehethogy már olyan bizonyos napi foglalatosság nálam

11. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Jó dolog a piros kosár, mert olcsóbb, mint a piac, de figyelni kell arra, hogy ahogy haladsz "felfelé" a növények között, hirtelen megugrik az áruk. Simán el lehet "pancsolni" milliókat. Én is megteszem naponta. xD
    Amíg szórakoztat, kikapcsol, picit kizökkent a napi mókuskerékből, addig gyere és farmozz! :inlove:
    Ha kérdésed van, kérdezz, igyekszünk segíteni.
    De te is tudod, hogy annyira szerteágazó már a játék, hogy akkor tudunk pontos és megfelelő választ adni, ha a kérdésfeltevés is pontos.

Szép estét neked!

12. farmeres53

farmeres53 Fórum biztosa

Szia! Kérlek segíts megkeresni hova lett az Ültess több fát nevű dekorom? A fejlesztést szerettem volna kitenni a futtatóba. Meg is jelent de mire letettem volna eltűnt. A ki-be stb nem használ! A dekorok között sincs . Segítségeteket köszönöm! id: 21356122

13. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum parancsnoka

Szia !
    Először az alapot tedd ki egy üres területre, tedd rá a fejlesztést és utána tedd ki a futtatóba.

Kuzdern kedveli ezt.
  14. farmeres53

farmeres53 Fórum biztosa

Szia Ágianyu ! Hidd el így csináltam,ellenkező estben a dekor fül alatt meg kellene lennie!

-ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Az alábbi képen látszik, hogy elbújt a virágos bódé mögött a dekor.
    Névtelen.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  16. farmeres53

farmeres53 Fórum biztosa

Kösz!!!

-ágianyu33- kedveli ezt.
  17. simi1955

simi1955 Aktív író

Sziasztok!

Kérlek szépen nézzétek már meg, ha lesz időtök,
    hogy a tölgyesemről levett fényfesztivál kitehetőm hova lett?
    Át akartam rakni a világítótoronyhoz, de nincs a menümben.
    A +-os fényfesztiválom van a helyén a bahás eventből.
    Ami a toronynál kinn van az már régebbi.

Köszönöm szépen!
    simi1955 ID:12824978

18. Havasi_Gyopár

Szia simi1955!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, a tölgyesen valóban csak a még pluszos dekort találta, a Világító toronynál viszont kettő sima van kirakva.

simi1955 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Szia Modi !

GIF fájlt hogyan lehet a gépre lementeni, majd feltölteni egy képmegosztóra és onnan ide beemelni?

20. Havasi_Gyopár

Szia Koppi!
    Katt a lementendő képre, kijön a mentés ablaka, annak a jobb alsó sarkában szerepelnek a menthető fájlformátumok. Azon rákeresel a .gif formátumra, arra katt, és beteszi az általad kijelölt mappába.
    Onnantól fogva ugyanúgy fel tudod tölteni egy képmegosztóra, ahonnan ugyanúgy, mint a jpg, vagy png vagy más formátumú fájlt le tudsz tölteni és akár hivatkozást, akár képet ide fel tudsz rakni.
    Arra ügyelj, hogy csak az engedélyezett képfeltöltő oldalakról szabad idehozni képeket, és a méret a határon belül legyen, ami 550x300 pixel. Ennél nagyobb méretű képet csak hivatkozással szabad hozni.