Visszajelzés Fészekreptetés event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 6.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Ezt az eventet elengedem, rengeteg mindent kér, a felröpi is hatalmas mennyiség, az ajándék szinte semmi, ezért nem rendezem át a bahát!
     
    soresne kedveli ezt.
  2. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok! Lehet, hogy nehéz a felfogásom, de én ezen a farmomon még a fészek lehelletét se láttam idáig. Mi kell ahhoz, hogy megjelenjenek azok a fészkek? Üdv. mindenkinek!
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lehet, a cím talán nem a legszerencsésebb.
    A megfejtés némiképp a gazdaköri feladat meséjében keresendő.
    Az event felröppenője a Madárkalács, és a Bahama fái adják.
    Eventismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/fészekreptetés-2021-május.21163/
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    >>ITT<< találod az eventismertetőt! :)
    Az event a Hírek felületéről, az eventórából és a gazdaköri küldetések kapcsolóról is elérhető.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jópár napig nem játsztam. Rengeteg helyettesem akadt.
    Az elmúlt 10 év legjobb eventje. Semmi görcs nincs benne.
     
    -kaktuszable-, PZoli64, ladislaw11 és 6 más kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok!Még sok felreppenőm hiányzik, de nem akartam teljesen bontani a szigetet amennyi fa kifért kitettem haladok csak lassan a negyedik feladatnál járok vagy meglesz vagy nem. A dekorációt mindenképpen kiveszem aztán mazsolázok. Van még idő turbóval sok aratás belefér. Kitettem a régóta porosodó talányos fákat is mert az gyorsabban beérik és hátha adja a felreppenőket. Szép napot jó játékot kívánok.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    sikerült befejezni;) Különösebb készülődés nélkül;) Telítődött a pajta, az event nyeremények meg ajándékok voltak!
     
  8. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Gratulálok! Ez szerintem megint egy szivatós event. A beadandók rendben vannak, minden van a pajtában. De ez a nagy mennyiségű felreppenő a szivatás. Pláne, hogy nem is minden fa aratásáért adja a madárkalácsot. Kb. 50 %. :mad:
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A felröppenő 3 területről (Baha ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete) is jön fák aratásából. Célszerű minden olyan tárgyat lebontani ezeken a területeken amik nem fának minősülnek.
    Válasz valami hosszabb érésidejű fát. És telepíts be mindhárom területet.
    Összesen 715 db madárkalácsot kell összegyűjteni.
    Vegyük példának az esőerdőt. Ide ki lehet rakni 188 db fát. Ennek az 50%-a 94 db felröppenő. Mindez 4 nap alatt, és ott van még a másik két terület is.
    Nincs ebben semmi szívatás.:)
     
  10. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Event kész. Nem adott sok mindent, igaz nem is kért sokat. A baha részeket teleraktam fával. Napi egy aratással, minden görcsölés nélkül, simán meglett.
     
  11. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Nagy szivatás olyan fa termését kérni, ami még a piacon sincs kint, 1 dara sem. Nem lehet tovább menni a teljesítéssel, mert nincs olyan fám és a piacon sem lehet hozzáférni. Köszi.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    esetleg nincs olyan gazda akit ismersz? és közös a piacotok... :music:
    Hátha tudnak segíteni;)
    Gyanítom még nincs feltornázva a fatermés ára, és így nem tartják megérősnek a piacra dobást azok a gazdák akiknek van:wuerg:
     
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Talán ha a piacos topikba leírád, hogy milyen fatermést keresel és melyik piacon vagy...
    Még segítséged is akadna, azt gondolom.:)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/
     
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Megértem a csalódottságod. Ezen fák mind régebb óta vannak játékban, ezért igen valószínű, hogy alapvetően szokott lenni a piacodon, de az érdeklődésre való tekintettel elfogyott. Ilyen eventekbe nem szoktak betenni annyira új dolgokat, hogy kétesélyes legyen a piacon árusítása. Azt, hogy melyik piacon vagy, megnézheted pl. az aranylevél fatermés esetében. Lépj a legutolsó oldalra, ahol a tételek vannak és nézd meg - a valószínűleg legutolsó - tételt, ami kerek számra végződik (legalább százas kerekítésű), majd a tizedes jegyét is. Nálam most 10 oldalnyi aranylevél van a piacon. Az utolsó tételek 7100,25-be kerülnek. A 7100-as kerek számból tudom, hogy ez jelzés, a tizedesjegyből pedig azt is, hogy a 25-ös piacon vagyok.
    Ha ezt megtudtad, a megfelelő csevegőben kérhetsz segítséget (piacos topikok) a vásárláshoz.
    Kellemes napot kívánok neked! :)
    manityalexandra

    Valahogy így gondolom én is, mint egy egyszerűsített szezon. Nekem is kész. Aki még dolgozik vele, annak sok sikert kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.21
    -kaktuszable-, jutka190226 és ildiko44 kedveli ezt.
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A piacszámodat az alább linken, a link szóra kattintva is megnézheted.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/#post-924296
    Be kell írni a felső mezőbe az ID számod. Az alatta levő mezőben meg kiírja a piacszámodat.
     
    -kaktuszable-, inanna11 és zsani_apja kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nem kötözködöm veled, mert te vagy a Moderátor én meg a játékos. Egyszerűen a tapasztalatom írom meg.
    Nekem ez sajnos nem működött. Ez a link sokaknál működött, de nálam nem, nekem a 32-es számot adta meg, a piacon mindkét ellenőrzési lehetőségnél a 25-ös jött ki. Ezért javasoltam a piacos módot.
     
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én a játékosokat segítem semmi több, most is a segítség vezérelt.:)
    Javaslom próbáld meg még egyszer beírni az ID számodat. Győződj meg róla saját szemeddel.
     
    -kaktuszable-, jutka190226 és inanna11 kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Most először (több különböző időpontbeli próbálkozás után - ennyi alkalommal csak nem írtam el -, utoljára februárban) kiadta a 25-öst! :D Valami csoda történt! Köszönöm! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.21
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Professzor!

    Mit olvasok a tolladból;) Jó az event:music: Semmi kivetni való:music:
    Megleptél8)
     
  20. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.