Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    De most meglett már ugye?

2. Tatuaah

Tatuaah Utánpótlás-írogató

Igen! Bocsánat, a lényeget meg nem is írtam meg! Hát nem tudom, mi van ma velem:(

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  3. tifani56

tifani56 Junior szaki

Kedves admin ma ki pörgettem a vladimirt es volr 232 pontom ki váltottam a 60 db szuper tápot 200 száz pontért de nem adta meg. maradt 32 ö pontom .Köszönöm ha utánna néznétek udv tifani56

4. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

ID szám és farmnév ellenében. Addig nem tudunk neked segíteni.

5. Arrah

Arrah Járnitanuló

Szia. Megkaptam az 5 damaszk titok fám. De miközben tettem ki a tisztásomra kettő elveszett belöle.. Már frissitettem,.. nézegettem de nem találőm sehol.. :D Köszönöm a segitséget! farm:-Arrah- id:49490161

6. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A kollégám ellenőrzése alapján, 2021-07-23-án 15:15:55-kor kaptál 3 db „Damask” talányos fát, 12 etetés után.
    Máshonnan nem szereztél. Mindhárom megtalálható az erdei tisztáson.

Arrah kedveli ezt.
  7. Ni0na

Ni0na Járnitanuló

Sziasztok! Most etettem meg 4 Ingridet, de nem kaptam tőlük semmit. Meg tudnátok nézni? Köszönöm.
    Farm: Ni0na ID:1978825

8. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrizte:

2021-07-25-én 14:33:11-kor kaptál 2 db Kacsa Kata turbótrágyáját.
    2021-07-25-én 14:33:13-kor kaptál 2 db Kacsa Kata turbótrágyáját.
    2021-07-25-én 14:33:22-kor kaptál 2 db Farmpengőt.
    2021-07-25-én 14:33:24-kor kaptál 1 db Aranybanánt.

Ni0na kedveli ezt.
  9. Ni0na

Ni0na Járnitanuló

Köszönöm szépen, ezek szerint csak nekem nem jelezte.:)

10. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Esetenként valóban elég lassú a felugró ablak.
    De minden esetben kapunk ajándékot.
    Ingrid nem kap potya nasit sosem. :)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  11. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Fórummogul

Szép napot!

Az eventből nyertem két "Temze" talányos tenyészetet, de nem találom se a raktárban, se a földeken. Esetleg meg lehetne nézni, hogy merre lettek? Lehet, hogy kitettem és már learattam, de nekem ez nem rémlik :(

ID: 46821599
    Név: ^^Ayumi^^

12. Havasi_Gyopár

Szia!
    Jelenleg nincs a közelben olyan kolléga, aki be tudna nézni a farmodra, ezért hozok egy olyan hivatkozást, amely arra utal, hogy mik fejlődhetnek ki a Temze talányos tenyészetből, hátha úgy előbbre jutsz a nyomozásban, amíg meg tudjuk majd nézni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ndó-gazdaköri-küldetéssel-2021-április.21087/

13. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Fórummogul

Köszönöm, sajnos a listával sem jutottam előrébb, de akkor várok még! :)

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy valóban kiraktad már mindkét Temze talányos tenyészetet.
    Ma lett belőlük sólyomfészek 1. szint: sárga, és pillangókert 2. szint: narancs, 2021.07.26. 09-21-37 órakor.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  15. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Fórummogul

Hűha :D Köszönöm, akkor csak figyelmetlen voltam, bocsánat :oops::oops::oops:

16. Katicabogár48

Katicabogár48 Járnitanuló

Sziasztok !! Reggel kiváltottam a maja szentélyben a Bismarck és a rózsaszín banán szobrot !! Szerettem volna venni mindkét fából csengőpengőért , de csak farmaranyért lehet !! Ez most komoly ? Vagy nem jól működik ? Így nagyon sok játékos nem tudja megvenni !! Előre is köszönöm a választ !!

17. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Farmaranyért az XXL verziót lehet venni. Alap fát illetve az XL fát azt CSP-ért lehet
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Újdonságok-a-bahamarama-szigeten-2021-május.21180/

18. lili-om

lili-om Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    ID:4717607 lili-om gazda vagyok.Segitséget szeretnék kérni a Telihold varázslat felhősorról Az átalakulás üstje dekorációt nem
    találom.A teliholdas event előtt kivettem.Valószínű másik felhőre tettem,de nem találom.
    Segítségetek elóre is köszönöm.
    Szép napot és kellemes hétvégét kívánok.
    lili-om

19. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pontosan, jól gondolod. Este az autós moziban felhősorra raktad fel.

20. lili-om

lili-om Fórum-zöldfülű

Szia Tamás!
    Nagyon szépen köszönöm.
    Jó pihenést.
    lili-om