Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hamorieva

    hamorieva Utánpótlás-írogató

    Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Valóban így megtaláltam, sőt még a "Hatalmas jetitojás" is sikeresen kikerűlt a játékmezőre.
    Gazda: hamorieva ID: 17715366
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülök, hogy megtaláltad. :)
    Köszönöm, hogy visszajeleztél.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Egy régebbi felhőmről hiányzik a Leveses robbantás dekor. Megnéznétek hová rejtettem?
    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos ez a dekor nincs a birtokodban, nem szerezted meg A Megviccelés művészete eventből.
    Ez a dekor a 3. küldetésben volt elérhető:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-24-órás-gazdakörös-event.24288/#post-1360144
    A Játék naplója alapján az 1. szinten mindhárom részt teljesítetted (Ezüst, Arany, Gyémánt), viszont a 2. szinten csak az Ezüst és Arany feladatot oldottad meg. A dekor itt a Gyémánt részen lett volna megszerezhető.
    Az eventben kettőt lehetett kiváltani, így érdemes esetleg a következő cserenapon megpróbálkozni csere útján megszerezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm, ez lehetett, amikor kész voltam, "csak" elfelejtettem beadni.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Papírvágóművész dekort keresem. Nem találom. Véletlenül vettem észre, hogy hiányzik a felhőről. Tudtok segíteni?
    Gazda név: Negedi, ID 16827595
    Segítséget előre is köszönöm.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kolléga a keresett dekort a Vízi kalandok felhősor 1 nevű felhőn találta meg.
    A felhő beérésekor tudod leszedni onnan és helyére mást felrakni.
    (2024-04-08-án, holnap 10:06:28-kor.)
     
    GA-BI-O-Farm, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  8. rezsder

    rezsder Utánpótlás-írogató

    Sajnps a vízi kalandok felhősor 1-en nincs a papírvágóművész dekor. Most néztem.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jó farmon nézted?
    A keresést én végeztem, az általad kért Gazda név: Negedi, ID 16827595 farmon. Most viszont rezsder névvel vagy bejelentkezve.
    Ismét elvégeztem az ellenőrzést a kért farmon, s ott a keresett dekor a megjelölt felhőn:
    upload_2024-4-8_16-31-59.png

    Ha mégsem a Negedi farmon kellett (volna) keresnünk a dekort, akkor add meg a jó adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Hurrá! Te vagy a csúcs! Hálás köszönet. Ha tudnád hányszor mentem végig a felhőimen. Millió köszönet.
    :D:D:D:D:inlove:
     
    Dolphin kedveli ezt.