Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm, hogy a megfelelő topikba átjöttél.
    Ellenőrzésem alapján a magokat megkaptad a 14 óra utáni belépéskor: 2024-07-11 14:07:48-kor. Ez ott is van a Pajtádban, már a Kedvence közé is beraktad, így nem pontosan értem, hogy mit is keresel:
    upload_2024-7-11_17-36-42.png
    A kép Nálad készült az ellenőrzéskor. Csak annyit teendőd van, hogy elveted a magokat.
    Ha Nálad nem látszik, akkor kérlek, végezz el egy géptakarítást, és töröld a Gyorsítótárat, Sütiket, ha böngészőben játszol. Az ellenőrzés Chrome böngészőben történt.
    Sikeres eventet!
     
  2. mama560411

    mama560411 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors segítséget ! Valóban átraktam de 0 darab volt és így nem is tudtam vetni. Most megjelent és el tudtam kezdeni dolgozni .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.7.24
  3. kigyo51

    kigyo51 Haladó

    Sziasztok kedves Modik!
    Sajnos valahová elkalabuláltam a "Hív a hegy" dekoromat. Magyarán nem találom. Kérlek, ha van türelme valamelyikőtöknek ebben a melegben keresse meg nekem! A fáradozást előre is köszönöm!

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Házi kedvenc futtatóba raktad ki, bal szélén középtájon fogod megtalálni, ha figyelmesen körülnézel.
    Sikeres keresést!
     
    aida2330 és kigyo51 kedveli ezt.
  5. kigyo51

    kigyo51 Haladó

    Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Megtaláltam az instrukciód alapján.
    Legyen szép a napod!
     
    aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  6. Dolografel

    Dolografel Fórum-zöldfülű

    Üdvözletem, kérem a segítséget, ha lehetséges: Dolografel a gazdanevem ID: 30844150 Elkészítettem a tenyésztős eventet, melynek egyik nyereménye a Sirályfészek. Azonban most szerettem volna kitenni, de nem találom. Kérem a tanácsot, hol találom meg? Köszönöm.
     
  7. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Dolografel!:)

    A "sirály" a farmos állatok közé tartozik a 3-ik szinttől. A keresésedhez azt tudnám javasolni, hogy a raktáradban az ólaknál a "Minden" fülre mindenképpen kattintsál rá. Utána pedig a jobb felső sarokban található keresőbe írd be a "sirály" szót, ahogyan én is tettem. Így hátha meglesz a keresett ólad, remélem segítettem vele.:)
    [​IMG]
     
    Dolphin kedveli ezt.
  8. Dolografel

    Dolografel Fórum-zöldfülű

    Kedves Palika17, mindenhol kerestem, hiszen tudom hol kell keresni, a kezdetektől játszom, azonban nincs meg .... nincs sehol.... a többi farmomon kitettem, egyszerre csináltam mindet, egyedül a Dolografel-en nincs meg a sirályfészek
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.7.24
  9. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Elnézésedet kérem akkor ez esetben, akkor moderátori segítségre lesz szükséged, gondoltam hátha tudok!:)
     
  10. Dolografel

    Dolografel Fórum-zöldfülű

    Akkor kedves Palika17 kihez forduljak, kinek írjak?
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem kell sehova máshova írnod, csak türelmesen megvárni, amíg egy Moderátor megjön a Fórumra.
    Palika17 Játékostársad segíteni próbált, mert van amikor ezzel megoldódik a kérdező problémája.
    Ellenőrzésem alapján sajnos ezen a farmon nem szerezted meg az eventben a Sirályfészket, ezért nem találod a dobozban.
    A középső feladatsorban 49 db Madarak jelvényt adtál be 2024-07-14 15:10:52-kor, sajnos egy még kellett volna a feladat teljesítéséhez.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-vadon-állatai-xix.25159/#post-1393596
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  12. attila20006

    attila20006 Utánpótlás-írogató

    Szia Attila20006 ID15899820 segitséged szeretnék kérni tegnap este főfarmos malomba csináltam a türülkőzőket 30db-ot ha jól emlékszem ma meg csináltam 20-at a bahamák malomjába és még mindig 61-et mutat mintha nem adta volna oda segitséged kőszőnőm szép napot
     
