Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    A problema nem oldodott meg, vartam a megoldasra masfel oraig, utanna megvettem a legkisebb ladat! De a vizsgalat soran sztem ez is latszott! Latszania kell, hogy egyszerre lett bevetve az egesz terulet, es nem arattam le elotte egazt!
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mivel be volt vetve a teljes területed a Központ nem folytatott vizsgálatot tovább.
    Ha kivizsgálást kérsz, akkor a vizsgálat eredményéig várnod kell, vagy jelezd, hogy vásárolsz egy kosarat és azzal ültetsz. Ne haragudj, de a problémád az volt, hogy nincs növényed. Aztán a Központban azt látják, hogy érés alatt van egy teljes területnyi event növényed.
    Bevallom, én sem gondoltam azt, hogy kosárvásárlás után nyomozzak, hisz nem jelezted, hogy a kivizsgálás ideje alatt vásárolni fogsz.
    Sajnálom, hogy így jártál, további eredményes gazdálkodást!
    Megértésedet köszönöm!
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezzel a Farm név és Farm ID párossal nem találtam farmot.
    Kérlek, ellenőrizd az adatokat, s küldd meg a jót újra.
    Nem lehet, hogy már kihelyezted azóta és ki is bontottad, azért nem találod?
     
  4. hzsoka

    hzsoka Junior szaki

    hzsoka ID: 31204778 nem raktam ki, mert nem találtam
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm a javított adatot, így már be tudtam nézni Hozzád.
    Ellenőrzésem alapján a Kalóz szezonban 2024-07-24 11:15:22-kor érted el a 34-es szintet.
    A piccolot kihelyezted, 2024-07-24 15:48:18-kor arattad le, Virágcsokor (+) lett belőle, mely jelenleg is megtalálható a Világítótorony területeden, alul középtájon.
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!
     
  6. hzsoka

    hzsoka Junior szaki

    Szia! Köszönöm szépen! Úgy látszik ez a sokfelé figyelés kicsit összezavart. Már az ID számom sem tudtam leírni :D
     
    Dolphin kedveli ezt.