Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kapacitás hiányában sajnos nem tudunk nekiállni mindenkinek keresgélni a dekorjait. Sajnálom.

2. zagimichna

zagimichna Törekvő

Nem is arra kértelek, hogy a dekorokat megkeressétek, mert azok nincsenek. Egy későbbi időpontban, amikor már kicsit lecsendesedik a dekor-keresős őrület, akkor majd újból jelentkezem ugyanezzel a kéréssel. Az is gyanús, hogy 5 egymás utáni hónapról van szó...

3. |Tamás|

Megnéztem, egyik dekor sincs meg, az október teljes naptárát látom utoljára, ott 9 átvételed volt.

zagimichna kedveli ezt.
  4. zagimichna

zagimichna Törekvő

Ezek szerint sokkal lassabb az adatközlés a böngésző és a szerver között, mint gondoltam. Az ezer százalék, hogy kilencnél sokkal többször vettem le októberben is az ajándékokat, hiszen naponta játszom.
    Köszi, hogy megnézted. Tanulság, hogy a játék teljességgel megbízhatatlan, és mindent le kell ellenőrizni - csak így elmegy a játék öröme ...

Köszi, hogy utánanéztél.

5. |Tamás|

A játék megbízható, ezt így ne állítsd, csupán ha lassabb az interneted, nem megy végbe az adatcsere oda-vissza a géped és a szerver között, akkor az olyan, mint ha nem csináltad volna meg. Szóval itt is érvényesül a lassan járj, tovább élsz c. mondtad.

Sali~*.* kedveli ezt.
  6. jason6666

jason6666 Fórum-zöldfülű

Sziasztok,
    Keresem az Őszi piknik nevű dekoromat. Tudtok segíteni, hoyg hová raktam ill. átvettem-e egyáltalán. (Manuálisan már átnéztem a felhőket és egyéb területetket, de nem találatm...) Köszi: Gazda: jason6666 ID: 2619212

7. |Tamás|

Szia!
    Kérlek nézz körbe alaposan a farmod összes területén, és a nem tematikus felhősorokon.
    Amennyiben megszerezted, akkor ott kell lennie, hisz nem cserélhetted el.

8. jason6666

jason6666 Fórum-zöldfülű

Szia,
    Ezt megtettem, de sehol nem találom. Ha esetleg meg tudná valaki nézni, hogy átvettem-e egyáltalán az adott dekort, azt megköszönném.
    Üdv: Gazda: jason6666 ID: 2619212

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az őszi piknik dekort nem vetted át 2021. augusztusában Rackótól.

jason6666 kedveli ezt.
  10. jason6666

jason6666 Fórum-zöldfülű

Köszönöm a segítséget.

11. Hornet001

Hornet001 Járnitanuló

Sziasztok. Születésnapi felhősorokban vannak nekem hiányosságok (mind a 3 felhőbe) és mind a 245 kész van.
    Az 1es felhőben a hűtött bari, hidegfürdő
    2esben tavaszi sürgölődés
    a másik születésnapi ajándék felhősorban mind a 4 elem: Hócsata,Hólabirintus, toboz és kereszt,szorgalmas mint a medve.
    csillagos érmékért sem vásárolhatóak meg :/

köszönöm szépen előre is a segítségeteket.
    Hornet001 ID: 54286462

12. mamarygen

Szia!

Nagyon sok dekort nem találsz!
    Tutira a felhősorokon kell keresned, mert ha nincs a két legújabb dekoros tárolóhelyen (ott is kutatnod kellene szisztematikusan!), akkor ezek a tárgyak a nem tematikus felhőkre kerültek.

Kérlek, így állj neki a kutatásuknak.

13. Soma040102

Soma040102 Utánpótlás-írogató

Szia! Már 1 hete keresgéltem a dekorok között mire megtaláltam a félcső dekoromat 2 db szuper gonosz tanya között! Mozgasd át őket, hátha!

14. spagetti24

spagetti24 Kivételes tehetség

Szia!
    Megnéznétek,hogy a Papírrepcsik kitehetőt átvettem e?Kerestem de nem találom,így már csak erre tudok gondolni.Köszönöm előre is.
    ID 50294918

15. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos ezt a dekort nem vetted át, azért nem találod.
    Sajnálom!

16. spagetti24

spagetti24 Kivételes tehetség

Köszönöm szépen.Gondoltam,mert tényleg vagy 100-szor átnéztem mindent,a következő lépés lett volna,hogy mindent bontok de így legalább tuti nincs nálam.

17. Hornet001

Hornet001 Járnitanuló

Gőzöm sincs azok h kerültek ennyire össze vissza, mikor a felhőket azt se tudom mikor rendeztem utoljára.. de köszönöm. apródonként meglesznek lassan :)

18. mamarygen

Az elmúlt évben voltak szép számmal nem tematikus felhősorok is, melyeket megszerezhettünk az eventek során.

Ott, azokat ajánlom átvizsgálásra.

19. Hornet001

Hornet001 Járnitanuló

nézem már mindet, mert olyan össze vissza vannak a felhőkbe h csak pislogok :/

20. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Ne haragudj, de NEM mondtátok!!!
    Év vége felé az egyik topikban láttam ilyen irányú kérdést és nem volt rá ilyetén válasz.
    A másik, hogy számomra a dekor képéből NEM derül ki, hogy Rackós. Nem fogok 3-4000 dekor megjegyezni, ne is várjátok a legtöbbünktől, ennyire nem káptalan a fejünk. Pont a technika korában kezdünk leszokni a memorizálásról. És olyan ütemben dőlnek a felhők, ilyen-olyan dekorok, hogy követhetetlen. Bevittem a javaslat topikba, hogy jelöljétek meg, pl. egy R betűvel, hogy ez Rackós dekor. Mert egyébként annyira nem durranások, hogy ki akarjam rakni földre, ha pedig felraktam egy felhőre, én nem tudom megtalálni. 5 sor után jojózik a szemem. Külön rá kell vinni az egeret, amikor vagy meglátom, vagy nem, nekem ehhez se szemem, se időm. Ha miattunk van a játék, a fejlesztők tegyenek róla, hogy komfortosan tudjuk használni. Ami 10-12 évvel ezelőtt működött, mert még az első kergét sem tudtuk megtölteni, az ma már nem műxik, az idő rég túlhaladta az akkori szinteket. Mégis nagyon sok terület megállt az akkori reflexek szintjén.
    Mondjuk, ha a felhők "érkezési" sorrendben lennének megjelenítve, könnyebb lenne az életünk, de számomra teljesen káoszos összevisszaságban vannak, régiek-újak, már rég nem tudom követni őket. Azt a néhányat, ami különösen fontos, pl. gesztenyesor, megjelöltem kedvencbe, a többit aratom automatában és fogalmam sincs, hogy melyik mikor, mit ad.A rajtavalókról pláne. A múltkor valamit megnéztem és elcsodálkoztam, hogy ilyen nevű dekorjaim is vannak??
    Érts: NEM ellened beszélek, hanem a fejlesztők ellen.
    Adjátok kezünkbe a keresőket, és akkor meg tudjuk nézni magunknak. Az az 1-2 lény, akinek nem megy, annak tudtok segíteni, akár a keresés megtanításával vagy bárhogyan.
    És csatlakozom Maffinhoz, az én felhőim se lesznek beüzemelve, mert nincs idegem vakargatni a 600 felhősoromat. Ha esetleg véletlenül vmikor rálelek, akkor talán.