Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. P_Edita69

P_Edita69 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!

Sziasztok! Segitsetek! Keresem a Luxuskert nevű tárgyat! Előre is köszönöm! ID:14123599

Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.24
  2. Norbi005

Norbi005 Járnitanuló

Köszönöm, nem tudom hogy nem láttam:)

Dolphin kedveli ezt.
  3. HOPIHE1978

HOPIHE1978 Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Nem találom a kávézásra fel dekort, tudnátok segíteni, előre is köszönöm HOPIHE1978 id 10705929

4. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    ellenőrzésem alapján a keresett dekort a Világítótorony területre helyezted ki.
    A bal felső sarokban nézz szét, a Pöttyös ernyőgomba környékén.

A jövőben kérlek, figyelj rá, hogy egymás alá ne írj két bejegyzést, Szerkesztéssel tudsz módosítani. Most összevontam a kettőt.

5. Dolphin

Szia,
    a keresett dekort a Kerge kertbe helyezted ki, bal oldalon az alsó részen nézz szét.

HOPIHE1978 kedveli ezt.
  6. HOPIHE1978

HOPIHE1978 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen.

Dolphin kedveli ezt.
  7. Gabriel_Inc

Gabriel_Inc Fórum-zöldfülű

Szia, minden farmomon a napi ajándék 5 nappal "visszament". Egészen bizonyos, hogy használtam az aratógépet, ma pedig 22-ét tudtam "kérni".

8. Dolphin

Szia,
    az aratógép nem veszi át Rackó napi ajándékát, azt Neked kell a Hírek felületén minden nap átvenni.
    Ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t is.
    Megértésedet köszönöm!

9. pöttyzorka

pöttyzorka Junior szaki

Sziasztok! Meg lehetne oldani, hogy erre az 1 hétre szüneteltessétek a gyopárvölgyet, hogy be tudjuk fejezni az svsntet?
    Üdv pöttyzorka

10. Dolphin

Szia,
    ezt nem gondolom, hogy meg tudják oldani.
    Megértésedet köszönöm!

11. keresztanyu51

keresztanyu51 Haladó

Szia! a születésnapi ajándékba kapott 3-as felhőre sehol nem találom a "Newton almatörvénye" kitevőt. A többi 3 meg van. Köszönöm szépen ha segítesz. ID 34351982

12. Gabriel_Inc

Gabriel_Inc Fórum-zöldfülű

Rosszul fogalmaztam, Rackó 25-ei napi ajándéka volt az aratógép, azt használtam fel. Kérnék ellenörzést, de nem látom az ID számomat

13. Tanti58

Tanti58 Fórum-zöldfülű

Szia, ezen a farmon is azt tapasztalom, amit a Gabriel_Inc farm néven. Itt nem maradtam el eg nappal sem, 27-ei Rackó ajándékot kéne kapnom, de 23-át kapom

14. SparrowC

SparrowC Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves Gabriel_Inc!

Az ID számról az alábbi linken tudsz tájékozódni pontosan, enélkül nem tudjuk ellenőrizni a problémát.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/user-id.488/

15. SparrowC

Kedves keresztanyu51!

Kollégám ellenőrzése alapján a Newton almatörvénye dekorodat a Főfarmon, a Tenyészterep előtt (fent, középen) megtalálod.

16. keresztanyu51

keresztanyu51 Haladó

Nagyon szépen köszönöm

Dolphin és SparrowC kedveli ezt.
  17. SparrowC

Kedves Tanti58!

Kérlek add meg a Farmneved és ID számod, amennyiben szeretnéd, hogy ellenőrizzük a problémádat, mert csak így tudunk segíteni ilyen ügyekben.

18. biborka63

biborka63 Fórumfelvigyázó

Sziasztok !! Segítséget szeretnék kérni . A Party pörgetés felhősor 11 megvan , erre ki is raktam a 6 figurát !! A másik 6-hoz nem kapunk felhőt amire kitudjuk rakni ? Minden kitehetőm megvan !! biborka63 ID:6809366

19. zsoka1953

zsoka1953 Aktív író

zsoka1953 ID1947931 vagyok két dekort nem találok Veszélyes trambulin, és a Festékes baleset
    kérlek segítsetek a többit megtaláltam

SparrowC kedveli ezt.
  20. SparrowC

Kedves biborka63!

Kérlek a pontos nevét írd le azoknak a dekoroknak vagy felhősoroknak, amiket keresel.
    A "6 kis figurát" kifejezéssel sajnos nem tudunk mit kezdeni (nem vagyunk gondolatolvasók).
    Várom válaszod!