Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Coff66

Coff66 Fórum veteránja

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
    Megvettem a nagy alpesi cuccok csomagot és nem találom az erdész segítőmet, akit egy hónapra kaptam a csomaggal.
    Hol keressem?
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Gazda: Coff66 ID: 11322023

2. -Anyecska0302-

-Anyecska0302- Járnitanuló

Lehet nem jó helyre írok, keresem az 5 (2+3 ) TITOK óljaim és 5 (2+3) titokfámat amit valahonnan kaphattunk, mert a 4 farmom közül csak a 3 farmon kaptam meg. Tegnap reggel a 3 farmon ki tudtam rakni, a 4.-re este jutott volna időm kipakolni és meglepetésemre nem találom, párhuzamosan játszom mind a 4.-el. Érthetetlen számomra ( 13. éve farmozok ), hogy erről a farmról hova tűntek el a titokólak, fák. Szeretném , ha utána néznétek itt miért nincsenek meg ? Anyecska0302 ID 15578331 Köszönettel: Anyecska0302

3. biborka63

biborka63 Fórumfelvigyázó

Sziasztok ! Rocó nálam még mindég nem működik !! Mikor várható a javítása ?

4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönöm a türelmedet, amiért ilyen késve válaszolok.

Kérlek, a problémával keresd fel a játék supportját! Általános kérdések témakört válaszd.
    Jelezd a vásárlás(ok) idejét és a visszaigazoló e-mailben kapott adatokat.
    Közvetítenek a Supporter kollégák az alpesi segítők előkerítésében.

stb_farmer kedveli ezt.
  5. mamarygen

Szia!

Sok titokól és titokfa van a játékban.
    Valamivel több információt szeretnék kérni, hogy megtaláljam, megtaláljuk.
    Mi a nevük, mikor jutottál hozzájuk.

Ezen adatok nélkül nem tudunk keresni az ellenőrző panelen.

Köszönöm, ha segítesz.

6. mamarygen

Szia!

Elkeresztelted a fekete bárányfiút, akinek a játékban a neve: Rackó.

A nap belépési bónuszos ajándék ablaka már megjavult. Várni kell, hogy a betöltés megtörténjen, de elérhető a hírek menü, benne ez az ablak.

Ha segítséget kérsz, adj farmazonosító adatokat - farmnevet és ID-számot - megnézzük, megnézem, mikor vetted át a mai ajándékodat.

7. Coff66

Coff66 Fórum veteránja

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget, intézem a megadott úton :)

8. soresne

soresne Fórumgróf

Szia !
    Volt,van 5 Marin titok ólam/ ha jól emlékszem,/kiakartam rakni,hogy mi is lesz belőle,de nem találom.
    Megköszönöm,ha megnézitek.
    soresne
    5111156

9. bokorugró133

bokorugró133 Aktív író

eltűnt a learatott eventnövényem

10. DevilMókus

DevilMókus Mindentudó orákulum

Sziasztok . Megkaptam a Top csomagot o_OLeokéztam,,kb 10,15 h kor időbe viszontaz Igy reptes egeret fejlesztés az jött, se felhő se Fa ,se talányosok azaz semmi se él belöleo_OFrisitettem ki be léptem semmio_O
    ID: 44237949 DevilMókus

Utoljára szerkesztett: 9.12.22
    Samborg kedveli ezt.
  11. bokorugró133

bokorugró133 Aktív író

ID 35431282

12. Samborg

Samborg Fórum félistene

Szervusztok!
    Nálam is megjelent a TOP 500 csomag egy felugró ablakban de se a felhő se semmi más nincs meg. ID: 12389872 Reptess egeret sincs nálam.
    Bepakoltam a fűrészmalomba is szerszám és humusz gyártásához, el is indítottam. Most üres és a raktárban sincs.

13. Csincsilla234

Csincsilla234 Fórum-zöldfülű

Sziasztok a nevem Csincsilla234 az ID:57120906. Ma 2022.12.09. 11:02 -kor a Bankban vettem 69 farmaranyat 412 forintért,előtte 151 farmaranyom volt és most is ugyanannyi van,már többször kiléptem és vissza ,frissítettem ,de így sincsen meg. A kártyáról levette a pénzt. Szeretném megvenni az üres felhősort és így nem tudom.Előre is köszönöm a választ

14. cemá2002

cemá2002 Aktív író

Sziasztok.
    TOP csomag nálam dettó, reptess egeret van, más nincs. Gazda: cemá2002 ID: 23659120

15. Katicabogár48

Katicabogár48 Junior szaki

Sziasztok !! Nem tudom leszedni a napi ajándékot !! Már próbáltam , F5 , kiléptem , visszaléptem , de csak nem tudom a kilencedikei napi ajándékot leszedni !! Van még egy farmom ,ott minden rendben van !! Utána tudnátok nézni ? Katicabogár48 ID: 41484061 Köszönöm

16. mamarygen

Sziasztok!
    Jeleztük a központba, hogy részletben, hiányosan érkeznek a TOP-jutalmak az érintett gazdákhoz.

Türelmet kérnek a központ dolgozói ... a jutalmakkal a szkript még nem futott le ...

stb_farmer és cemá2002 kedveli ezt.
  17. mamarygen

Szia!

Az 5 "Marin" talányos tenyészet az alábbiakat adta 2022. december 6-án 10:28:18 órakor:
    - Dobozhal medence 1. szint: sárga
    - Gyalogkakukkfészek
    - Szarvasbogár lak 2. szint: narancs
    - Gekkólak 1. szint: sárga
    - Kékszajkófészek 2. szint: narancs

soresne, stb_farmer és Őzike1969 kedveli ezt.
  18. mamarygen

Szia!

Az ellenőrző panelen nincsen aratási log, nincs adat arról, mennyi növényed volt, mennyit arathattál.
    Ez a látható adat:
    Mályvacukorbokor eventnövény száma: 96 db.
    Nincs vetés a földeken.

Véletlen törlés lehetett, ami eltüntette a beérett termésedet. - Feltételezés csupán ez!

Javaslom, nagyon figyelj az aratómunkás gép használatánál.

Most még van idő a termeléshez, be tudod hozni a lemaradást. Szurkolok hozzá.

19. DevilMókus

DevilMókus Mindentudó orákulum

Köszönöm.:) Megjöttek hiánytalanul.o_O

stb_farmer és mamarygen kedveli ezt.
  20. mamarygen

Szia!

A banki vásárlásod ideje: 2022-12-09 11:02:27 óra.
    A farmarany készleted összege: 151 + 76 = 227FA

Ez látható a farmodon:
    csincsilla.png

Nem elegendő a frissítés sok esetben, hogy a vásárlás értéke megjelenjen a farmon.
    Kérlek, használd a ccleaner programot az adott vásárlás tényének látványához. A vásárlásról kapott e-mail is segíthet, hogy ne izgulj.

stb_farmer kedveli ezt.