Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos nem teljesítetted a küldetésnek azon részét, ahol ez a dekor volt megszerezhető.

2. csobánka1

csobánka1 Járnitanuló

Köszönöm szépen.

3. ciklámen01

ciklámen01 Fórum-zöldfülű

Szia! Segitséget kérnék kiguvad a szemem de nem találom a fonott fűz dekort .Segitséged előre is köszönöm. ciklámen01 41027623

4. -Ilona53-

-Ilona53- Aktív író

Sziasztok!
    Sajnos nem találom a fonott fűz kitevőmet. Lehet, hogy elfelejtettem megcsinálni, vagy valahová eldugtam.
    Megnéznétek nekem? Elóre is köszönöm szépen.
    ID 21490776

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Köszönöm, hogy áthoztad a megfelelő helyre a problémát. :)
    Kis türelmedet kérem, mert nincs még ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.

-Ilona53- kedveli ezt.
  6. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján az Almagyűjtés dekorod a Kerge kertedben van kitéve.
    A Gesztenyefaragás - szintén.

jutka190226 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján nem szerezted meg a dekort, kihagytad a küldetést.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Othep

Kollégám ellenőrzése alapján nem szerezted meg a dekort, kihagytad a küldetést.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. -Ilona53-

-Ilona53- Aktív író

Köszönöm szépen. Nem tudom, hogy felejthettem el! A másik két dekorom megvan. :D

10. Othep

Szerencsére nem nagy gond, mert ezt a dekort 2 példányban is meg lehetett szerezni.
    Így azért van esélyed egy Cserenapon szert tenni rá! :)

Kuzdern kedveli ezt.
  11. lilimama

lilimama Fórum-zöldfülű

Sajnos én sem találom a fonott fűz dekort, a másik kettőből kettő van. Köszönöm, ha megnézitek. lililmama ID 1940977

12. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A kollégám ellenőrzése alapján, a kerge kertben megtalálod őket.

13. lilimama

lilimama Fórum-zöldfülű

Köszönöm a segítséget, és elnézést a szánalmas tévedésemért! És nagyon örülök!

14. vargagabriela

vargagabriela Fórum-zöldfülű

szia. nem tudom vásárolni farmaranyat-eltunt mastercard visa ,több volt és 3 marad evvel nekem nem megy .Hogy kapom vissza segitenni kell .Köszönom

15. Othep

Szia.

A Supporthoz kell fordulnod ezzel a problémával.
    Így éred el őket:

Az Általános kérdések tárgyat válaszd a Probléma típusánál, a lenyíló ablakban.
    Minimum 140 betűvel írd le a problémát.
    Olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.

Kérlek, a supporttal folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

16. csibegazda2014

csibegazda2014 Járnitanuló

Sziasztok, kérdezném, hogy a szezon gyümölcs szuvenirt hol találom a farmon? Köszi csibegazda2014 ID: 51330790

17. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

csibegazda2014 kedveli ezt.
  18. szivos.belane

szivos.belane Fórum-zöldfülű

Szia! Nem kaptam eventnövényt szivos.belane ID36114025

19. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Mindent megkaptál.
    Az eventnövényt a főfarmon és a szédült szántón lehet ültetni. A vetőtáblán ott vannak a magjaid ültetésre várva:
    upload_2021-9-29_15-45-2.png

jófarmerlány és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Sziasztok, az előbb próbáltam a nemestő felületen az érett amarántcserepeket átnézni. 3x nyomtam rá, nem sikerült. Közben a nemestésből ki-e lépkedtem. Végül újratöltöttem az egész farmot (balra fönn), és eltünt az érett cserépsor. Most nem tudom, hogy mit kaptam, ill. ha - véletlenül - sikerült volna valami bónuszt kinemesteni, azt megkaptam-e, vagy elveszett?
    Azóta 3 gyors nemestést végeztem, ill. még beleteszek egyet. Köszönöm!