Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    megtaláltam Neked:
    a Kísértetjárta kúriára raktad ki a keresett dekort, a képernyő közepén a Hátborzongató múzeumban találod meg, a bal felső sarokban:

upload_2023-10-4_9-52-22.png

Lehetőség szerint legközelebb ne dugd el ennyire saját magad elől. :)

Sali~*.* és vihence kedveli ezt.
  2. omami1949

omami1949 Fórum-zöldfülű

köszünöm

Dolphin kedveli ezt.
  3. afranya1945

afranya1945 Fórumszaki

Köszönöm, megtaláltam

Dolphin kedveli ezt.
  4. DGabriella

DGabriella Fórumprofi

Kedves Moderátor!
    Szeretnék segítséget kérni. Nem találom a „Madárijesztő kapitány” dekort.
    A Party pörgetés felhősör 2-re szerettem volna visszatenni (amikor az ilyen típusú felhősört nem akarom használni, lebontom az első dekort, és akkor teszem vissza, amikor pl. zöldséget termelek) de sehol nem találom.
    Elvileg azt a néhány dekort, amit lebontok, nem szoktam kitenni sehova, de most valószínűleg ez történt. Végignéztem az összes lehetséges helyet, de sehol nem lelem.
    Előre is köszönöm, és elnézést kérek.
    Gazda: DGabriella ID: 2543978

5. ari777

ari777 Utánpótlás-írogató

Segitséget szeretnék kérni!Reggel bekevertem a malomba 12 db. Ékköves ankh-t. A malomba meg is van de nem tudom beváltani mert sehol máshol nincs! Hol találhatom meg mert eddig nem volt probléma de most "eltünt"!!Segitségeteket előre is köszönöm: ari777 ID 8011494

6. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az általad keresett dekort felraktad a Halloweeni szörnyvadászat felhősorra.

DGabriella kedveli ezt.
  7. Swallow

Szia!

Nem célszerű leírni ugyanazt a problémát többször több helyre.
    Mindenkivel foglalkozunk és mindenkinek segítünk amikor csak időnk engedi.
    2023-10-10 06:52:51 5 db-t kevertél.
    2023-10-10 06:57:01 1 db-t kevertél.
    2023-10-10 07:34:06 3 db-t kevertél.
    Majd kicsit később még kevertél 1-1 db malomterméket.
    Ma nem játszottál egyetlen egy minijátékot sem.

8. DGabriella

DGabriella Fórumprofi

Nagyon szépen köszönöm. A felhősorokat is végignéztem többször is mégsem találtam.

9. ebencsi

ebencsi Haladó

Szia:) Az üvegházban nem fogadja el a hüllők jelvényt, pedig van belőle. Meg tudnátok nézni, mi a probléma?
    Előre is köszönöm.

10. Swallow

Szia!

Alaposan átolvastad az eventismertetőt?
    Minden fontos információt tartalmazza.

Üvegház

Ezen a térképen a bal alsó sarokból indulunk, de a 15-ös mezőt csak akkor tudjuk kiváltani, ha az előző szinten kiváltottuk a 2-es mezőt, vagyis az átjárót az üvegházba. Itt kiemelendő a 19-es mező, amely egy harmadik Nárcisz virágot adó mező. Ezenkívül fontos még az 1-es mező, ahonnan szintén átjuthatunk a harmadik szintre (kincseskamra).

Ezen a térképen szükség lehet az alábbiakra a mezők kiváltásához:
    • Hüllők jelvény
    • Ízeltlábúak jelvény

Ha ezekután sem boldogulsz, akkor szükség lesz a farmos adataidra, hogy eltudjuk végezni a szükséges ellenőrzést.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. Enikő65

Enikő65 Haladó

Én is így jártam mire rá jöttem hogy ízeltlábúk jelvényt kell beadni !!

12. Durinyuszi

Durinyuszi Fórum-zöldfülű

Segítséget szeretnék kérni. Kb. fél órája kiváltottam Jack boltjából 2 db démoni tölgyet. Nem kaptam meg. Már kiléptem, beléptem és nem találom.Farm nevem:durinyuszi, ID számom 56493627 Köszönöm a segítséget.

13. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    megvannak a fáid. Volt a kliensben egy kis techniakai probléma, de már orvoslásra került. Kérlek lépj ki most és újra be, látni fogod már Te is. A kép Nálad készült, én böngészőben tudok ellenőrzést végezni:
    upload_2023-10-18_15-8-5.png

14. Durinyuszi

Durinyuszi Fórum-zöldfülű

Igen, megvannak! el is ültettem őket! Köszönöm szépen!

Dolphin kedveli ezt.
  15. jucus100

jucus100 Rutinos

Szia !
    Kiváltottam a farmárudában a Bubó könyvei felhősort, de nem találom a felhők között. Tudna valaki segíteni?
    Előre is köszönöm.
    jucus100 ID: 16420847

16. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    A pszulyon van kereső funkció. Kezd el oda beírni,hogy Bubó, s kiadja :)

jucus100 kedveli ezt.
  17. jucus100

jucus100 Rutinos

Köszönöm szépen :)

Ninett79 kedveli ezt.
  18. ideals20111

ideals20111 Törekvő

Sziasztok!
    Teljes kétségbeesésben vagyok!:oops:
    Az Inutep átka felhőn azt írja, nincs meg a dekorom, az utolsó, a Kincslelet, pedig minden feladatot megcsináltam, jegyzeteltem, kipipáltam, a végén minden pályámat leellenőríztem - és most mégis hiba van a dologban. Utánanéznétek? Megköszönöm szépen!
    Most a könnyeimet türückölöm, mert ugye rengeteget kellett vele dolgozni. :oops:
    ideals20111 ID: 33849186

19. Swallow

Szia!

Sajnos rosszul emlékszel.
    A jobb oldalon a 44. feladatig jutottál, a Kincslelet dekor az 50. feladat nyereménye volt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/inutep-átka.24061/#post-1347632

ideals20111 kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az eventes felületen próbálkoztam a beadással még 15:00 óra körül, de utána telefonáltam,
    nem volt érkezésem írni.
    Először talán 5022 értékbe adtam be fatermést és állatot, nem történt semmi.
    Aztán szerintem mindent beadtam, amit ugye a fák és állatok az első aratásából kaptam, semmi.
    Frissítettem és itt tartok, szóval ez elég jelentős különbség.

5 fa* 6 termés= 30, és 3 állat. Ez összesen beadási értékben 14.262
    A matek sehogyan sem jön ki, s miután egyenlőre ez egy elég megbonyolított event és necces a haladás, jó lenne, ha
    jóváíródnának a hiányzó pontok.
    Azt hiszem nem én tehetek róla, ha az event nem működök, csak minden frissítés után.
    GA-BI-O-Farm ID1508500