Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!

Én is meg szeretném köszönni neked, hogy a kérdésedet ilyen körültekintően és pontosan tetted fel.
    Milyen jó lenne, ha mások is követnék a példádat! :inlove:

Hidd el, hogy sziszifuszi munka a keresés, de ha ilyen pontos támpontokat kapunk, mint amit te adtál, nem csak a munkánkat könnyíted meg, hanem külön jó érzéssel tölt el bennünket az, hogy odafigyelnek ránk. :)

2. narancsvirag72

narancsvirag72 Fórum ismerője

Kedves Havasi Gyopár!
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. marti3883

marti3883 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Szeretném, ha segítenétek megtalálni az eltűnt "Ültess több fát" nevű alap dekor elememet. A fejlesztést szerettem volna rárakni, viszont sehol sem találom az alapot. Nem emlékszem, hogy bárhová is kitettem volna, így a menüben kellene lennie, de ott nincs. Már az is eszembe jutott, hogy nem is szereztem meg a "Bevezetés a farmmunkába 4. - 2020. november" event során, de utána néztem, sikeresen végigvittem azt az eventet és mivel ezt a fejlesztéses elem előtt kaptuk és a fejlesztés is meg van így ennek is meg kellene hogy legyen... valahol... De hol?!?:eek:
    Köszönettel: marti3883
    ID: 4203703

4. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám szerint a Baha Kincses szigeted kellős közepén kellene keresgélned! :)

Kuzdern kedveli ezt.
  5. marti3883

marti3883 Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm!!! kb 3 napja keresem, és csak a szemem szúrta ki xDxDxD

BackOffice és Othep kedveli ezt.
  6. dalmata10

dalmata10 Fórumelemző

Sziasztok!
    Bocsi a zavarásért de meglepődve láttam, hogy egy darab disznóval sem rendelkezek. Pár perccel ezelőtt szedtem le 13db és az sincs meg. Kérem aki tud, nézzen utána, hogy hova tűntek el a disznók. :oops::oops::oops:( Csak remélni merem, hogy nem a diszkóba mentek, hiszen az nekik tilos!!! :D:D:D Aki, esetleg akik, visszaterelik őket az ólba vagy tájékoztatnak róla örökké hálás leszek érte.;););)Köszönöm.

7. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Rengeteg helyre el lehet "tüntetni" a disznókat, Mi is úgy tudjuk átnézni a farmodat, mint Te saját magad.
    Piac, Tenyészház, Megrendelők, Terményes ólak...

dalmata10 kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Átnevezták malacra; így kerested?

9. dalmata10

dalmata10 Fórumelemző

HŰŰŰŰ a mindenét!!!!Sajnos kb. 1 éve csak nagyon ritkán tudok belépni a farmomra. :(Eddig fel sem tűnt, csak most néztem meg, hogy miből mennyi van és meglepődve láttam, hogy eltűntek:oops: Köszönöm szépen a tájékoztatást. ;)További szép napot.;)És ahogyan ígértem, a hálám örökké üldözni fog:D:D:D

-BombadilToma- kedveli ezt.
  10. Bipné

Bipné Fórum nagymestere

A szezon jutalomnál kaptam egy szomálai fenyőfát és nem találtam sehol

11. |Tamás|

Szia!

1: pontosan hol?
    2: Mikor?
    3: User ID
    4: Felhasználói név

12. dalmata10

dalmata10 Fórumelemző

Szia Tamás! Köszönöm szépen a segítségedet, de már B.Toma segített a névváltozás (disznó-malac) miatt eligazítani. Ezért a kis "csavargók" előkerültek. Köszönöm.xD

Kuzdern kedveli ezt.
  13. y_u_c

y_u_c Utánpótlás-írogató

Szép reggelt mindenkinek! Megcsináltam az eventet (tejes), megvan a felhő is, de a rávalók sehol. Ki nem tettem sehová, felhőre sem :( Most újrakezdem, de kevés idő híján azt hiszem bebuktam ezt a dolgot.... vagy esetleg tudnátok segíteni?
    ID: 2772104

14. |Tamás|

Szia!

Dekorokat kiváltottad a boltból?
    100 csillagos érme kell hozzá összesen.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csak-tejshake-v-2020-november.20289/

15. y_u_c

y_u_c Utánpótlás-írogató

16. |Tamás|

Valóban csak a felhőt váltottad ki, meg van 18 db, de alapba a pályák teljesítéséhez nem jár, hanem úgy kell becsövezni, hogy felszeded a csillagos érméket is. Pályán ha kimarad, akkor nem lesz meg....

-ágianyu33- kedveli ezt.
  17. y_u_c

y_u_c Utánpótlás-írogató

Köszönöm Tamás, ezt benéztem nagyon!!!!!!! (...és most finoman írtam le azt, amit mondanék.... :)

18. |Tamás|

Van még holnap este 6-ig idő, a pályák újracsövezhetőek, újrateljesíthetőek... (feltéve ha kész mind a 10 pálya elsőkörben)

19. picisziv

picisziv Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Kérem, hogy segítsetek, mert eltűnt a turbó mamutfám.
    Felhasználónév: picisziv
    ID: 1933518
    Segítségeteket elóre is köszönöm.

20. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A keresés érdekében kérlek olvasd el a topik első hozzászólását, és az ott feltett kérdésekre, próbálj a lehető legpontosabb válaszokat adni, amire csak tudsz.

https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/