Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Sziasztok!
    2 db szívmelengető tánc nevű kitehetőm volt a baha kincses szigeten. Egyiket szerettem volna áttenni a kergébe, így leszedtem. A másik ott maradt. Amit leszedtem sehol nem találtam frissítés és a játék újraindítása után sem:(
    Farmné: kozsuchné ID: 4174994
    Hálás köszönetem, ha meg tudnátok nézni hová keveredett:)

2. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Én sajnos csak 1-nek a nyomát találom.

Tavirózsa kedveli ezt.
  3. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Szia!
    Hidd el, nem állítanám, ha nem így lenne. Ami ott maradt, az alól szedtem le a másikat.

4. |Tamás|

Hol, és mikor szerezted a 2 db-ot?

5. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Az akkori event során. Már nem is szóltam senkinek, mert már 2017-es eventnél is az Elfújta a szél nevű dekort 2x megkaptam. Annak idején a Supportot is megkerestem ezzel, de azt mondták örüljek neki. A mai napig megvan mind2 darab, egyik a Hetedik képregény felhősoron, a másik pedig a 2017 január felhősor1-en. Az nem tűnt el, de ez a dekor most felszívódott:(
    Pedig azért akartam átrakni hogy a rendes Tp-met szaporítsa ne a bahásat.

6. |Tamás|

Ugye akkor most nem azt akarod mondani, hogy amit véletlen hiba folytán 2x megkaptál dekort, azt most írjuk jóvá?
    1 volt szerezhető az eventben. Ez meg is van. Amennyiben azt mondod, hogy XY-tól ZZZZ.MM.DD dátumon kaptad ajándékba, akkor csekkolom, és ha jogos, akkor tényleg jóváírjuk supporton, de egyelőre ezt mondtad. Nincs semmi alapja annak, hogy 2 dekornak kellene lennie belőle Nálad.

7. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Nem akarok semmit mondani, nem kértem, követeltem semmit! Csupán leírtam, hogy felszívódott, annyit kértem nézzétek meg, hátha csak én nem találom, nem látom. Nem is néztem eddig utána hol és mikor lehetett megszerezni. Nem írhatom hogy kaptam XY-tól, mivel a +-t adó dekorok tudtommal nem ajándékozhatóak és nem cserélhetőek. Őszinte voltam, ez is baj? Egyébként is volt már rá precedens, hogy a játék hibája miatt mások is jutottak némi előnyhöz, csak esetleg mélyen hallgatnak. Köszönöm, hogy feltarthattalak.

berkenye59 és Koppi kedveli ezt.
  8. |Tamás|

Írtál, hogy nem találod. Megnéztem, 1 db-ot találtam én is. Megnéztem hol volt szerezhető, tudtam, hogy 1 db-od lehet csak.
    Igen, plusszos dekor nem küldhető, csak ha már elvesztette a tulajdonságát.
    Megírtam, hogy 1-nek találom a nyomát. Ha tudod, hogy ez nem tiszta joggal volt Nálad, csak idáig használhattad (megjegyzem, 2019 decemberi tenyésztős event), akkor miért folytattad a témát? Meg kellett volna köszönni, és slussz. Nem tudom, hogy tényleg volt-e belőle 2 db-ot, nincs a dekoroknak születési anyakönyvi kivonatuk. Örülj neki, hogy 2019 december és 2021 között tudtad használni azt, ami jogtalanul volt Nálad. Ennek ellenére még Te vágod a fejemhez, hogy bezzeg másoknál is előfordul hasonló hiba? Akkor mégis csak fáj az az 1 db dekor "elvesztése".

Summa: 1 db dekorral rendelkezhettél +-os verzióban. ez megvan. Sima verziót nem mondtál, hogy mikor és kitől szereztél. Én 1 db nyomát találtam, másodikét nem.
    Amennyiben cseréltél valakivel sima verzióju dekort, ami nincs meg, akkor Kérlek közöld a dátumot és az illető nevét, megnézem.

9. klotildka

klotildka Utánpótlás-írogató

segitséget szeretnék kérni , tegnap délután óta nem tudok belépni a télapos játékba ,ráadásul ma reggelre az id számomat sem találom kérlek segitsetek

10. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia klotildka!
    Kérlek futtasd le a Ccleaner takarító programot, mert a játék során sok süti halmozódik fel, és azokat bizony időnként takarítani kell.
    Az ID számodat az alábbiak szerint tudod megnézni:
    Ha weben játszol, akkor az ID szám a farmkereten van alul, középen.
    Ha kliensben, akkor a farm ablak jobb felső sarkánál levő kettős fogaskerékre katt, majd a lenyíló kis ablakban a bal oldalon alul a villáskulcsra katt, és akkor kijön a Beállítások ablak, ott a jobb felső sarokban van, ahol a farmnév (gazda) is.

11. Olgi52

Olgi52 Aktív író

Sziasztok!
    Kérem szépen a segítségeteket, már kinéztem a szemem és mégsem találom a mostanában kapott Kösz a segítséget +-os kitehetőt. Farmnév: Olgi52
    ID: 1617653

12. |Tamás|

Szia!

Zuhatagok szigetén jobb felül van kitéve.

Olgi52 kedveli ezt.
  13. Ayrin67

Ayrin67 Fórumlakó

Sziasztok!Tegnap küldtem ajándékba BÚÉK2011 gazdának 1 Virágos dallamokat és most írja,hogy nem kapta meg!!!!A pajtámban sincs!!!Utána tudnátok nézni,hova lett???!!! Köszönöm!!Ayrin67 ID: 19565775

BÚÉK2011 kedveli ezt.
  14. BÚÉK2011

BÚÉK2011 Fórumszaki

Sziasztok!
    Köszi a segítséget, megtaláltam!
    Félrértés volt! :(

berkenye59 és Ayrin67 kedveli ezt.
  15. kiscic_05

kiscic_05 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Megcsináltam a Télapó szikla titka event első útvonalát. A harci sütés dekor mégsincs a pajtámban.
    Lennétek kedvesek utánanézni.

kiscic_05 ID: 52910487

16. |Tamás|

Szia!

Azért nincs a pajtádban a dekor, mert kiraktad a kerge kert jobb alsó része felé.

17. kiscic_05

kiscic_05 Fórum-zöldfülű

Így már megtaláltam:) Pedig végignéztem többször az összes kertet is, csak már az idegtől nem láttam. Nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat:)

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. Picikifli

Picikifli Fórum-zöldfülű

Sziasztok,
    Segítsetek légyszi, hogy hol találom ezt a 3 dekorelememet:
    Otthonos denevérvár
    Inspiráló szellemtánc
    Gesztenyefaragás
    Mindent átböngésztem már, de sehol nem látom őket!
    Köszönöm!
    Gazda: Picikifli ID: 4520560

19. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján
    Inspiráló szellemtánc
    2 alap dekor (Szellemtánc) van a menüdben és egy fejlesztés,

Denevérvár szintén
    2 dekor a menüben és egy fejlesztés (Otthonos denevérvár)

Gesztenyefaragás - nem szerezted meg.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  20. hosszumama

hosszumama Fórum-zöldfülű

Tisztelt cIm
    Hosszumama gazda vagyok és olyan gondom van, hogy feladat teljesitést követően kaptam éjféli tölgy xxl fát ,de nem tudom kitenni a teliholdas területre nem tudom miért nem kaptam alapfát csak fejlesztést
    ID 7638675

Köszönet