Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. joc91

joc91 Junior szaki

Köszi a fáradozást, keresést !

Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  2. Györgyusz7373

Györgyusz7373 Fórum-zöldfülű

Szia!A Nagy gyár fejlesztésemet nem találom.Tudom hogy levettem,de nem találom a raktárban.Kérlek segítsetek,hogy hova tünt.Előre is köszönöm a segítséget.ID sz:37772520

Othep kedveli ezt.
  3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám megtalálta Neked.
    A dekor Sikeres gyár 10. néven a menüdben várakozik jelenleg is.
    Manapság a felfejlesztett dekorok már nem esnek szét alapra és fejlesztés(ek)re.
    Legközelebb, ha keresed, írd be mondjuk a gyár szót felül a keresőbe.
    Más tárgyak keresésénél is valami jellemző részlet, szó beírásával segít a kereső megtalálni a menüdben a tárgyakat.

rjolka, Kuzdern, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  4. ballamarika44

ballamarika44 Fórum parancsnoka

Segítséget kérek, az eventet megcsináltam a felhőt akartam beüzemelni, de a Bambusz villám sehol nem
    találom. A 3 db fejlesztés ott van. Így nem tudom beüzemelni.
    ballamarika 44 ID:10542004. Köszönöm

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Rozsdás bambuszvillámot keress.
    Felfejlesztve lesz bambuszvillám.

jófarmerlány, Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  6. ballamarika44

ballamarika44 Fórum parancsnoka

Köszönöm

jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  7. tibike756

tibike756 Fórum-zöldfülű

Köszönöm a segítséget!

Kuzdern kedveli ezt.
  8. Aandi

Aandi Járnitanuló

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, nem találom a felhőre kitehető Tengeri pockok-at. ID: 1244451 Előre is köszönöm!

9. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    A Tengeri pockok dekorod, a házi kedvenc futtatód, bal alsó sarkában van kitéve.

10. julcsi2005

julcsi2005 Járnitanuló

Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni.Nem találom a Profik a magasbab 3 -as event,felhőre kitehető Bambuszvillám nevű kitehetőt.Köszönettel:julcsi2005 ID:4047439

11. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia julcsi2005!
    Amikor a Profik a magasban eventet játszottuk, ott az első futam végén megkaptuk a Rozsdás bambuszvillámot.
    Az, ha végigvitted a feladatot, a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, az utolsó, vagyis 5. futam végén kapott felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekort már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.
    Tehát ne Bambuszvillámot keressél, ha még nem történt meg a felfejlesztés, hanem a Rozsdásat, amit ha nem raktál ki valahová, akkor a menüdben csücsül.

12. julcsi2005

julcsi2005 Járnitanuló

A problémám az ,hogy a Rozsdásvillámot sem találom a menüben,pedig végig csináltam az eventetMegköszönöm ha utána néztek. julcsi2005 ID:4047439

Utoljára szerkesztett: 11.7.20
  13. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!

Mindenekelőtt: ne írd le két helyre ugyanazt a kérdést!

Az eventben a dekorhoz lehetett fejlesztéseket szerezni. Először tedd ki a Rozsdás bambuszvillám dekort egy területre, tedd rá az összes (függönyös) fejlesztést, töröld ki a dekort a területről és fel tudod tenni a felhőre.

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  14. ibancs

ibancs Járnitanuló

ElnézéstDe nem találtam a választ.Ismétlem a Rozsdásbambuszvillámot sem találom sehol.julcsi2005 ID:4047439

15. BackOffice

Elnézésedet kérem, valóban én kevertem össze a neveket!

A hírem nem jó. :(
    Az eventből te két dekort szedtél ki (tudod, a duplázó luxus üzemanyaggal), de a fejlesztéseket nem dupláztad.
    Mindkét dekorra tettél fejlesztést, ezek a menüdben vannak. A fejlesztéseid elfogytak és van két félig fejlesztett dekorod, amelyek közül egyik sem tehető a felhőre.

Kérlek, vedd fel a supporttal a kapcsolatot, az "általános kérdések" menüpontot válaszd! Hátha ott tudnak neked segíteni.

Kuzdern és klé79 kedveli ezt.
  16. julcsi2005

julcsi2005 Járnitanuló

Megcsináltam az eventet, megtaláltam a bambuszvillámot, kiraktam és rátettem az első, második és a harmadik fejlesztést, de a harmadik fejlesztés eltünt az alap bambuszvillámról, tehát csak két fejlesztés van, pedig 3 volt. Nem értem hol a harmadik, mivel mind a három fel lett téve. Kérem a segítségeteket. Köszönettel julcsi2005. ID 4047439.

17. BackOffice

Szia!
    A válasz feletted olvasható.

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Shark29

Shark29 Fórum-zöldfülű

Sziasztok.Kérdésem a következő lenne.Úgy tudom a party pörgetések gyűjtése korlátlan.Egy hete kb.200-300 között volt a számuk,most pedig csak száz van.Hova tűnt a többi?Vagy változott?Köszönöm.Id 9333886

19. vati666

vati666 Utánpótlás-írogató

Nekem is kb 250 volt vagy 220, de ahogy néztem hirtelen még hírt se láttam, hogy figyeljetek gazdák, mert maximalizálva lesz és ha több van az elveszik. Mondjuk én azt sem értem, hogy asimát minek maximalizálják.

20. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Ezt olvastátok?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fociláz-2020-eventcsevegő.19749/page-5#post-1113404

bamgica kedveli ezt.