Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kérlek, adj egy kis támpontot, hogy könnyebben tudjunk keresni.

- Mikor szerezted ezeket a fákat (Izzó bükkfa és Ambarella), és hol, milyen módon? (Vásárlás, építés, nyeremény, csere stb.)
    - Mennyi állt belőlük rendelkezésedre korábban?
    - Mennyi áll a rendelkezésedre belőlük most?
    - Mekkora mennyiséget nem találsz jelenleg?

Tudom, nem egyszerű minden kérdésre válaszolni, de ha hiányoznak alap információk, az csökkenti annak esélyét, hogy segíteni tudjunk számotokra.

Kérlek, gondold át ezeket is:
    • Biztosan nincsenek a menüdben?
    • Nincsenek sehol kitéve a farmon? (Baha Ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Teliholdas farm, Gombaerdő)
    • Raktárházakat is átnézted?
    • Nem ajándékoztad el korábban őket?
    • Nem cserélted el a cserenapon valamire?
    Az is lehetséges, hogy nem is rendelkezel fákkal, hiszen az Ambarella termése piacképes, Izzó falevél pedig bontható ládából. Pl. Boszorkányos holmik ládája S és Boszorkányos holmik ládája M-ből...
    Ambarella gyümölcs pedig pl. Egzotikus gyümölcsök ládájából.
    Info: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. zorcso

zorcso Aktív író

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni.
    Két szürke felhőmről hiányzik egy-egy dekor> Régóta keresem őket, mert biztos megvannak, de már kinéztem a szemem, de sehol nem találom ezt a két dekort: Trükkös csócshódító és Mindent elkapó bohócnadrág.....
    Köszönöm, ha tudtok segíteni a keresésben.

3. Othep

Szia.

Farmnevet és ID-számot adj kérlek.
    Ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.

zorcso kedveli ezt.
  4. zorcso

zorcso Aktív író

Sajnos csak most tudok jönni,. és köszönöm.
    Farmnév: zorcso
    ID: 3224083

5. Othep

Szia.

Semmi gond, fő, hogy meghoztad az adatokat. :)

Kollégám ellenőrzése alapján a Trükkös csúcshódítót nem sikerült megszerezned.
    Úgy látom cserélhető, úgyhogy próbálj egyhez így hozzájutni.
    A Mindent elkapó bohócnadrág dekort az Alkímia titkai felhősoron találod.

6. zorcso

zorcso Aktív író

Nagyon szépen köszönöm.

Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  7. Goldros

Goldros Haladó

jo reggelt .
    Tegnap küldtem egy mamutfenyöt Marica56-nak . de nem érkezett meg ,
    Nézzetek utána. köszönöm.
    Gazda: Goldros ID: 16719200

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőriztem, Te valóban elküldted neki, ő pedig meg is kapta, és amúgy van is a menüjében ilyen fa ezen kívül is.

Goldros kedveli ezt.
  9. Goldros

Goldros Haladó

Köszönöm szépen Tamás. Ö azt irta nem kapta meg . akkor irom neki nézzen szét.

10. tarkacica47

tarkacica47 Aktív író

tarkacica47 ID24920027 Sziasztok! Nem veszett el, csak nem találom. Síri játék nevű dekor. Ha megmondjátok milyen szisztéma szerint keressem, megpróbálkozom vele. Valahova kitettem.

11. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az egyik felhősoron üldögél. :)
    Vízi kalandok felhősor 2 - ott keresd, kérlek.

12. julio5555

julio5555 Járnitanuló

Sziasztok!
    Farmnév: julio5555 ID:18194097. A tegnapi napon kaptam 1 db hatsepszut tojást. Később lett a db fejlesztés is. A tojást ma nem találom.

13. barracuda117000

barracuda117000 Járnitanuló

Sziasztok! Gazda: barracuda117000 ID: 56809331 vagyok és nem találom a gyöngytyúk narancs ólat, pedig megcsináltam a feladatot és ki is van pipálva. Az alapólat már leraktam, de nincs feejlesztése :( Köszi a választ előre is.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  14. EpresAnni15

EpresAnni15 Aktív író

Kedves Modik ! Nem keresés,de segítség kellene. A tojástartóba tegnap kihelyeztem a kapott tojást. A még tegnap megszerzett fejlesztést viszont nem tudtam rátenni. Tegnap is próbáltam,ma újra . Töröltem,újra próbáltam. Semmi. Segítenétek ? ID :24 33 520

15. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A tojások először beérnek, és átalakulnak. Jelen esetben a Hatsepszut tojás 60 óra alatt érik be, majd átalakul Hatsepszut sírja 1 dekorrá. Fejleszteni a dekort tudod, a tojást nem; így meg kell várni a 60 órát (vagy beáldozni némi FA-at), majd utána lehet a Hatsepszut sírja dekort feljeszteni.

Matold és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. mzsuzsa0406

mzsuzsa0406 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Megnéznétek, hogy hol találom a Piros akác-ot. A szememet kinéztem a Bahás területeken, de nem találom. mzsuzsa0406 ID: 27083665
    Előre is köszönöm

17. EpresAnni15

EpresAnni15 Aktív író

Nagyon szépen köszönöm,megértettem ! :)

-BombadilToma- kedveli ezt.
  18. mamarygen

Szia!

A hatsepszut tojást a Házi kedvenc futtatóba helyezted ki. Még érésben van egészen október 23-án reggeli órákig.

A fejlesztést csak a tojás beérése majd dekorrá változása után tudod ráhelyezni.

Ajánlom figyelmedbe a közleményt erről az házi kedvenc érkezéséről: ITT olvashatod.

19. mamarygen

Szia!

A "Vadon állatai" eventben megkaptad a narancs fejlesztését a gyöngytyúkólnak: 2022. október 20. 17:08:44 óra a teljesítés ideje.

A Baha ültetvényére helyezted ki, ott érik:

barracuda.png

barracuda117000 kedveli ezt.
  20. barracuda117000

barracuda117000 Járnitanuló

Arra nem gondoltam, hogy külön is le lehet helyezni! :) Na meg én olyan szép pinket kerestem :D :D :D Köszönöm szépen a segítséget! :)