Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A felhősort valóban megszerezted. De azért nem látod, mert nem teljesítetted a gazdakörben az Égig érő paszuly feladatsort.
    Mihamarabb állj neki, hiszen az eddig megszerzett felhősorokat addig nem tudod használni.

Bővebben az alábbi linken informálódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-égig-érő-paszuly.592/

stb_farmer kedveli ezt.
  2. titok

titok Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Kiraktam a répás kenyeret hol a boldog betakarítás? Már a tapasztalatpont csak 50-% akkor, hogy is van ez? Ha bakit követek el rögtön jeleztek!!!!

3. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

4. banyavar1962

banyavar1962 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Véletlenül felszedtem művelés alatt 1 vadaskertet :cry:. Nem találom a benne lévő rozmár medencét és pudlimoly ólakat a pajtába. Kérlek nézzétek meg.
    Köszönöm: banyavar1962

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ezek farmos állatok, a farmos menüben keresd őket.
    Ha nem találod, adnál egy ID-számot, kérlek?
    Anélkül mi sem tudjuk megnézni, mi a helyzet.

stb_farmer, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  6. banyavar1962

banyavar1962 Fórum-zöldfülű

A farmos menüben nem találom:(. volt 2 rozmárom, de tegnap lett a talányosokból plusz kettő, és egy pudlimoly is lett a talányosból. Tehát 4 rozmárnak és 2 pulimolynak kellene lennie. ID: 56395290
    Köszönöm

Köszönöm a munkádat, megtaláltam:)!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.8.22
    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  7. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nem találok két dekor elemet, ami hiányzik a felhősorról. Nem azt kérem, hogy keressétek meg a farmon, hanem hogy azt nézzétek meg, olvastam az ezzel kapcsolatos közleményt, tudom, hogy nem ebben nem tudok segítséget kérni! Azt, kérem, azt nézzétek meg, hogy volt e valaha a bírtokomban ez a két dekor! Mert ha nem, akkor nem keresem tovább.
    Ez a két dekor zümmögő méh szuvenír, a másik a romantikus szuvenír. (képet már kaptam róluk köszönöm tudom, hogy néznek ki) Szinte biztos vagyok benne, hogy megvoltak, hiszen a két szuvenírhez tartozó szezoneventek serleg a Szezonserleg IX. fejlesztése megvan, tehát a szuveníreknek is meg kéne lenniük. Ha azt látni, az ACP-ben, hogy ez a két dekor nem volt és nincs is a birtokomban, akkor pedig valamilyen magyarázat jól jönne, hogy mi lehet az oka, hogy nincs a farmon, és akkor nem keresem tovább. :oops: Köszönöm szépen.

8. Csocsoovb

Csocsoovb Fórum elő legendája

Szia!

Név, user ID?

Egyébként a magyarázat akár pofon egyszerű is lehet: a fejlesztés hamarabb megnyerhető a szezon event során, mint a dekor elem.

stb_farmer kedveli ezt.
  9. vigyor36

vigyor36 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!Pár napja nem müködik rendesen a játék,nem lehet aratni mindig újra kell inditani,ma reggel is újra inditottam és eltűnt 13 madaras ládám és a többi ládát pontosan nem tudom megmondani mennyi tűnt el.A többi játékosnak sem működik rendesen vagy csak nekem?Köszönöm. vigyor36 ID: 50615788

10. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Szia! Ok, Uder ID 5222447 Farm név : Fätum. Köszi. Ha azt megnézed, hogy volt e farmon ez a két a dekor, akkor az már segítség. Mert ha nem is voltak sosem, akkor nincs mit tovább keresni. Ha pedig végképp nem találom, pedig a farmon kéne lenniük, akkor passz.

stb_farmer kedveli ezt.
  11. Csocsoovb

Szia!

Milyen lépéseket tettél eddig a hiba elhárítása érdekében?

Ma reggel ekkor bontottál 13 db madaras ládát, amiből a jutalmakat rendben meg is kaptad:
    2022-08-22 08:03:27

12. Csocsoovb

Szia!

Mehetnék lottózni :D
    Egyik esetben 800, másik esetben 1700 pont hiányzott még a 39. szint eléréséhez, ahol megkaptad volna a dekort.
    Tehát nem kell tovább keresned a szuveníreket a farmodon.

stb_farmer és Fätum kedveli ezt.
  13. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Remek, köszönöm szépen. Azért az már megnyugtató, hogy nem vagyok vak. Bánatos vagyok, de így legalább egy rejtéllyel kevesebb, és így nincs miért tovább kutatni a felhősorokat. Köszönöm szépen, hogy megnézted. :)

14. w-edit

w-edit Fórum-zöldfülű

Szia Tamás!
    Hibát találtam, Baharama szigeten a pajtában nem látszanak az elefántok az állatok között. Segítségedet előre is köszönöm!
    Név: w-edit
    ID:56666724

15. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kérésed alapján ellenőriztem a farmodat. A bahamán ki van helyezve neked egy db mogyorótaposó üzem. A mogyorótaposó üzem működéséhez elefánt is szükséges. Nincs több elefánt előállítva a farmodon, ezért nem hozza fel a pajtádban az állatok között. Amint a mogyorótaposó melletti elefántólad beérik, és learatod, már mutatni fogja az elefántot is a pajtád.

A mogyorótaposó működéséről itt találsz bővebb információt:

https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-2#post-860732

Az alábbi kép a farmodon készült:
    w-edit.png

stb_farmer kedveli ezt.
  16. Konyvelo.hu

Konyvelo.hu Fórum-zöldfülű

Segitséget szeretnénk kérni
    Tegnap a szetonboltban "vásároltam" jutalmazó tárgyak bónuszt, de nem találom sehol
    Meg tudnák nézni?
    köszönöm

17. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Minden szezonboltos bónusz azonnal indul, és csak 1 vagy 2 óráig hat.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ha szeretnél ellemőrzést kérni, név és ID-szám alapján tudjuk megnézni a kérdés tárgyát.

19. Konyvelo.hu

Konyvelo.hu Fórum-zöldfülű

igen szeretnék
    köszönöm Konyvelo.hu 56948879

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrzése alapján
    2022. szeptember 8-án reggel 6:50:09 - 6:50:22 óra között vásároltál a szezonboltban 4 db dekorokra ható TP/BTP 150%-os bónuszt.
    Ezek a Szezonboltban kiváltható bónuszok nem a Kamrapolcra kerülnek.
    Azonnal indulnak a kiváltást követően. A dekorokra ható TP/BTP hatóideje: 02:00 óra.
    Ha ráhúzod az egeret a bónusz képére, meg is mutatja a játék a hatóidőt.

upload_2022-9-10_10-10-16.png

Kérlek, tanulmányozd át a szezon és szezonbolt ismertetőjét a linkre kattintva: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyümölcs-szezon-27.22754/#post-1276081

-ágianyu33- kedveli ezt.