Erdei tisztással kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Üdv' Gazda!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Erdei tisztással kapcsolatos kérdések témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    Az Erdei tisztással és a Bölcs tölggyel kapcsolatos ismertetőt az alábbi linken éritek el:
    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.


    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata
     
    dancsi81 és fercsi62 kedveli ezt.
  2. pracc

    pracc Utánpótlás-írogató

    Most vettem meg a Bölcs tölgytől a zombijuhtenyésztés csomagot. Az árát levonta. de sehol nem találom. Segítsetek ! Köszi
    pracc ID 2161745
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ne egy konkrét csomagot keress.
    A csomag elemei a helyükre kerülnek.

    Az állatok, bájital a pajtába, a szupertáp is a többihez, az egyéni kifutó a dekorok közé.
    A Láda / Váza ikon alá.
     
    -ágianyu33-, _Ilona49_ és stb_farmer kedveli ezt.
  4. vincecs

    vincecs Utánpótlás-írogató

    Szia! Nem találom a tölgyön a rúnát hol lehet kiváltania a 300 db-os növény vásárlási lehetőséget? Néztem de nem találom. Ha lehet képes segítséget kérnék. Köszönöm id:20974760
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Shoppingmánia rúna a Bölcs tölgy tetején található, a képen a 9-es számmal jelölt mező, kékkel pluszban jelöltem
    upload_2023-8-8_10-24-35.png
     
  6. Katinka973

    Katinka973 Fórum-zöldfülű

    Szia! Katinka973 gazda vagyok. ID:15493329 A tölgynél kiváltottam a vadaskertet. Az erdei tisztásra szerettem volna még vásárolni vadaskertet de a gazdaboltban mért nem kapható? Segítséget kérek.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azért nem tudsz már többet vásárolni a Farmos részre, mert már 7 db-bal rendelkezel, s jelenleg ennyi Vadaskert van játékban.
    5 db felfejlesztve a Szédült szántón található és 2 db az Erdei tisztáson.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Katinka973

    Katinka973 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. lexi40

    lexi40 Fórum-zöldfülű

    Szia! Tegnap este az erdei tisztásról véletlenül sikerült letörülnöm egy 2. szintű manufaktúrát. A menübe nem került vissza, sehol sem találom. Hol keressem? Segítséget kérek! lexi40 ID: 2692515
     
  10. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia lexi!
    Bal oldalon a láda ikonra kattints, utána a barifejre!
    Az Állatok között biztosan megtalálod a Manufaktúrát!
    Sok sikert a kereséshez!:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. lexi40

    lexi40 Fórum-zöldfülű

    Szia! Ott kerestem tegnap is, most is...és nincs. :(
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kérésedet elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga.
    Köszönöm szépen!
     
  13. lexi40

    lexi40 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján 3 db felfejlesztett Manufaktúrával rendelkezel (mindegyik 2. szintre van fejlesztve), s mindhárom kint van az Erdei tisztásodon.
    Az egyik bal oldalon áll, a másik kettő egymás mellett jobb oldalon. A kép Nálad készült:
    upload_2024-3-12_9-7-31.png
    Köszönöm türelmedet!
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. lexi40

    lexi40 Fórum-zöldfülű

    Kedves Dolphin, köszönöm!
    Korábbi állapotba, vasárnap este 20 óra előttibe bele tudnál nézni? Akkor is csak ez a 3 manufaktúra volt?
    Köszönöm!
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    összesen 3 manufakturád van a játékban a farmos részen. Azt nem látom, hogy vasárnap mi és hova volt kihelyezve, azt csak pillanatnyi állapotot látok.

    Vasárnapra vonatkozóan az alábbi ténykedést látom a Manufaktúráidban:
    - 2024-03-10 09:51:19-kor learattad az egyiket, majd trágyáztál, etettél-itattál
    - 2024-03-10 16:12:17-kor megint arattál egyet, trágyáztál, tápoztál, itattál

    Most úgy látom, a háromból egy nincs működésben éppen, vagy táp vagy állat hiányzik az indításhoz - a kép Nálad készült.
    upload_2024-3-12_17-5-4.png

    Végignéztem ezt is Neked, elfogyott a Denevér tápod - vagy gyárts tápot, vagy cseréld le olyan műhelyre a Guanógyárat a Manufaktúrában, amiből van állatod és tápod is:
    upload_2024-3-12_17-8-50.png
    Kaméleon tápot is szükséges lesz gyártanod, mert abból is már csak 1 van.

    A másik két Manufaktúrád rendben működik.
     
    -ágianyu33- és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. lexi40

    lexi40 Fórum-zöldfülű

    Szia,
    nagyon aranyos és alapos vagy! Ne haragudj, hogy értetlenkedek. Azt én is tudom, hogy 3 van kihelyezve, igazából azt szerettem volna tudni, hogy Ti meg tudjátok-e nézni, hogy hány manufaktúrát szereztem-vettem eddig összesen a játék során.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezt írtam: "összesen 3 manufakturád van a játékban a farmos részen" - nem tudom másképp megfogalmazni, hogy 3 db-bal rendelkezel ezen a területen.
    Ezen kívül van még egy Baha-manufaktúrád, ami az Esőerdő területen áll.
    Több Manufaktúrád nincsen.
     
    Luminary, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.