Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Nagyon szívesen, ezért is vagyunk, h segítsünk a bújócskázó tárgyakat megkeresni - igen, érdemes jobban szem elé rakni az ilyen folyamatosan fejleszthető dekorokat :)

mitnemertesz kedveli ezt.
  2. Kulturegér

Kulturegér Aktív író

Sziasztok , én keresem az eltünt dekorjaimat, mindkét farmomon. Az egyik Gazda: McTeknös ID: 8362427 a másik pedig : Kulturegér : ID: 7500266 A kulturon kitettem a retró pizza sütőt de a fejlesztést nem mutatja a dekor váza alatt. És a többit sem találom. Köszönöm ha tudtok segíteni.

3. Dolphin

Szia,
    köszönöm szépen, hogy áthoztad a Segítségkérő topikba a problémát, s hoztad az azonosítókat is.
    Ellenőrzésem alapján a Kulturegér farmodon a dobozban találod a fejlesztéseket, kezdd el gépelni a pizza szót, s meglesznek Nálad is. McTeknös farmon az alap dekor is és a fejlesztések is a dobozban vannak.
    upload_2023-11-14_17-59-52.png

Remélem előbújnak Nálad is (vélhetően nem ezen a néven kerested)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Kulturegér

Kulturegér Aktív író

Igen, nagyon szépen köszönöm. Retrót kezdtem gépelni. Már elő is bújtak a kis szökevények :) Még egyszer köszönöm szépen a sgítséget.

Dolphin kedveli ezt.
  5. pantheras

pantheras Utánpótlás-írogató

Szia! Kaptunk egy csomagot amiből ma szerettem volna kitenni a piccoló ládát és a virágfestést. Sehol nem találom pedig tegnap kiváltottam. Segítségedet kösznöm! pantheras ID 52172082

6. Dolphin

Szia,
    ellenőrzésem alapján a "Piccoló" ládát az Esőerdőbe helyezted ki, 2023-11-16 18:45:41-kor, ott vár Rád, hogy learasd.
    A Virágfestés (+) dekort pedig a Házi kedvenc futtatóba helyezted ki, 2023-11-16 18:46:22-kor.

A képek Nálad készültek:
    upload_2023-11-17_9-7-21.png
    upload_2023-11-17_9-7-57.png

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Kulákbogi

Kulákbogi Junior szaki

Tiszteletem!
    Több órája keresem már a pihenős szuvenírt, de nem találom. Lehet, nem is szereztem meg. Kulákbogi ID: 15019016
    Köszönöm a segítséget! Bogi

8. pantheras

pantheras Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a segítséged!!!

Dolphin kedveli ezt.
  9. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőrzésem alapján azt a szezont csak a 23.szintig csináltad, mindössze 13099 szezonpontot gyűjtöttél.
    Sajnos nem szerezted meg a pihenős szuvenír dekort.

10. akitakutya

akitakutya Törekvő

Szép napot kívánok!
    Házi kedvenc kifutóra szerettem volna kitenni kb. Nerbo Lessi 2x1 kitevőt. Eltűnt! Kérem, segítsetek megtalálni!
    ID: 13769964

11. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nincs olyan nevű dekor játékban, amit Te írtál.

Amennyiben a Mangó lassi forró fürdő dekorra gondoltál, azt ellenőrzésem alapján láttam a házi kedvenc futtatódban is, illetve a világítótorony területén is, 1-1 db-ot.

Dolphin és akitakutya kedveli ezt.
  12. akitakutya

akitakutya Törekvő

Köszönöm! A Mangó lassi-t keresem. A Házi kedvenc futtatóból hiányoltam. Megnézem. Szép napot!

Enike** kedveli ezt.
  13. Kulákbogi

Kulákbogi Junior szaki

Köszönöm.

14. Anna051955

Anna051955 Haladó

Sziasztok! Leszedtem a megszerzett retró pizzasütő alap dekoromat, másik területre kiakartam tenni.Nincs az eszköztáramban a dekorációk között. Anna051955 ID:18434814 :wuerg:

15. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ha fejlesztetted, akkor már a neve nem Retro... Próbáld a keresőbe azt beírni, hogy pizza.

Sali~*.* és Anna051955 kedveli ezt.
  16. Anna051955

Anna051955 Haladó

Köszönöm

-BombadilToma- kedveli ezt.
  17. mitnemertesz

mitnemertesz Fórumelemző

Sziasztok!
    Megint nem találok vmit, jelesül a Nasitanyát. Meg tudok esküdni, hogy valahova kiraktam már a farmonom. Most az új fejlesztéseket szerettem volna rádobálni, de nincs se menüben, se területen.

ID: 3401546

18. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kollégám megtalálta neked a már fejlesztett Nasitanyát, és a további fejlesztéseket is.
    A Raktáradban van mindkettő.

upload_2023-11-22_21-1-26.png

mitnemertesz kedveli ezt.
  19. szamóca1

szamóca1 Fórum-zöldfülű

sziasztok
    nagyon lelassult a játék nehezen tölt be

20. mitnemertesz

mitnemertesz Fórumelemző

Najó, feladom, most már tényleg veszek szemüveg(ek)et :D
    Ja és persze nagyon köszi!

smoldering kedveli ezt.