Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    úgy látom, hogy Játékostársad válasza segített a megoldásban, mert most felfejlesztett állapotban, High-tech pizzasütőként találtam meg Nálad, az Esőerdő területen. :)

szöszi50 és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. derkata1969

derkata1969 Fórum-zöldfülű

S.O.S Segítséget szeretnék kérni tőletek a jelen gazdaköri feladatba szeretném beadni az árut a 2.feladatnál az utolsót és valamiért nem engedi,pedig a pajtában van 610db.De egyetlen egyet sem enged beadni,pedig már frissítettem,újra indítottam és semmi. :( Az eventnek meg hamarosan vége lesz! A megviccelés művészete eventben a mágikus tintavirágot nem tudom beadni! Nevem:derkata1969
    Id számom:56580362

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Köszönöm, hogy a megfelelő helyre hoztad a problémát.
    Elvittem ellemőrzésre a kérdésedet, türelmedet kérem.
    Talán rossz nyomon járok, de leellenőriznéd, hogy a "részletekben történő beszállítás a gazdakörbe" engedélyezve van-e Nálad a Beállítások - További beállításoknál.
    Ha nincs, engedélyezd, és ne felejtsd el a "Mentés" gombot megnyomni utána.

upload_2023-12-10_11-39-9.png

Csatolt fájlok:

Sylja kedveli ezt.
  4. derkata1969

derkata1969 Fórum-zöldfülű

Hálásan köszönöm a segítséget!!Valóban ez volt a probléma bár nem tudom miért váltott át ? :)További szép napot!!!

Sylja kedveli ezt.
  5. Othep

Szuper, nagyön örülök! :D :inlove:

Sikeres eventbefejezést kívánok! Szép napot!

inanna11 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. szokeerika13

szokeerika13 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Végigvittem az eventet, és a sokkoló kézfogás még sincs meg.
    A számom: ID6286667
    Köszönöm a segítséget: Fehérné Szőke Erika

7. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ez a dekor a Megviccelés művészete 1.gazdaköri feladatában volt megszerezhető.

Ellenőrzésem alapján 2023-12-07 17:16:02-kor beadtad a feladat 1.szintjének ezüst feladatába a 10 db tehenet, amiért meg is kaptad a jutalmadat.
    Ezt követően a 2.szint ezüst feladatával folytattad, 2023-12-07 18:29:26-kor beadtál 10 db Műfogat, amely feladatért szintén megkaptad a jutalmakat.
    A többi feladatot nem végezted el sajnos.

A rendszer a be nem adott 1135 db Bolondos virágot az event végeztével be fogja váltani számodra az eventismertetőben előzetesen jelzett értékek alapján.

8. 2ezredes

2ezredes Fórum-zöldfülű

Jó estét! Visszakaptam a piacról 50 tüntetőmalacot,mert nem kelt el.Újra megpróbáltam.....volna,de kiderült, hogy nem csak az 50 tünt el, hanem a raktárból is az összes.Ennek megoldásához kérem a segítséget. Köszönettel: haldorádor.id:22086503

Bocsi,téves nevet adtam! 2ezredes ID:22086503

9. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A Tüntető malac játékba kerülésekor állandó gazdaköri feladat is került be a játékba, amelynek neve: A nagy munkacsere.

Ellenőrzésem alapján ebbe a gazdaköri feladatba először 2023-03-26 09:37:30-kor adtál be az 1.szint ezüst feladatához többek között 12 db Tüntető malacot, amiét megkaptad a részfeladat teljesítéséért járó jutalmat.

2023-04-19 10:09:52-kor folytattad a beadást a 2. szint ezüst feladatával, ahová 14 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

2023-04-26 08:01:07-kor szintén adtál be Tüntető malacokat, mégpedig a 3.szint ezüst feladatához, összesen 16 db Tüntető malacot más egyebek mellett. A jutalom könyvelésre került számodra a részfeladat megoldásáért.

2023-05-04 08:52:23-kor a 4.szint ezüst feladatához láttál hozzá, ide 18 db Tüntető malacot adtál be más teljesítendők mellett, a jutalmat a részfeladat megoldásáért megkaptad.

2023-05-27 12:13:13-kor az 5.szint ezüst feladatát csináltad meg, ide többek között 20 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

2023-08-09 12:35:12-kor a 2.szint arany feladatához beadtál 28 db Tüntető malacot és 30 Pekándiót, de a feladat által kért Bűbájos boglárka - mennyiséget nem teljesítetted még, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

2023-10-26 01:09:43-kor a 4.szint arany feladatával folytattad a gazdaköri beadást, ekkor a feladat kérése szerint 36 db Tüntető malacot szállítottál be más beadandók mellett, a részfeladat jutalmát megkaptad.

2023-11-09 13:56:34-kor az 5.szint arany feladatával folytattad a beadásokat ebbe a gazdakörbe, 40 db Tüntető malacot adtál be más egyebek mellett. A jutalom könyvelésre került számodra a részfeladat megoldásáért.

2023-11-19 09:54:00-kor a 4.szint gyémánt feladatához beadtál , 72 db Tüntető malacot, 48 db Kaméleont, 55 Szilfatermést, azonban a feladat által kért Gyöngyvesszőt nem adtad még be, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

2023-11-30 11:19:42-kor a 3.szint arany feladatához teljesítettél 32 db Tüntető malacot, 40 db Szamarat, 42 db Júdásfavirágot, azonban a feladat által kért Kamillát nem adtad még be, ezért nem kaptad meg a jutalmát ennek a részfeladatnak.

