Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. soresne

soresne Fórum veteránja

Sziasztok !
    Megvettem a szuvenir felhősort.Rá is pakoltam amit kért,de a Szines tojás szuvenírt nem találom.Segítségedet kérném,hogy egyáltalán meg van-e.Úgy emlékszem,hogy végig vittem minden szuvenírt.Szeretném,a ránéznél.
    soresne
    5111156
    Köszönöm szépen a segítséged.

2. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A színes tojás szuvenír dekort nem szerezted meg a 14. szezonban.
    Eljutottál a 32. szintig.
    A dekor a 39-dik feladatszint teljesítése után volt megszerezhető.

soresne kedveli ezt.
  3. özséb

özséb Aktív író

Szia!
    Segítséget kérek! Az erdei tisztáson van 1 db Füvészkertem. Befejeztem a gazdaköriben az 2. és a 3.szint feladatát. De nem találom a fejlesztéseket. Hol találom, mit csináljak? Köszönöm a segítséget:)
    ID 3640116

4. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A gazdakörben nem lehet füvészkert fejlesztéseket megszerezni!
    A támogató gazdaköri feladatsorokban, csak a füvészkertek fejlesztéséhez szükséges különleges szerszámokat lehet megszerezni.
    Amiket máshonnan nem lehet csak a gazdakörben lévő, támogató feladatsorokból.

Az alábbi linkre kattintva részletesebben is olvashatsz a füvészkertről, annak működésérél, és fejlesztéséről.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/füvészkert-a-második-raktárház.14072/

5. soresne

soresne Fórum veteránja

Köszönöm szépen.Van-e kilátásban,hogy valamikor meglehet szerezni valami képen ?Mivel megvettem a felhőt szeretném ,hogy teljes legyen.

6. mamarygen

Szia!

Nincs tudomásunk a későbbi megszerzési lehetőségről.

Ezt, ezeket a szuvenír dekorokat a feladatok teljesítéséért sok beadandó leadásával kapták a szezont teljesítő játékosok.

soresne kedveli ezt.
  7. tündérkert

tündérkert Utánpótlás-írogató

Segítséget kérnék. Cseréltem 2 db ezüstakácia fát virágos dallamokért. A bevételnél mutatja, de a fát nem találom.

8. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A Főfarmon kerested?
    Amennyiben nem találod, pontos ID számot kérünk, hogy megnézhessük mi a probléma!
    Köszönjük!

9. tündérkert

tündérkert Utánpótlás-írogató

Köszönöm a segítséget, én a bahamán kerestem.

smoldering kedveli ezt.
  10. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Köszönjük a visszajelzésed, örülünk, hogy megoldódott a probléma!

11. jocoka64

jocoka64 Fórum-zöldfülű

Sziasztok..Segitséget szeretnék kérni ,,A felhősoromon 151 db felhősor jelenik meg pedig 300 on felül van hogyan tudom előhozni mindet ?Legyenek szivesek megnézni az ID számommal..7778255,,Jocoka 64 köszönöm szépen

12. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Oldalt vannak kategorizálva a felhősorok.
    Nyisd le a kis zöld fület és ott tudsz váltani köztük.

upload_2022-6-4_10-1-12.png

Ezt válaszd.

upload_2022-6-4_9-59-21.png

(A kép illusztráció, nem a farmodon készült.)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. berzsi1

berzsi1 Utánpótlás-írogató

Kiszerettem volna tenni a második sárkány lovast a másik 3 fejlesztéssel miután az elsőt rátettem visszamentem a következőért és a
    3-ból a kettő helyet már csak egy volt azt is feltettem közben ki is léptem de a harmadik azóta sincs meg nem tudom hogy hova lett.
    ID:2905207 előre is köszönöm a segítséget.

14. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Amennyiben egy dekorhoz fejlesztések tartoznak, és ezeket ráhelyezzük a dekorra, akkor azok "összeépülnek". Tehát ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy a dekor onnantól kezdve fejlesztéssel bír, és a fejlesztés külön, mint kategória többé már nem létezik a menüdben. A fejlesztett dekor azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, amikkel az egyes fejlesztési szintek felruházzák.

A fejlesztésekről röviden:

A fejlesztések használata:
    A fejlesztéseket a megszokott függöny animációval tudjuk a dekorra helyezni.

Ezt azt jelenti, hogy nincs keveredés, nem lehet összecserélni az alacsonyabb, vagy magasabb szintű fejlesztéseket,
    hiszen egy-egy függöny használata mindig a következő fejlesztést teszi hozzá a dekorhoz.

A profik a magasban event dekorból maximálisan kettőt lehetett szerezni az event során, és a két dekorhoz maximálisan 6 db fejlesztés lehetett a menünkben, amennyiben a megfelelő feladatoknál a duplázás lehetőségét választottuk.

