Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    jól értem, hogy akkor megvannak a ládáid?
    Ha igen, további jó játékot! :)
    Szívesen segítünk amiben tudunk, ezért vagyunk

Sali~*.* kedveli ezt.
  2. picur627

picur627 Utánpótlás-írogató

sziasztok több mint 400 farmaranyam volt s csak 5 van hova tünt el? kérem segítségeteket köszönöm ID: 19950043

3. Dolphin

alex0824 kedveli ezt.
  4. picur627

5. Dolphin

Szia,
    ezek szerint vki más lépett be Hozzád.
    Sajnos nem tudok mást javasolni, mint, hogy sürgősen változtasd meg a jelszavadat, és soha ne add ki senkinek.

alex0824 kedveli ezt.
  6. picur627

Szia!
    Szeretném megtudni,hogy kinek lett elküldve az a 25 titokzatos ól. ID: 19950043
    Segítségedet előre is köszönöm.

7. Dolphin

Szia,
    ezen játékosnak kerültek elküldésre az ólak: -alexutza14-

8. picur627

Nagyon szépen köszönöm.

9. BlackPanther

BlackPanther Fórum-zöldfülű

Jó Estét8)! Megcsináltam a Díszkert rejtély eventet, de a felhősor jelzi, hogy a hasító delfint nem találja:(. Érdekes mert én találkoztam vele amikor befejeztem az eventeto_O, most meg nincs:p? Még csere sem volt azóta:cry:Örülnék ha rendbe tennék az elrontot5t játékot és csalások nélkül volna öröm benne.
    Bagira001
    ID: 4809700

10. Dolphin

Szia,
    ellenőrzésem alapján a Díszkert rejtély event - 1. küldetését nem végezted el egyáltalán. Ez 2 hete zajlott, szeptember 1-3 között, ekkor emlősöket kellett tenyészteni. Ezen a hétvégén nem indítottál egyetlen tenyésztést sem, így nem is tudtad a kapcsolódó gazdaköri feladatot elvégezni, mert nem szereztél emlős jelvényt.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...üldetések-2023-szeptember.23965/#post-1342429
    Csere napon próbálj majd Hasító delfint szerezni, mert biztos volt több Játékos, aki mindkettőt kivette az eventből.

11. BlackPanther

BlackPanther Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ.:sleepy:Aznap voltam kórházi vizsgálaton és rossz válaszok miatt, nem valószínű eventezés:cry:. Szomszéd ad ha küldhető lesz.;)

12. klada0430

klada0430 Járnitanuló

Sziasztok,

a kérdésem a következő lenne, hosszú hónapok óta nem voltak kint ólak a farmomon! Ma benéztem a menümben a farmos területen és csak kettő darab vadaskert 2. szint, amit találtam! Pedig biztos vagyok benne, 3 darab volt, maximumra fejlesztve! Mivel neon ólakat is a 3 vadaskerthez megfelelő mennyiségben gyűjtöttem! Kérem, valaki nézzen utána, hogy hova tűnt a 3. vadaskertem! Amennyiben van rá egyeltalán lehetőség...
    id...: 14121963

A választ előre is köszönöm!

Utoljára szerkesztett: 17.9.23
  13. ptzsombi

ptzsombi Járnitanuló

Szia.

Nem vagyok modi, de az nem lehetséges, hogy a 3. vadaskertedet kitetted valahová területre?
    Ha segítséget kérsz, mindig adj meg ID-t és farmnevet is, mert a modik ezek nélkül nem tudnak ellenőrzéseket végezni.

14. klada0430

klada0430 Járnitanuló

Mint írtam, évek óta nem használok ólakat, csak nullázáshoz! És pont a nullázáshoz van 65 (pontosabban 67) neon szalamandrám! A 3 vadaskert (24) és (41) a maradék területekre! Már használtam így a nullázást, ezért lepődtem meg, hogy egy darab hiányzik a vadaskertekből! 100% hogy egynek "nyoma veszett"! Hogy hogyan és mikor, arról elképzelésem sincs...

15. Dolphin

Szia,
    elviszem kérdésedet ellenőrzésre, türelmedet kérem a válaszig. Köszönöm
    Arra emlékszel, hogy mikor szerezted meg a 3-t, vagy emlékeid szerint mikor használtad utoljára mindhármat?

alex0824 kedveli ezt.
  16. klada0430

klada0430 Járnitanuló

Köszönöm, hogy próbáltok segíteni!
    A tavalyi TOP elött volt egy nagy nullázásom, (talán) akkor voltak kint utoljára a vadaskertek is (és akkor még rózsaszín szalamandrákkal, neon helyett)! Most terveztem megint - pár nap múlva - hogy rászánom magam egy komolyabb nullázásra és ekkor szembesültem azzal, hogy valami gond van, valami nem stimmel a "számokkal" és hiányom van...

17. Dolphin

Szia,
    köszönöm türelmedet.
    Ellenőrzésem alapján 2-vel rendelkezel jelenleg, mindkettő maxra fejlesztve. Eltűnni nem tudnak dolgok a farmról, s mivel a Vadaskertet elajándékozni sem lehetséges, így vélhetően rosszul emlékeztél a Vadaskertjeid darabszámára. Van lehetőséged bővíteni a darabszámot, a Piros kosár alatt FA-ért tudsz még vásárolni, Fejlesztési tervek pedig vannak a Pajtádban.

alex0824 kedveli ezt.
  18. klada0430

klada0430 Járnitanuló

Azért köszönöm!
    Úgy néz ki, nem lesz más választásom, mint azt tenni, amit leírtál...

Tudtam, hogy eljön egyszer majd az az idő, amikor a játék és farm miatt "elvesztem az eszem" és már hallucinálok dolgokat! ...akkor úgy néz ki, ez is megtörtént!?

19. sz.andi75

sz.andi75 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy utána tudnátok-e nézni, hogy farmaranyom hova tűnt.
    Nem tudom mikor költöttem el de még 200 felett volt egy pár napja.
    Előre is köszönöm!
    sz.andi75 ID: 6931003

20. Dolphin

Szia,
    ellenőrzésem alapján 2023-09-19 15:52:41-kor a Szomszédajándékozás keretében küldtél egy "Piccoló" titokzatos ládát, aminek 120 FA az ára.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szomszéd-ajándékozás-2023-szeptember.23994/#post-1344660

alex0824 kedveli ezt.