2023-12-05 12:23:38-kor folytattad a beadást az 1.szint arany feladatával, ekkor 24 db Tüntető malacot adtál be más beadandók mellett, amiért szintén megkaptad a részfeladat teljesítéséért járó jutalmat.

2023-12-12 10:00:45-kor az 5.gyémánt feladatához beadtál 96 db Hódot, 45 db Pettyesfűz barkát.
    A feladat által kért 80 db Tüntető malacból 75 db-ot teljesítettél. A feladatba szükséges még Lótuszvirág is, ami szintén nem került még általad teljesítésre.

Ezeket a beadásokat magad is ellenőrizheted, ha a városban a gazdaköri feladataid között rákeresel "A nagy munkacsere" nevű feladatra, és végiglapozod a feladathoz tartozó összes beadandó szintet / feladatot.

A nagy munkacsere
    - tüntető malac - küldetése

Dolphin kedveli ezt.
  10. soosmargo

soosmargo Járnitanuló

Segítséget, ill. kis utánajárást kérek a soosmargo ID 17254780 farmra a Megviccelés művészete eventtel kapcsolatban, valamelyik késő este (éjszaka) totál leállás volt, amikor én még szerettem volna "dolgozni". Nem vagyok biztos benne , hogy akkor, de a Megtintázva című dekorhoz kellett volna beadni a növényt, amit nem tudtam teljesíteni. Csak sejtésem, hogy ott akkor, vagy másnap reggel belépési nehézség miatt maradtam le róla. Borzasztó ez az állapot, hogy mikor , meddig enged, milyen fázisban fagy le. Kiszámíthatatlan ilyen körülmények között egyáltalán játszani, figyelni 20-30 percnyi ki-kihagyások után hol is álltam. Köszönöm ha biztató választ kapok, ha nem, akkor is köszönöm a fáradozásotok.

11. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kollégám belépett a farmodra és az ellenőrzése során megállapította, az 5. napi küldetésnél, az 1. szint, ezüst feladatot, és a 2. szint ezüst feladatot csináltad meg, vagyis, az 5. napi küldetésnél nem szerezted meg a "Megtintázva" nevű dekort.
    Ajándék és csere napon próbáld megszerezni, biztos több gazdának is megvan duplán a dekor, szívesen cserélnek majd veled.

12. 20041029

20041029 Utánpótlás-írogató

Szia. Szezon bérlet 39 szinten a Cédrustoboz fa zöld pipaval jelzi a rendszer hogy megkaptam. De ha ki szeretném tenni a fát, sehol nem találom. Köszönöm a segítséget

13. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    nagyon szívesen segítenék megkeresni, de ehhez szükségem van a Farm nevedre és a Farm ID-ra.
    A fát Cédrusnak hívják, a termése a Cédrustoboz, Farmos ládában kerested?
    upload_2023-12-20_9-36-35.png
    A képet innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/#post-926055

14. 20041029

20041029 Utánpótlás-írogató

Dolphin kedveli ezt.
  15. kovacs.lajos.58

kovacs.lajos.58 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Gazda: kovacs.lajos.58
    ID: 56423123
    A Jegesmedve szezonban megkaptam a Szezondíj fejlesztést.
    Sajnos nem tudom hová tettem a szezondíj dekort.
    Kérlek segítsetek a keresésben!
    Üdv.
    Kovács Lajos

16. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőrzésem alapján a keresett dekort a világítótorony területén találod, a "szezonális" ajándék sárkányok mögött.
    upload_2023-12-21_22-33-16.png

Dolphin kedveli ezt.
  17. Judit613

Judit613 Aktív író

Sziasztok!
    Eljutottam a Teliholdas terulethez a jelenlegi eventben. A malomban eldugott 30 - 35 darab (sajnos nem emlekszem pontosan) fenyoagamat kivettem, lekevertem teliholdas koszorura, de se fenyoagam se kesz koszorum nincs egy darab sem. Megneznetek, hogy mi csuszott felre?
    Koszi szepen!

Csatolt fájlok:

18. Othep

Szia.

Elvittem ellenőrzésre a problémát, de türelmedet kérem, mert jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.

Csak azért kérdezem, mert egyszer sajnos én is jártam így 40 db dugdosott alappal: nem lehet, hogy sajnos, véletlenül még az előző terület koszorúját keverted ki?

-ágianyu33- és Judit613 kedveli ezt.
  19. Judit613

Judit613 Aktív író

Nagyon koszonom a valaszodat! Szerintem jol csinaltam, nagyon odafigyeltem, hogy a lila koszorut keverjem. Varok turelmesen, addig hatha jon megint az 5 extra fenyoag.

Othep kedveli ezt.
  20. bokaerzsi

bokaerzsi Junior szaki

Sziasztok.A mikulásműhelyben elértem a 13-as szintet de nem kaptam meg a 60 szuper trágyát.Pedig ki is van pipálva. Ki be lépés meg volt még sincs meg.Köszi ha valaki segít. ID:9906183. Kellemes ünnepeket mindenkinek.