  13. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint én nem látok nálad hiányt.
    A két malomban összesen 143 malomterméket kevertél. Ehhez jön a kezdéskor kapott 10 darab és a Közepes strandkosárból kapott 8 darab törülköző. Eddig 63 lejátszott játékod van, 1 lehívva + 97 a raktárban. Ez összesen 161, ami megegyezik a lekevert és kapott malomtermékek számával.
    Sok sikert a folytatáshoz!:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Moderator segitseget kerem!
    A fofarmon a jjatek indulasanal lattam az egazt, [robaltam geppel elvetni, nem sikerult, kezzel is, ott kiirta hogy nincs eleg gazom. A terulet ures, az egaz eltunt! Tobbszori kibelepes utan sincs.
    Kerlek nezzetek meg!
    Elore is koszonom!
    Gazda: zsoxxya ID: 19684713
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak a megfelelő topikba, az event panaszládája nem alkalmas segítségkérésre (már több ízben leírtuk).
    Ellenőrzésem alapján a Kalózmennyország eventhez tartozó mindkét eventnövényt megkaptad a belépéskor, 2024-07-25 14:03:36-kor kerültek jóváírásra a magok.
    A Főfarmon 14:04-14:08 között arattál.
    Most a Főfarmon 2x2-es földjeid vannak kihelyezve, s valóban nincsen meg ez a vetőmagod. Azt sajnos a Játék naplójában nem látom, hogy mi történt vele. Amire gyanakodni tudok, ami elő szokott időnként fordulni, az az, hogy elvetetted az 1x1-es földekbe a vetőmagot, s ezt követően intézted a tereprendezést, így a földekkel együtt azt is törölted.
    5 óra múlva fog a rendszer újra 5 vetőmagot adni a Vasmacskafűből, addig azt tudom javasolni, hogy ültess Kör gabonát az Idő homokja eventhez 1x1-es talajban, s akkor nem veszik kárba a "kieső időd".
    A Szédült szántón érik a Kikötörcsin növényed.
    Megértésedet köszönöm!
     
  16. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Koszonom a valaszod!
    Nem! Nem toroltem ki az eventnovenyt! Mikor eleinte probaltam elvetni nagy teruletre, meg mutatta az egazt. Mivel nem tudtam elvetni geppel probaltam kezzel, akkor haromig azt mutatta, hogy elvetette a gazt, bar a terulet ures volt, a negyediknel azt irta ki, hogy nincs gaz. Tehat nem torolhettem en ki az egazt! Valami mas a problema! De ha en toroltem volna ki, akkor azt is latnotok kellene!
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem látjuk, hogy mi volt egy földbe vetve, mit töröltetek. A földekkel kapcsolatban aktuális állapotot látunk az ellenőrző panelen, s azt látjuk még, hogy mikor volt adott földön aratás. De hogy mi volt elültetve, azt mi nem látjuk.
    Továbbítottam a problémát kivizsgálásra, türelmedet kérem a válaszig.
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  18. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Koszonom!
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelezhetted volna, hogy a problémád megoldódott.
    Mire a Központ odaért a vizsgálathoz, azt állapította meg, hogy a Főfarmod 1x1-es talajban a teljes területen Vasmacskafűvel van már bevetve.
    Így nem tudtak mit kivizsgálni az ügyedben.
    Türelmedet köszönöm, bőséges aratásokat kívánok a továbbiakban.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  20. hzsoka

    hzsoka Junior szaki

    Sziasztok! Nem találom a Szezonos Piccolómat! A 34. sor kipipálva, meg is jelent az értesítő ablak, de a Piccoló sehol. hzsoka ID: 312047780 Előre is köszönöm.