Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bocsinet

bocsinet Fórum nagymestere

Segítséget kérnék,. Lejátszottam a 2 ingyenes játékot, de nem tudom mit kaptam, és azt hogy kell felhasználni. Én még nem értem a játékot. ID:16843238 bocsinet gazda. Előre is köszönöm.

2. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az 5000 értékhez 2023-10-26 14:40:17-kor beadtál egy pixelszívet (4.084) és 14 db pixelgyümölcs ( 14 x 67 = 938 ) ez összesen 5.022.
    A 20000 értékhez 2023-10-26 14:40:44-kor beadtál két pixelszívet (2 x 4.084), és 16 db pixelgyümölcsöt (16 x 67 = 1.072).
    Jelenleg 9.240 értékű beadásod van a 2. szintnél ami rendben van.
    A többlet beadás elveszik, szóval körültekintően kell elvégeznünk a beadásokat.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Swallow

Szia!

Pixelbetakarítás-növelőt nyertél mindkét lejátszott minijátékod során.

Pixelbetakarítás-növelő

• Pixelfákra érvényes.
    • Hatása: +6 betakarított fatermés.
    • Ideje: 1 óra
    • Visszaváltási értéke: 20 TP / 1 db
    Event terület

• 1. Itt láthatjuk a "Panda képregény" minijáték épületét. Innen lehet elindítani a minijátékot.
    • 2. Itt van lehetőségünk az eventes hozzávalókat beadni.
    • 3. Ezen a részen láthatjuk az eventhaladást mutató sávot.
    • 4. Itt jelennek meg a jutalmak, kiemelve a soron következő jutalmat.
    • 5. Itt láthatjuk az eventes trágyák menüjét, ahol be lehet őket aktiválni.

Javaslom az eventismertető alapos áttanulmányozását illetve a csevegő átolvasását is.
    Elég sok hasznos információt megosztottak kedves játékostársaink.

bocsinet kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Szia!

Köszönöm szépen, ez így már világos, csak akkor hogyhogy nem mutatja, akkor legalább a beadási sávokat külön-külön.

5. bocsinet

bocsinet Fórum nagymestere

Köszönöm szépen. Olvasni már többször olvastam, a fórumot is sokszor olvasom, előbb, utóbb tiszta lesz minden.

6. Swallow

Jó lenne valóban a jobb átláthatóság végett de sajnos nem mutatja.

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. ideals20111

ideals20111 Törekvő

Köszönöm szépen, ez akkor nem a mostani event volt a teliholdas... - azt a dekort mintha egy másik pályán megszereztem volna, pluszban, de már semmi sem biztos - na, utánanézek, köszönöm szépen a munkádat! További szép estét!

8. soska1joska

soska1joska Járnitanuló

Kockák frászos estéje event
    Beadok 20025 értékű eventterméket, rákattintok a szállítás gombra és lesz belőle 16336 érték! Hova tűnt 3698 értékű beadott termék?[​IMG]
    Szeretném, ha tájékoztatnátok.
    soska1joska
    ID:55549914

9. Sylja

Sylja Fórum hercege

Szia!
    Sajnos, csak fajtánként lehet beadni a dolgokat, egyszerre nem. Hiába választasz ki annyit, hogy meglegyen a beadandó, csak a legelsőt számítja be, a többi marad a pajtádban. Fajtánként külön-külön kell beadni.

10. zoldert

zoldert Fórum parancsnoka

Sziasztok!
    Megvásároltam Winnie Sandercin - tojás-t és nincs a polcon sehol így ki sem tudom tenni.
    Többször frissítettem és nem kaptam meg.
    Milyen lehetőség van rá, hogy meg is kapjam?

Gazda: zoldert ID: 2116615

11. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    ellenőrzésem alapján bent van a dobozodban - a kép Nálad készült:
    upload_2023-10-27_16-36-41.png

zoldert kedveli ezt.
  12. zoldert

zoldert Fórum parancsnoka

Köszönöm az ellenőrzést!
    Nekem azért nem sikerült, mert az építőmesterrel néztem és az nem mutatja meg, ezt a leírásba nem ártana beleírni.
    Már ki is raktam a napraforgódombba.

Dolphin kedveli ezt.
  13. Dolphin

Szia,
    pótlásra került az ismertetőben. A lényeg, hogy jóváírás rendben volt, és Te is megtaláltad. Erre nem gondoltam a válaszom írásánál, hogy építőmesterrel szeretted volna kirakni, ha írtad volna a bejelentésben, akkor arra is reagáltam volna. Te azt írtad, hogy nem kaptad meg. :)

zoldert és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. semmirevaló

semmirevaló Fórum mestere

Sziasztok! Az új eventben a nyereményként kaptam egy pixelfát és sehol nem találom. Meg tudnátok nézni hova lett? ID 49645828 Köszönöm előre is!

15. Dolphin

Szia,
    az eventben "Pixelfa árnyékában (+)" dekort szerezted meg, amelyet a Dobozban, a Váza alatt keress, ha sok dekorod van, akkor javasolt a keresőbe beírni a nevének kezdetét. A kép Nálad készült:
    upload_2023-10-27_23-34-4.png

semmirevaló kedveli ezt.
  16. semmirevaló

Köszönöm szépen, meg van! És hova lehet ki rakni?

17. Dolphin

Szia,
    a szokásos területekre, ahova a dekorok kitehetők. :) Nem rakható Teliholdas területre, Házi kedvenc futtatóba és felhőre.

semmirevaló kedveli ezt.
  18. semmirevaló

Köszönöm szépen!

Dolphin kedveli ezt.
  19. kpe59

kpe59 Fórum elő legendája

Üdv mindenkinek!

Szeretnék megkérni egy illetékest, hogy legyen szíves járjon utána, hogy megkaptam-e a tegnap indult szezon Alap szezondíj elnevezésű kitehetőjét. Ha igen, akkor hol lehet, mert az én keresésem nem vezetett eredményre.
    (Többször ki-be léptem, átfésültem a területeimet, keresőbe is beírtam, fórumon is tájékozódtam, hátha más se találja a sajátját...)
    Az intézkedést előre is köszönöm!
    kpe59, ID: 17170706

20. sakutyuk

sakutyuk Utánpótlás-írogató

sziasztok!
    Másodszor arattam le a pixelfa árnyékában kitehető dekort,elsőre megkaptam a fát,de most nem találom sehol! ki és beléptem,frissítettem..köszi a segítséget!üdv
    ID:21151284

Utoljára szerkesztett: 29.10.23