Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    cseresznye69, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Kedves Dolphin !
    Feltételezem, hogy az előző event csevegőjében Te találkoztál az én egymondatos hozzászólásommal, ami egy korábbi felhőnek a pontos megnevezésére vonatkozott.

    Készítettem saját használatra egy nyilvántartást az Égig érő paszuly felhőiről.
    Ez tartalmazza 2019 októberétől megszerzett felhőimet valamint az Enciklopédiában nyilvántartott összes felhőt.
    Valószínűleg a nyilvántartásom nem teljes. Nincs rálátásom a 2019 októberét megelőző megszerezhető és akciókban vásárolható, esetleg ajándékba kapott felhők egészére.
    A kérésem a következő :
    Hol tudom megnézni százszázalékos pontosságúra a játékban eddig előfordult összes felhő darabszámát és adatait ?

    A következő kigyűjtés nem kritika !



    Malacpersely felhősor (2020. november 27.)

    Black Friday azaz Fekete péntek akció : DISCOUNT DASH

    KIS AKCIÓ ZSÁK : 899 HUF

    Széf felhősor (2020. november 27.)

    Black Friday azaz Fekete péntek akció : DISCOUNT DASH

    KÖZEPES AKCIÓS ZSÁK : 2390 HUF

    Luxus felhősor (2020. november 27.)

    Black Friday azaz Fekete péntek akció : DISCOUNT DASH

    NAGY AKCIÓS ZSÁK : 7190 HUF

    Kincstár felhősor (2020. november 27.)

    Black Friday azaz Fekete péntek akció : DISCOUNT DASH

    ÓRIÁS AKCIÓS ZSÁK : 9990 HUF

    Tavaszi söprés felhősor (2021. március 12 – 2021. március 15.)

    Egy tematikus felhősor vásárlási akció

    TAVASZI SÖPRÉS FELHŐSOR CSOMAG vásárlási értéke : 299 FARMARANY

    Polip zsákmánya felhősor (2022. február 04. – 2022. február 06.)

    (MÉLYTENGERI IZGALMAK CSOMAG 5.

    A csomagsor vásárlási értéke : 899 HUF + 539 HUF + 2390 HUF + 1299 HUF = 190 HUF

    Látványos vízisízés felhősor 1 (event : 2023. augusztus 3. – 2028. augusztus 8.)

    Látványos vízisízés felhősor 2 (event : 2023. augusztus 3. – 2028. augusztus 8.)

    Változó levelek (event : 2023 szeptember 13. – 2023. szeptember 19.)

    A farmereink nagyszerűek felhősor (2023. november 16. – 2023. november 22.)

    A második kompenzációs csomag a legutóbbi DDos támadások miatt)

    Boldog 2024-et felhősor (2024. január 01. – 2024. január 01.)

    Újévi közösségi ajándékcsomag a HÍREK felületén)

    Az itt szereplő felhőket nem találtam az Égig érő paszuly rovatban, viszont az én nyilvántartásomban szerepelnek.
    Lehet, hogy oka van.
    Lehetséges-e, hogy ezeken kívül még további felhők is hiányoznak ?
    A Farmerama Enciklopédia Égig érő paszuly kimutatása egy nagyívű, szép munka. Nagyon sokra értékelem.
    Ezen észrevételekkel csupán kiegészíteni szeretném.
    Amennyiben módodban áll úgy, segítséged, útmutatásodat előre köszönöm.
    bactriaanus (Sándor)
     
    Othep, Sylja, aida2330 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha megengeded, én válaszolok Dolphin kolléga helyett.
    Részben, mivel Ő most nincs szolgálatban, részben, mert 2022. január óta én aktualizálom a Farmerama Enciklopédiájának ezen részét (és még sok mást.).
    Először is szeretném megköszönni, hogy felhívtad a figyelmünket ezekre a hiányosságokra.
    Nagyra értékeljük, amikor jelzítek ezeket nekünk. :)
    Természetesen utána fogok nézni, és pótolom, ami nem szerepel a leírásban.
    És igen, sajnos előfordulhat, hogy találtok hibákat, hiányosságokat a szokásos emberi okokból: fáradtság, figyelmetlenség, egyszerre sok a felvinni, rögzíteni való.
    Az évek során több modi is vezette a játék ismertetőit, de mindig megpróbáljuk a lehető legaktuálisabban tartani őket.
    Kérlek, ha bármikor ezután is felfedezel valamit, nyugodtan írjál.
    Én pedig a lehető legrövidebb időn belül kijavítom, amit szükséges.
     
    cseresznye69, Sylja, bactriaanus és 5 más kedveli ezt.
  5. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Kedves Othep !
    Köszönöm szépen a reagálást !
    Csak zárójelben megjegyezve : Sohasem keresek mások munkájában hibákat.
    Nagyon sokat köszönhetek a Farmerama Enciklopédiának - így az Égig érő paszuly fejezetnek is - a játék megismerésében.
     
