Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Szia!
    Köszönöm szépen, hű ott nem is kerestem, a kúria szinte be van betonozva.:)
    Apró észrevétel, elég faramuci dolog, hogy nem lehet a 3 dekort 1 területre kihelyezni, ezért lehetett a kavar.;)

Luminary és Kuzdern kedveli ezt.
  2. Lizikertje

Lizikertje Rutinos

Sziasztok! Megcsináltam a dínos eventet, de nem találom a cukiT-rex kitehetőt. Lécci segítsetek a megtalálásához. köszönöm.
    ID:22211372

3. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    ellenőrzésem alapján a keresett dekort felraktad egy másik nem tematikus felhőre.
    Az "Északi-sarki kaland felhősor 1." felhőn találod, bő 7 óra múlva "érik be", akkor le tudod szedni - event vége előtt a tematikus felhőre való dekorokat nem célszerű kihelyezni, felrakni másik felhőre :) (ha kirakom vhova, akkor felírom a noteszembe, h ne kelljen keresgetnem)

upload_2024-1-13_8-29-21.png

aida2330 kedveli ezt.
  4. Lizikertje

Lizikertje Rutinos

Szia, nagyon szépen köszönöm a segítséged , általában figyelni szoktam a felhőre kitehető dekorokat,de most valahogy elaludt az agyam:wuerg: ......( bocsi a plussz munkádért.) :inlove:

aida2330, Dolphin és Othep kedveli ezt.
  5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Elvittem ellenőrzésre a kérdésedet, de jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.

Szíves türelmedet kérem.

6. -gerbera-54

-gerbera-54 Utánpótlás-írogató

Köszönöm!

Megtalálat, kitettem a zuhatagok szigetére. Elnézést kérek.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.1.24
  7. Othep

Semmi gond, fő, hogy megtaláltad.
    Köszönöm, hogy visszajeleztél. :)

8. Szöszi2009

Szöszi2009 Járnitanuló

Sziasztok!
    Elnézést, lehet nem a megfelelő helyre írok. Eltűnt a "ledarált" malom termékem. Mindent beadtam, egymás után 1 Cuccos dobozt majd még 1 darabot készítettem; de a végén csak 1 db-ot adott a malom. Húúússss a másik eltűnt. :( Mi történhetett?
    Gazda: Szöszi2009 ID: 9208952
    Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.

9. Tityi-Totyi

Tityi-Totyi Junior szaki

Szép napot Mindenkinek!

Nekem hasonló probléma jelentkezett, a beadott Cuccos dobozt nem vette tudomásul a játék. A mennyiséget levonta, de a feladatot nem teljesítettnek jelzi.
    Tityi-totyi: ID 21583866
    Köszönöm a segítséget! További jó eventezést kívánok!
    Piroska

10. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján 2024-01-20-án (ma) 08:22:50 - 08:23:02 között készítettél a malomban 1 db Cuccos dobozt, utána pedig 2024-01-20-án 08:23:02 - 08:23:14 között szintén 1 db-ot.
    Nem tűnt el a dobozod, ezt magad is ellenőrizheted:
    upload_2024-1-20_10-39-38.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Othep

Szia.

Kollégám ellenőrzése szerint 2024-01-20-án 08:40:50-kor adtad be a feladatba a 3 db Cuccost dobozt, a részfeladat teljesítéséért meg is kaptad a hozzá tartozó jutalmakat.
    Ha figyelmesen megnézed a saját eventablakod, valamint az ismertetőben lévő ablakot, akkor is láthatod, hogy elfogadta a rendszer a beadást.
    De látható a feladat-jutalom táblázatát megnézve is, mit kér tőlünk a feladat következőnek (3 db Csecsebecsés dobozt)

Eventismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/elő-a-játékokkal.24458/#post-1367016

upload_2024-1-20_10-49-3.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Szöszi2009

Szöszi2009 Járnitanuló

Nagyon köszönöm valóban ott van, lehet később frissítette ezért nem találtam.
    Most megvan. :)

Othep kedveli ezt.
  13. belya6

belya6 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Szeretném a segítségedet kérni! Az előző szezondíjat nem találom sajnos. Annyi kis kütyü van már kitéve, hiába néztem át, egyszerűen nem látom. A karácsonyi szezonjáték alkalmával kaptam meg.
    Farmnév: belya6
    ID: 16879810

Előre is nagyon hálásan köszönöm a segítséget!

14. Othep

Szia.

Kollégám a Bahama Kincses szigeten találta meg a dekort.

image_2024_01_20T15_03_29_452Z.png

15. belya6

belya6 Fórum-zöldfülű

Hálás köszönetem :)

Othep kedveli ezt.
  16. ronka

ronka Járnitanuló

Sziasztok!Kevertem 4 db csecsebecsés dobozt és nem kaptam meg.A hozzávalókat is lenyelte a gép .Nem találom sehol.Megnéznétek mi tértént?köszönöm Ronka
    ID 1835076

17. Othep

Szia.

Elvittem ellenőrzésre a problémát, de jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    A válaszig szíves türelmedet kérem. :)

18. Othep

Szia ismét.

A kolléga ellenőrzése szerint 2024-01-21-én (ma) 08:25:13 - 08:25:19 között 1 db Kacatos dobozt kevertél be.
    2024-01-21-én (ma) 08:27:07 - 08:27:13 között szintén 1 db Kacatos dobozt készítettél.
    A Trópusi malomban ma 08:34:57 - 09:22:12 között kevertél be 15 db cápatápot.
    Majd elindítottál 20 db lajhártápot 08:35:23-kor, 08:35:50 -kor 20 db tobzoskatápot, majd ezután elindítottad a 4 db Csecsebecsés dobozt 11:11:25-kor.
    A lajhárból van még hátra 36 perc... és a többi még csak utána következik a keverésben ...

upload_2024-1-21_13-56-31.png

Ha kitörlöd a trópusi malomból az indított Csecsebecsés dobozok keverését, és átteszed a farmos malomba, azonnal keverni kezdi.

Vagy pedig kivárod, amíg a trópusi malom a Csecsebecsés dobozok előtt sorjában végez az indított tápkeverésekkel.

Dolphin és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. ronka

ronka Járnitanuló

Köszönöm szépen!Valószínű elkerülte a figyelmemet,mert nagyon siettem utazásra készültem.Tegnap este érkeztem addigra már megtaláltam.Bocsi,hogy +munkát adtam.Még egyszer köszi: Ronka

Luminary kedveli ezt.
  20. keresztanyu51

keresztanyu51 Haladó

Szia! megcsináltam az eventet a második feladatnál volt a "száll a por" kitevő és sehol nem találom. Köszönöm ha segítesz! ID 34351982 Keresztanyu51

Luminary kedveli ezt.