A gyakorlatban ez így néz ki, itt magad is tudod ellenőrizni, hogy néz ki most a fejlesztett dekorod, és mi a neve, milyen tulajdonságai vannak:

Az event nyereményei

Az event során a Sárkánylovas alap dekort az 1. futam végén szerezhetjük meg.
    A további futamok során, összesen 6 darab fejlesztést szerezhetünk a dekorhoz. Ahhoz, hogy 6 db fejlesztést megszerezzük, Luxus bioüzemanyag malomtermékkel kell elérnünk az adott futam végén lévő utolsó lépést. Kizárólag az 2., 3. és 5. futam végén szerezhetünk fejlesztést. Minden esetben a fejlesztések száma 1. Ezért dupláznunk kell a fejlesztéseket, hogy 6 db fejlesztésünk legyen: ehhez kell a Luxus bioüzemanyag.
    A fejlesztéseket Sárkánylovas fejlesztés néven kapjuk meg, ezeket a fejlesztéseket függöny-fejlesztés formájában kapjuk meg.

KépNévLeírás
    [​IMG]Sárkánylovas fejlesztésElsőként a Sárkánylovas dekorra tudjuk ráhelyezni,
    amit az első futam végén lehet megszerezni.
    A továbbiakban, mindig az adott Sárkánylovas szintű dekorra tudjuk
    ráhelyezni a Sárkánylovas fejlesztést.
    A fejlesztés menete
    Az adott fejlesztettségi szintű Sárkánylovas dekorra helyezzük rá a Sárkánylovas fejlesztést, ezután várjunk pár másodpercet és megtörténik a fejlesztés.

Figyelem: javasoljuk, minden egyes Sárkánylovas fejlesztés megszerzése után,
    frissítsük a játékunkat és azután helyezzük rá az újabb Sárkánylovas fejlesztést az előző fejlesztési szintű Sárkánylovas dekorunkra!

KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenTerményA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Sárkánylovas12:00 óra7.400-2x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek)
    [​IMG]Ügyes sárkánylovas12:00 óra7.700-2x23.mindegyik területre
    [​IMG]Lenyűgöző sárkánylovas12:00 óra7.900-2x23.mindegyik területre
    [​IMG]Fenséges sárkánylovas 112:00 óra8.4001x Tápos láda IV2x23.mindegyik területre
    [​IMG]Fenséges sárkánylovas 212:00 óra9.0001x Tápos láda IV2x23.mindegyik területre
    [​IMG]Fenséges sárkánylovas 312:00 óra10.2001x Tápos láda IV2x23.mindegyik területre
    [​IMG]Fenséges sárkánylovas 412:00 óra12.6001x Tápos láda IV

TP/BTP bónusz (mindenre, mindenhol). Bónusz: 45%. Időtartam: 02:00 óra.
    2x23.mindegyik területre

Bővebb információt erről az eventről alább szerezhetsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2022-május.22427/#post-1264414

barbi021951 és Kuzdern kedveli ezt.
  15. keresztanyu51

keresztanyu51 Aktív író

Szia! Segítségedet szeretném kérni a tegnap befejeződött evenntel kapcsolatban. A pokoli kutyaház fejlesztést az utolsó kivételével megcsináltam, ha jól emlékszem 4-et. Ezeket ki is tettem. Az utolsó nem sikerült mert úgy emlékeztem 22-óráig tart az event. Most reggel csak az alap kutyaház van a fejlesztések eltüntek a raktárban sem találom őket. Van lehetőség, hogy visszakapjam? Köszönöm ha segítesz. Keresztanyu51 ID 34351982

16. mamarygen

Szia!

A farmodon nem az alap Pokoli kutya villa1 tárgy található.
    ezt jelezted, ennek a tárgynak a képe pedig ilyen:

Nálad ez van kihelyezve, neve: Alap pokoli kutya villa 1 Ez az ötödik fejlesztésű tárgy.

kanyu51.png

Minden fejlesztéssel más és más nevet kap az ilyen sokfejlesztéses dekor.
    Ezt pontos névvel kell keresni a Leírásban, ahol be is azonosítható.

A farmodon az eddigi eventekben megszereztél 5 fejlesztést:
    - a Trópusi óltörténetek event boltjából kiváltottál 2 függönyt a dekorhoz - (nem volt teljes az event teljesítésed),
    - az Illúziók cirkusza eventből 3 db-ot. (ez abban az eventben a maximális függönyszám volt)

Tehát, nem hiányzik semmi a fejlesztett dekorhoz.

17. keresztanyu51

keresztanyu51 Aktív író

Köszönöm szépen a segítségedet!

18. bobita

bobita Junior szaki

Sziasztok! Az erdei tisztáson elvetettem az event növényt és se elvetve nincs, se a magtárban. Vajon hova lett? bobita-1970 ID: 30142923

19. krédi2

krédi2 Utánpótlás-írogató

Szia! Krédi2 vagyok az ID-m 16239908. A Pizzás eventnél az elültetett Mozzarellagolyó eventnövényt le aratás után a rendszer nem írta jóvá. Ki-be lépés után sem. Segítséged kérném a megtalálásában. Köszönöm előre is.

20. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Adminisztrátor kollégám ellenőrizte a kérdéses növényeket.
    Kérjük nézd meg az 1*1-es kockákat, ott vannak a növények.

bobita70.png