    Sylja, Swartsch, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  6. anci091551

    anci091551 Haladó

    Jó reggelt! A gyopáron kérik, hogy rakjak ki 4 db vérbükköt. Már raktam ki 5-6-ot biztosan.Nem értem, miért nem pipálja ki? Talán egyszerre kellene kirakni? ID:48975570
     
  7. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Szép napot kívánok!Megszeretném kérdezni,hogy mi volt annak az eventnek a neve,amikor az eventnövény magját akkor kaptunk ha leadtunk tenyésztett állatokat,tudom,hogy ez édes kevés információ,de mintha csak egy eventnél volt ez.Köszönöm ha tud valaki válaszolni.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    esetleg erre gondolsz?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/népmesék.23793/#post-1330743
    Itt tudsz a korábbi eventek ismertetőiben keresgetni, ha nem ezt kerested:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventismertetők.281/
    Esetleg az évet / évszakot, ha behatárolod, úgy könnyebben tudsz keresni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és cseresznye69 kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak egy Segítségkérő topikba.
    Nem kell egyszerre kirakni, viszont fontos, hogy azt követően helyezd ki őket, miután elfogadtad a küldetést Alice-tól / Karcsitól.
    Ellenőrzésem alapján Alice 16-os feladatánál tartasz, s eddig 2 Vérbükköt helyeztél ki, mióta elindítottad ezt a feladatsort, így még kettőt kell kihelyezned, hogy készen legyél ezzel a küldetéssel.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Swartsch, anci091551, Othep és 3 más kedveli ezt.
  10. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    https://board-hu.farmerama.com/threads/Őszi-fesztivál-top-3000.21931/
    Köszönöm a válaszod,nagy nehezen de megtaláltam.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Sziasztok!

    Elnézést hogy ilyen butasággal zaklatlak benenteket...de közel állok a szintlépéshez a gyopároskánál... esetleg valaki tud abban segíteni, hogy megnézi nekem a beállításoknál, hogy a felugró ablak miért nem működik? Egy nagyon hasznos infókat tartalmaz, hogy az adott szinttel mi az ami elérhető a másik, hogy ezeket a képeket én képernyő fotóval mindig le szoktam menteni... de egy jó ideje már nem működik nálam.
    nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!
    További szép napot kívánok mindenkinek.
    Gazda: monikacicamica73 ID: 23862990
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezt a kérdést már nem először teszed fel. Továbbra is csak azt tudom írni, hogy nem beállítás kérdése, s nincsen ráhatásunk se, s nem is tudunk módosítani azon, hogy az automatikusan érkező felugró ablakok hol és mikor jelennek meg. Amit javasolni tudok, hogy várj egy kicsit a szintlépést követően, tevékenység nélkül, hátha nem azonnal érkezik meg. S lehet amikor nem jelent meg, akkor egy nem szándékos Enter vagy egér gomb lenyomással automatikusan "kiütötted". Volt már olyan, hogy ilyen központilag érkező felugró ablak a játékosnál pár perc késéssel érkezett meg.
    Egyéb javaslattal nem szolgálhatok.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Northwestern00

    Northwestern00 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Olyan problémám van,hogy tudtommal minden be van kapcsolva, mégse mutatja a felröppenőket, tp-t, amikor aratok. Esetleg ránéznétek? Előre is köszönöm.
    Farmnév: Northwestern00
    ID:57545624
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a beállításokban nem látok Nálad problémát. Böngészőben vagy kliensben játszol, hol tapasztalod a problémát? Próbáltál más módon is aratni, mint a megszokott. A játék naplójában ellenőrizve látok Nálad felröppenőket a 2024-02-27 16:08:56-kor a Szédült szántón, 2024-02-27 15:49:28-2024-02-27 15:53:07 között pedig a Főfarmon végrehajtott aratásoknál.
    Ahhoz, hogy tesztelni tudjam, adj engedélyt, hogy vmit learathassak a farmodon. Én Chrome böngészőben tudok próba aratást végezni. pl. fákat az Erdei tisztáson, vagy a Bahán vmelyik beérett növényedből néhányat.
    Amit még javasolni tudok, ha böngészőben játszol, hogy töröld belépés előtt a Gyorsítótárat és "Sütiket" (Cookies-okat). Kliensben történő játék esetén segíthet a kliens törlése és újratelepítése.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  15. Northwestern00

    Northwestern00 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Minden területen tapasztalom. Tudom,hogy megkapom a felröppenőket, meg a Tp-t, csak zavar,hogy nem látom. Másik Farmomon nincs gond. Chrome böngészővel játszom én is.
    Kérlek végezz akkor próbaaratást, ha nem gond.
    Köszönöm: Northwestern, alias Ninett79 :)
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Erdei tisztáson két fát arattam le a bal alsó sarokban, jött felröpi is és TP jelzés is, a bahán arattam növényeket, BTP jött, felröpi a pár mezőből nem érkezett - én nem tapasztaltam az általad jelzett problémát. Kérlek, próbáld ki, amiket javasoltam, s utána próbáld meg Te is az aratást:

    upload_2024-2-27_16-43-48.png
    Ennél többet nem tudok segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Northwestern00

    Northwestern00 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, most mutatja nálam is. A fene se érti, de most jó. :)
    Köszi a fáradozásaodat, további szép napot kívánok! :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszi a visszajelzést, örülök, hogy Nálad is megoldódott. További jó játékot!
     
    Sali~*.*, Swartsch és Northwestern00 kedveli ezt.
  19. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

  20. anci091551

    anci091551 Haladó

    Köszönöm! Ez a gyopáros nagyon lassan döcög!