Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsuma18

zsuma18 Fórum-zöldfülű

zsuma18 ID 5522942 SZIA Keresem xx Tojás fámat 1db hiányzik .Még a kezdetektől kaptam.Többit a másik Farmomról Vittem át 8db Kéne legyen.Máskor is veszett már dolgaim el.Erdei Tisztáson Volt Kirakva több éve Most BESZEDTEM ÉS EGY ODA IS LETT.Köszönöm Hogy Meg hallgattál. Szép Napot

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrizte a Tojásfáidat:
    7 db XXL és 7 db alapfával rendelkezel.
    A játék naplójának tanúsága szerint (cserenapon) nem adtad el, nem cserélted el, nem ajándékoztad el a hiányolt 1 darab fádat.
    Vonatra sem pakoltad.
    Azt tudnod kell, hogy semmi sem tűnik "csak úgy" el a farmunkról...
    Ha lenne ilyen hiba a játékban, hogy eltűnik valami attól, hogy beszedjük, áthelyezzük, igen hamar kiderült és javításra került volna már.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. oroszso

oroszso Utánpótlás-írogató

Találtam a raktáramban 3 db. fejlesztést, de nem tudom mire rárakni. Koszorúmata, tengerpart ura, rémkecske.
    Kérem a segítségeteket.
    oroszso ID: 4148585

4. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Az említett függönyök ezekhez a dekorokhoz tartoznak:

Koszorúmata alap

https://board-hu.farmerama.com/threads/karneválkirálynő-2020-február.19179/#post-1075259
    Majd a Születésnapi ajándékkódok rengetegében dekorként kaptuk vissza ezt az akkori eventes tárgyat.(e-mailes ajándékkód volt a Hírlevél közvetítésével.)
    Tehát akár 2 db-bal is rendelkezhetsz belőle.

Rémkecske alap
    A Kerek, mint egy medve gazdaköri küldetéses event 4. napjának nyereménye volt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerek-mint-egy-medve-24-%C3%B3r%C3%A1s-gazdak%C3%B6r%C3%B6s-event.19250/#post-1080244

A Tengerpart ura alap

Szintén egy gazdaköri küldetéses event nyereménye volt.
    Az event indulását követő első belépéskor (a tíz küldetés bármely időszakában jelentkeztél is be) egyszerre kaptál két dekort (Homokvár-építész, Tengerpart ura), melyről a rendszer felugróablakban értesített.
    Ezek a dekorok a raktáradba kerültek. ( Bal oldali menüsor>Raktár (faládikó)>Dekorok (Váza ikon).

https://board-hu.farmerama.com/threads/tal%C3%A1lkozunk-a-strandon-i-x-gazdak%C3%B6ri-k%C3%BCldet%C3%A9ssorozat.19626/#post-1104395

Nézz körül a farmodon, felhőkre, illetve a farm területeire rakhattad ki őket.

klé79, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. oroszso

oroszso Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen. A felhőket elfelejtettem megnézni.

Othep kedveli ezt.
  6. ercsi05

ercsi05 Járnitanuló

Végigcsináltam az otthonülők eventet, megkaptam a felhősort is, de nem tudok semmit ráhelyezni. Tudom, hogy szabadon választható, de ha ráklikkelek a felhőre, egy dekor sem jelenik meg.

7. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ez azt jeleni nincs a raktáradban megfelelő méretű (1x2) dekortárgy.
    Most a teliholdas event idején Jack boltjában tudsz kiváltani múmiamedve dekortárgyat, ami megfelelő méretű és feltehető a felhősorra.
    valamint a gazdaboltban a golfpálya nevű dekort tudod megvásárolni, de ez nem túl olcsó.
    A farmodon is körülnézhetsz van-e kitéve 1x2 dekortárgy, amit érdemesnek tartasz törölni és a felhőre tenni.
    Cserenapok alkalmával is van lehetőség 1x2 tárgyak beszerzésére.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. ercsi05

ercsi05 Járnitanuló

Köszönöm a segítséget, erre nem is gondoltam.

9. zsuma18

zsuma18 Fórum-zöldfülű

Szia Nagyon Köszönöm

10. szilvi7601

szilvi7601 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Tegnap kb.55 farmarany eltűnt a farmomról miután a paszulyt takarítottam be.Nem tűnt fel,hogy valamit vásároltam volna.
    Köszönöm ha utána néznél.
    Szilvi7601
    ID:6445902

11. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia szilvi7601!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte a farmodat, és megállapította, hogy véletlenül, vagy akaratlanul de egy felhőt vásároltál magadnak a paszulyra, 54 FA-ért 2020-11-25 06:30:05-kor.
    A felhőt, ha még nem díszítetted fel "talált tárgyként", a befejezetlen soroknál Befejezetlen sorok.PNG találod.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  12. gyulaika

gyulaika Fórum admirálisa

Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni.
    Nem találom a Kísértetszuvenír kitehetőt. ( a szezont végig megcsináltam.)
    Köszönöm előre is a segítséget.

Kuzdern kedveli ezt.
  13. Kékmadár1

Szia!
    Farmnevet és ID számot kérnék az ellenőrzéshez!

Kuzdern kedveli ezt.
  14. gyulaika

Szia!
    gyulaika ID 30370470

15. narancsvirag72

narancsvirag72 Fórum ismerője

Szia Kedves Admin!
    Szeretnék segítséget kérni az egyik eltűntnek vélt tárgyammal kapcsolatban. Nem találom a menüben, sem kitéve. Köszönöm előre is ha megnézed!
    Köszönettel: Narancsvirag72
    Farmod pontos neve? Narancsvirag73
    - User ID számod ?Gazda: narancsvirag72ID: 21072809
    - Pontosan mit hiányolsz a farmodról, a tárgy pontos neve? Fényfesztivál+
    - Mikor szerezted ezt a tárgyat, és hol, milyen módon? (Vásárlás, építés, nyeremény, stb.) Otthonülök2 event
    - Mennyi állt ebből a tárgyból rendelkezésedre korábban? 1 db

klé57 kedveli ezt.
  16. Kékmadár1

Munkatársam ellenőrizte:
    A kísértetszuvenír dekor a menüdben van. A váza ikon alatt megtalálod. Használd a kereső funkciót a kereséshez.

klé57 és gyulaika kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Világítótorony területére helyezted ki.
    Balról a 3 sor, (ferde vonalat kövessed a területen) és a vége előtt, egy hellyel látható, a keresett fényfesztivál tárgy.

klé57 és narancsvirag72 kedveli ezt.
  18. gyulaika

Köszönöm szépen:)

Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  19. narancsvirag72

narancsvirag72 Fórum ismerője

Kedves Kékmadár1!
    Nagyon szépen köszönöm Neked és a munkatársadnak is a gyors segítséget!

klé57 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia narancsvirág72!
    Most ismét én vagyok "ügyeletben" Kékmadár1 kollégánk helyett.
    Köszönjük a pontos és korrekt adatszolgáltatásodat, az megkönnyítette a keresést.