Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konyvelo.hu

Konyvelo.hu Utánpótlás-írogató

köszönöm a választ, akkor nem értem, mivel már többször is vásároltam ilyet és akkor egészen biztos vagyok, hogy a polcról választottam ki és akkor indult amikor én akartam
    sajnálom hogy igy elszúrtam ezt a jó kis lehetőséget

2. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A szezonos bónusz soha nem volt kamrapolcos, tehát onnan nem válthattad ki, kizárólag a Szezonboltból.
    Lehet, hogy egyszerre többet váltottál ki 1-1 bónuszból, de mindegyik azonnal indul.

SZEZONBOLT KÍNÁLATA

Fizetőeszköz: szezonzseton

Egy-egy portéka több alkalommal is kiváltható.

FIGYELEM!
    A kiváltáskor a bónuszok AZONNAL indulnak.

Az azonos bónuszok hatása összeadódik.
    A TP/BTP bónuszok hatóideje: 03:00 óra
    A dekorokra ható TP/BTP hatóideje: 02:00 óra
    A növényekre ható termésbónusz hatóideje: 01:00 óra
    A ólakra ható termésbónusz hatóideje: 02:00 ór

A polcról sokféle bónuszt ki tudsz váltani, de azok soha nem kapcsolódnak a Szezonos evethez.

A kamra polcáról többször is vehettél le %-os bónuszt, de azokat máshonnan kaphattad, például ládák nyitásából, vagy esetleg, Felhő adta, esetleg valamelyik eventből szerezhetted.

3. Nana470801

Nana470801 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

A Gergő szülinapja felhősorra nem találom a Kiegyensúlyozott táplálkozás dekoromat, pedig úgy emlékszem, hogy megszereztem
    Meg tudnátok nézni?
    Gazda: Nana470801
    ID: 36493950

4. csillag020455

csillag020455 Járnitanuló

Sziasztok! Nálam is ugyan az a probléma a kiegyensúlyozott táplálkozást dekort nem találom, pedig úgy emlékszem hogy végig csináltam a feladatot. Már végig néztem hogy valahova nem tettem-e ki, kérem ha tudok segítsetek.
    G: csillag020455 ID:35022498 Köszönettel.

5. bokaerzsi

bokaerzsi Járnitanuló

Sziasztok.tudna valaki segíteni? A Gergő szülinapi eventjéből nem találom a kiegyensúlyozott táplálkozást.Ki akartam rakni a felhőre de nem találom.Köszönöm ha valaki segít

6. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kérésed alapján ellenőriztem a farmodat.
    Természetesen megszerezted az itemeket, de kihelyezted őket a Bahama részen, a Kincses szigeten.
    Kérlek, hogy keresd a Kincses sziget jobb felső részén őket, ott, ahol az elefánthoz szoktál menni, amikor aratni szeretnél. ott van mindkét dekorod a környékén. Ma este 20:54:54 -kor tudod őket learatni.

Nana470801 kedveli ezt.
  7. kapálokmintállat

kapálokmintállat Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nem keresek, hanem eltávolítani szeretnék, de nem megy. A világító torony területén a jobb felső sarokban van egy lejárt virágfestés. Ha ráviszem az egeret, a felirat kitakarja, nem tudom törölni. Kérnék egy kis segítséget, köszönöm! ID: 39883098

8. Enike**

Szia!

Kérésed alapján ellenőriztem a farmodat.
    Természetesen megszerezted az itemeket, de kihelyezted őket a Farm részen, a Kerge kertben.
    Kérlek, hogy keresd a Kerge kert jobb alsó részén őket, ott, ahol 2 db Levéltánc van kihelyezve. Ott van mindkét dekorod a a 2 levéltánc lombja mögött, ezért nem látni őket elsőre. Éjjel (09-17) 02:00:38-kor tudod őket learatni. A két levéltáncra figyelj, ne töröld őket, mert elveszítik a plusz -os tulajdonságukat.

9. BlackPanther

BlackPanther Fórum-zöldfülű

Szép Napot! A Gergő szülinapja felhősorra nem találom a Kiegyensúlyozott táplálkozás dekoromat, és biztosan én nem raktam ki. Bár a kor nem szépít.
    Bagira001 ID: 4809700 . Előre is köszönöm.

10. Enike**

Szia!

A játékbeállításaidon kell változtatni:

A További beállítások fül alatt, állítsd át kérlek az "Információ megjelenítése egérkurzoros rámutatásra" és a "Információ mutatása egérkattintásra" opciót "BE" állapotra:

Ne feledd a Mentés gombot megnyomni utána.
    Ez várhatóan megoldja majd a problémát.
    Ha mégsem, kérlek jelezz vissza.

Köszönöm.

11. csillag020455

csillag020455 Járnitanuló

Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Enike** kedveli ezt.
  12. kapálokmintállat

kapálokmintállat Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen, sikerült!:)

Enike** kedveli ezt.
  13. -m2002-

-m2002- Utánpótlás-írogató

Szép napot. Olvasom,hogy jönnek keresnivaló kitehetők. Sajnos én sem találom a kiegyensúlyozott táplálkozást.Lehet hogy meg sem csináltam az első feladat sort. Köszönöm a segítséget. -m2002- ID 6012843

14. bokaerzsi

bokaerzsi Járnitanuló

15. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A keresett dekorral nem rendelkezel, az első küldetést nem teljesítetted. Ez az ok, amiért nincs dekor belőle a farmodon.

Az eventleírás ITT olvasható. Nézz bele, gondold át, volt-e időd, vagy más akadályozott a megoldásban az első küldetés idején.

Érdemes lehet majd figyelned a csere-eventben, lehet-e ajándékozni, cserélni az eventes nyeremények közül ezeket a dekorokat, ezt a kitehető tárgyat. Így még lehet esélyed a tárgy pótlására a felhőhöz.

Sauvage kedveli ezt.
  16. mamarygen

Szia!

Az ellenőrző panelről látszik, ez a dekor duplán megvan nálad.

Kérlek, alaposan vizsgáld át a Hajótöröttek partja dekoros területedet.

Sikeres kutatást kívánok!

17. BlackPanther

BlackPanther Fórum-zöldfülű

Köszönöm Szépen a választ.

18. Nana470801

Nana470801 Fórum-zöldfülű

Kedves Enike!

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, megtaláltam őket. :)

Enike** kedveli ezt.
  19. mamarygen

Szia!

Az első küldetéssort nem fejezted be, így a keresett dekort azért nem találod a farmodon.

Az eventleírás ITT olvasható. Nézz bele, gondold át, volt-e időd, vagy más akadályozott a megoldásban az első küldetés idején.

Ajánlom, figyelj majd a a csere-event idején, lesz-e lehetőség ezen eventes tárgyat ajándékozás illetve csere útján megszerezni.

20. bokaerzsi

bokaerzsi Járnitanuló

Köszönöm szépen. Én úgy emlékeztem hogy megcsináltam.Még egyszer köszönöm .Szép napot.