Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A Világítótorony területén keresd a dekort.

A bal legfelső szélről indulva a 9. sorban középen rátalálhatsz.

2. -bauer70-

-bauer70- Fórumprofi

Szia!

Köszönöm.

3. EpresAnni15

EpresAnni15 Aktív író

Sziasztok ! Tudom,hogy ez nem segítségkérő topik,de azt nem találtam,így itt szeretnék kérni ill. jelezni : a ma reggeli aratásomnál az arató lekapta Jack-ot és az olyan dekorokat ,amiket kézzel szoktam aratni. Meg tudná nézni valaki ? ID :24 33 520 Köszönöm szépen

4. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ameddig van plusszos tulajdonsága, addig csak a tojásarató aratja le, utána viszont ha át alakul normál dekorrá, akkor már simán leszedi a sima aratógép is.

5. EpresAnni15

EpresAnni15 Aktív író

Igen,ezt tudom...akkor nem jeleztem volna...Még bőven plusszos.

6. babaroman146

babaroman146 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen!!!!

7. |Tamás|

Viszont mivel nem állunk a hátad mögött, nem tudjuk megmondani, hogy félrekattintás-e, azt viszont tudjuk, hogy nem tudjuk reprodukálni problémát, így nem is tudom nemzetközileg jelezni, hogy probléma volna.
    Amennyiben legközelebb tapasztalod, akkor Kérlek készíts róla videót, és juttasd el hozzánk.

8. Paraszbecsület15

Paraszbecsület15 Utánpótlás-írogató

Értem. Csak gondoltam szólok. 6-8 "félrekattintást " csak észrevettem volna,mivel tojásaratóm nincs. És miről is kellene videót készítenem ? Az aratásról ? Az eredményről ? Az még most is megnézhető lenne. Nem értelek,a legjobb szándék ellenére sem.

9. |Tamás|

Amennyiben van rendes aratógéped, akkor van tojásaratód is, és 2 mm van a 2 gomb között.
    Elindítod a videót, megmutatod, hogy melyik gombbal aratsz, és hogy a rendes arató learatja a +-os tulajdonsággal bíró jacket (ennek is szerepelnie kell a videóban, hogy pluszos a jack amit learatott)

10. Paraszbecsület15

Paraszbecsület15 Utánpótlás-írogató

Köszönöm ,nem bizonygatok tovább. Megnézhetted volna, hogy pl. Jack mennyire plusszos még,de mindegy is,ne fáradj.Szép napot.

11. |Tamás|

Megnéztem, hogy pluszos, és a világítótornyoson ma reggel indult az érési fázisa, tehát azt sikerült learatnod, de az nem bizonyítja azt, hogy hova kattintottál, mert 2 mm választja el a 2 gombot egymástól.
    Hisztizhetsz, de mivel nem tudom reprodukálni az általad leírt jelenséget, ezért van szükség a segítségedre.
    Tudod, egy dolgot ha állítasz, nem tudjuk megismételni, akkor alá kell támasztani az állításodat.

Gondolj bele.
    Én azt mondom, hogy a boltban vásárolható kifli lila és narancs ízű. Akkor bizony Te is azt fogod mondani, hogy mutasd.

12. tamas1212

tamas1212 Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Nem találom a Papírrepcsik nevű dekort. ID: 11404283. Köszönöm.

13. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia !
    Nézzél szét alaposan a területeken, ha átvetted tavaly, a júliusi Rackó ajándékot, akkor meg kell lennie nálad!
    Főleg az újabb dekoros területeken nézz körül, pl. a Világítótorony vagy a Hajótöröttek partja, sokan ott gyüjtik az ilyen dekorokat!
    Rackó dekor ajándékai 2021-ben

14. tamas1212

tamas1212 Utánpótlás-írogató

Köszönöm, megtaláltam.

smoldering kedveli ezt.
  15. iminyo67

iminyo67 Fórum-zöldfülű

Szia! Segitséget kérnék a hócsata dekorom nem találom. Előre is köszönöm.

16. trabicsekes

trabicsekes Junior szaki

Gazda: trabicsekes ID: 5722585: Sziasztok. Legyetek szives segiteni,mert Nem találom sehol a pillangóstilus dekort,már kerestem de nem találom és kéne a felhősorra. Légyszi.

17. henrygazda

henrygazda Junior szaki

Sziasztok a szülinapi ajándékba kaptunk 3 paszuly lehetőséget, frissítettem a gépet de így sem találom. Hol keressem?

18. borderland57

borderland57 Fórum ismerője

Segítséget szeretnék kérni, már többször átnéztem a felhőket, az összes dekort leszedtem és nem találom őket:
    hólabirintus, tavaszi sürgölődés, pillangóstílus, papírrepcsik, szorgalmas mint a medve.
    Előre is köszönöm.
    borderland57 ID 1817561

19. Picuri1959

Picuri1959 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni mivel nem találom a Hólabirintus dekorom. ID 11918920.
    Segítséged előre is köszönöm.

20. |Tamás|

Szia!

Kérlek nézz körbe alaposan a farmod összes területén, és a nem tematikus felhősorokon.
    Amennyiben megszerezted, akkor ott kell lennie, hisz nem cserélhetted el.