Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Köszi és valóban ott van.
     
    Luminary kedveli ezt.
  2. mamikert

    mamikert Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Mamikert vagyok, ID 1420174. Nem kaptam meg a 2. táblazsetont pedig kiváltottam mind a kettőt.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük, hogy a megfelelő topikba hoztad a problémát. :)
    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, türelmedet kérem.
    Amint lehet, jövök a válasszal.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    KB 10 perce arattam le a friss almot a góliátbogárról, kaptam az élő bónuszaimmal 4 darabot be akartam volna adni a gazdakörbe, a rendszer ki is írta a 4-et, de amikor a beadásra kattintottam azt írta ki, hogy nincs a pajtámban egy sem. Frissítettem, újra belépve már nem mutatta a négyet sem, valahová elbújtak...:oops:

    Megnéznétek nekem hogy hol kujtorognak a bogaraim? Esetleg én néztem el valamit?
    ID:40951777
    Gazda neve: -gyöngy-581
     
    Swartsch kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés megtörtént.
    Valóban kiváltottál 2 zsetont az eventboltból.

    upload_2024-7-7_0-13-50.png

    De azokat már be is adtad a horgászós eventbe, feloldottál ott 2 buborékos mezőt.

    Két zsetont viszont nem váltottál ki, azok még a játéktáblán vannak:

    Dzsungel tábla 2. szakasz:
    upload_2024-7-7_0-16-2.png


    és Tábor tábla 2. szakasz:

    upload_2024-7-7_0-17-11.png

    Ezeket ne felejtsd majd el kiváltani.

    Hozom számodra a kvízkérdések megoldásait is, hogy több helyes válaszod, ezáltal több Trívia-érméd lehessen: https://board-hu.farmerama.com/threads/esti-foci-eventcsevegő.25126/#post-1392764
     
    Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám az ellenőrzés során megállapította, hogy 2024-07-06-án, 21:31:53 -kor beadtál a Pankrátor csapat gazdaköribe 20 darab góliátbogarat.
    Előtte még nem tudtad beadni, mert 2024-07-06, 13:22:52 -kor csak 16 darab Góliátbogarad volt.
    Jelenleg 1 darab ól van kint a Szédült szántón, amit 2024-07-06-án 21:31:28 - kor indítottál és 2024-07-07-én 00:40:02 lesz aratható.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a munkátokat. Közben rájöttem, hogy arattam ugyan (kézzel) a bogarakat, de a rendszer valamiért nem fogadta és amikor újra beléptem a szédültre, beéretten találtam az ólat. Arattam és sikeresen be is vittem a gazdakörbe:)
    További szép napot, jó munkát és csodaszép vasárnapot kívánok nektek.
     
    Swartsch, jófarmerlány és Luminary kedveli ezt.
  8. karesz

    karesz Fórumlakó

    Szép napot kívánok! Csinálom a nefelejcs gazdakörit, teljesítettem a az 1.és feladat aranyát, de sehol nem találom a repülő mókus fészket, kérek szépen egy ellenőrzést! köszönöm! karesz2111 ID: 2813566
     
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Mivel ez az ajándék egy dekor, így a váza ikon alatt találod meg.
    A kép nálad készült.
    upload_2024-7-7_9-4-47.png
    További sikeres játékot!
     
    Dolphin, Swartsch és karesz kedveli ezt.
  10. karesz

    karesz Fórumlakó

    Köszönöm, néztem én ott is, de elbújt.
     
    Luminary kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ugye nem géppel próbálod kitenni? A munkások nem látják a tojásokat. Kézzel tedd ki, a Váza ikon alatt keresd.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  12. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Ha segítenétek, nagyon megköszönném... Megvettem a focis eventbe a +-s ajándékokat, de nem találom a büdi kincs, és a tűz dekorokat... Ha lenne időtök, energiátok, benéznétek hozzám? Köszönöm
    Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  13. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Tűz(+) dekort a Hajótöröttek partjára helyezted ki. Legfelül, középtájon keresgélj. Mellette megtalálod a Büdi kincs(+) dekort is.
    Kis segítség a kereséshez:
    upload_2024-7-9_17-19-37.png
    Sok sikert:)
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  14. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Köszönöm szépen a segítségedet, szép estét :)
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    z esti foci eventből 58 csillagért megvettem a felhőt és 2 kitevőt. Ma megcsináltam 2 területet ami 5-5 csillagot adott és van 6 csillagom nem tudom hova lett a 10 csillag. Kérlek segíts hol a hiba. Köszönöm Keresztanyu51 ID 34351982
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    szerintem picit kevered a fogalmakat.
    Az eventboltban Csillagos érmékért tudunk költekezni, ezeket minden tábla utolsó mezőjén tudjuk megszerezni, 2-2 db-ot.
    A mezőkön Csillagot kapunk ajándékba, melyet az Erdei tisztáson a Bölcs tölgyön tudunk felhasználni.
    Itt tudod átnézni a mezők jutalmait:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/esti-foci.25128/#post-1392677
    Csillagos érméd jelenleg valóban 6 db-od van, Csillagod pedig 1117 db.
    Megértésedet köszönöm!
     
  17. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    Köszönöm a segítséget félreértettem a csillagot és a csillagos érmékekt.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. [farmerlaci]

    [farmerlaci] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nevem [farmerlaci] ID4468862 , a focis event nyereményeit kitettem a Kergére most kellett volna aratnom, de csak az üres helyüket találom. Vége az eventnek és eltűnnek a dekorok? Légy szíves segítsél!
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    pontosan melyik dekorokat keresed? Amennyiben a Büdi kincs (+), a Csend hangja (+) és a Tűz (+), akkor semmi ok az aggodalomra, ezeket nem a Kerge kertbe helyezted ki, hanem a Házi kedvenc futtatóba. Mindháromnak lejárt már a pluszos tulajdonsága, ha törlöd őket, akkor fel tudod tenni a felhőre. Ha nem ezeket keresed, akkor kérlek, add meg a pontos neveket.
    Megértésedet köszönöm!
     
  20. mama560411

    mama560411 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !
    mama560411 vagyok ID 7970948
    Sajnos nem kaptam meg a 10 magomat. Kérlek segítsetek !