Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SparrowC

SparrowC Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves zsoka1953!

Kollégám ellenőrzése alapján a Veszélyes trambulint a Világítótorony területén a bal alsó sarokban találod.
    A Festékes baleset a Kerge kertben van, a Múzeumban.

zsoka1953 és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. biborka63

biborka63 Fórumfelvigyázó

Azt szeretném tudni , hogy a tavalyi 2023 -évben kipörgetett party pörgetésekhez csak 1 felhőt kaptunk ? Ugyanis csak 1 felhőt találok Party pörgetés felhősor 11 néven . Eddig minden évben 2 felhőt kaptunk !! Így tudtuk rárakni a pörgetéseknél kapott dolgokat ! Ami szám szerint 12 egy év alatt ! Nem tudom , hogy ezt másképpen , hogy tudnám megkérdezni ?

3. EpresAnni15

EpresAnni15 Törekvő

Sziasztok ! Segítségre van szükségem,igaz nem keresésben. A Gyopáron órák óta képtelen vagyok learatni a fákat. ID :24 33 520 Köszi,ha ránéztek !

4. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    köszönjük, hogy pontosítottad kérdésedet.
    Nem kaptunk 12 darab új dekort, csak 6 érkezett, és vélhetően ezért kaptunk egy felhőt.
    - 2023. februárban jött a Legforróbb fürdő
    - 2023. áprilisban a Szakura forró fürdő
    - 2023. júniusban a Mangó lassi fürdő
    - 2023. szeptemberben a Szuper bubis forró fürdő
    - 2023. októberben a Boszorkányfőzet fürdő
    - 2023. decemberben pedig a Csokis forró fürdőt.
    Melyik Party pörgetés dekornak keresed a felhőjét? Nem lehet, hogy az már 2022-ben érkezett, a Party pörgetés 10-es felhősorra kell rakni?

5. Dolphin

Szia,
    ránézhetek, de a problémát nem fogom tudni megoldani, sajnos.
    Bizonyára olvastad a hivatalos közleményeket, hogy tegnap délután óta lelassult a játék, s ez sajnos a Gyopáros terület működését is érinti.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/hivatalos-hirdetmények.271/
    A Központban dolgoznak a hiba elhárításán, s remélhetőleg mielőbb megtalálják a probléma okát.
    Addig csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg esetleg más módon belépni a játékba, mint a megszokott, hátha az segít egy picit. (Ha kliensben játszol, próbáld meg böngészőben, ha böngészőben, akkor vagy próbáld meg kliensben, vagy próbálj ki másik böngészőt, vagy böngészőben az inkognitó módot).
    Megértésedet köszönöm!

Sali~*.* kedveli ezt.
  6. EpresAnni15

EpresAnni15 Törekvő

Köszi ! Nem gondoltam ,hogy ott is baj lehet...

7. SnéDóri

SnéDóri Fórum hercege

Szia kedves Modi. Bár mindig igyekszem Rackó dekorjaira odafigyelni, most mégis sikerült valahová elrejtenem Newton almatörvényét. Ha időd engedi kérlek nézd meg nekem merre találom. Keresem egy ideje, de annyiszor befagytam, hogy feladom.
    Farm név: SnéDóri ID: 56643292

Luminary kedveli ezt.
  8. Luminary

Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kollégám ellenőrzése alapján a keresett dekort a Kincses szigeten találod. Alul, középtájt keresd légyszíves!
    Köszönöm:)

SnéDóri kedveli ezt.
  9. SnéDóri

SnéDóri Fórum hercege

Én köszönöm. Esküszöm többször néztem a szigeten, mert ott volt a többi is. Hiába na, vagy öregszem, vagy nem látok a szememtől. :) De megtaláltam.

smoldering, Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  10. Shelterguard

Shelterguard Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Nem találom a kávézásra fel dekort, kérlek segítsetek. ID: 2248038

Szia!
    Elvittem a kérésedet megvizsgálásra, kis türelnedet kérem!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.24
  11. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Kollégám ellenőrzése során megtalálta neked a keresett dekort, a Bahamarama hajótöröttek partján van a dekor, a bal felső résznél.

upload_2024-1-26_23-45-24.png

12. mathef

mathef Fórum-zöldfülű

Jó napot Kívánok! Minden nap belépek ,és mégsem találom sehol Newton almatörvényt !Már az összes dekoromat megnéztem felhősoromat sehol sincs ! :(
    Kérem ebben a segtségüket ! Köszönöm szépen !
    ID:2067800
    És ha mégsincs nekem,meg lehet esetleg valahol vásároni ?

Utoljára szerkesztett: 27.1.24
  13. biborka63

biborka63 Fórumfelvigyázó

Szia ! Nagyon szépen köszönöm a segítséget !! Én tévedtem . Elnézést kérek .

Dolphin kedveli ezt.
  14. Dolphin

Szia,
    ha mindennap beléptél és át is vetted Rackótól az ajándékot, akkor annak meg kell lennie :) Mivel nem ajándékozható, így nem tűnhet el a farmodról.
    Meg is találtam Nálad, a Zuhatagok szigetén álló Baha-Múzeumba rejtetted el magad elől.

zsani_apja kedveli ezt.
  15. cirmi54

cirmi54 Fórum mestere

Szia! Segítségedet kérem, mert nem találom sehol a Newton alaptörvénye és a Huppla hopp dekorokat.
    Munkádat előre is megköszönöm: cirmi54 ID: 13455264

16. Dolphin

Szia,
    a Newton almatörvénye dekor nincs a birtokodban, ezt 2023. novemberben lehetett Rackó ajándékaként megszerezni, itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-november.24157/
    S sajnos a Huplahopp dekort sem találtam meg Nálad, ezt 2023. májusban lehetett Rackótól átvenni, ha legalább 21 napon átvettük az ajándékot tőle. erről itt találsz bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-május.23531/
    Megértésedet köszönöm!

alex0824 kedveli ezt.
  17. mathef

mathef Fórum-zöldfülű

Nagyon szépen köszönöm a segitséget ! :)

Dolphin kedveli ezt.
  18. cirmi54

cirmi54 Fórum mestere

Sajnálom, remélem valamikor majd megvehetőek lesznek! Bocsi a felesleges munkáért! :)

Othep kedveli ezt.
  19. Dolphin

Szia,
    nincs miért bocsánatot kérned, a nem talált dekorok keresésében szívesen segítünk :) Sajnálom, hogy nem szerezted meg őket, de hátha bekerül majd a jövőben vmilyen módon a pótlása, erről nincs információnk jelenleg.

alex0824 és cirmi54 kedveli ezt.
  20. nagymami2

nagymami2 Törekvő

Tudja valaki mi volt Rackó januári ajándéka? Nem szeretném feltenni felhőre... Köszönöm!